Помощ за новак.

Модератори: Павел Иванов, sestrata

sme6ko
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 5:18 pm

Помощ за новак.

Мнение от sme6ko »

От 30 години съм рибар и съм наясно с риболова на тежко,спининг,плувка,фидер, но от няколко години искам да усвоя мухарката която ми се вижда много сложна от към построяване на линията.Търсих из форумите да се образовам какво е лидер и типет и тяхното предназначение но попадам на теми в които се разискват марки модели ,но не и предназначение.Може да има такива теми но аз за два дни не открих нищо.Молбата ми е ако може някой да ми обясни къде се връзва лидера,и къде типета,и тяхната функция.И защо някой мухари за шнура връзват директно тънко влакно и като гледам се справят добре,не знам дали са начинаещи но съм ги срещал по реките като ходя с воблерите.Благодаря ви предварително.
sme6ko
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 5:18 pm

Re: Помощ за новак.

Мнение от sme6ko »

Изпратиха ми на лични това което търся,благодаря.Модератора може да изтрие темата.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Помощ за новак.

Мнение от Павел Иванов »

Точно над твоята тема има подробно написана такава от моят вери биг френд Мунчо - http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=120&t=9525 . Та ако наистина беше търсил , щеше да я откриеш :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
sme6ko
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 5:18 pm

Re: Помощ за новак.

Мнение от sme6ko »

За какво ми е да чета тема озаглавена/ Я малко внимание/, търся съвсем други неща от заглавието на тази тема.Както и да е дори човека който ми писа на лични не ми прати тази тема която е прекрасна и даваща информация точно на такива като мен,но за съжаление зле озаглавена.
bae
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Мар 18, 2012 12:00 pm

Re: Помощ за новак.

Мнение от bae »

Просто Мунчо е трябвало да напише "Я внимавайте много". Тогава всеки внимаващ подобаващо би прочел , би се поучил от написаното и т.н.
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”