Два нови мои филма ...

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Два нови мои филма ...

Мнение от Росен »

Благодаря на всички! Ще има и още филми ;)

Колкото до музиката - няма начин на всички да хареса - на филма за щуките от Йоца не се хареса, че музиката е много агресивна и не подхожда на риболова. На мен пък ми беше ОК и ми подхождаше. Аз използвам парчета, които отговарят на моето мислене и чувство при риболов - в случая избрах тези защото и така се чувствах в каяка в Янтра - СВОБОДЕН! Исках да предам и с музиката и малко оптимизъм, че има големи риби, че може да има чиста и хубава река без бракониери, и че е хубаво да се пуска рибата.

Поздрави!
pitcha
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Май 04, 2011 2:40 pm

Re: Два нови мои филма ...

Мнение от pitcha »

Поздрави и от мен за темата и за филмите. Голям кеф. Форумите имат нужда от такива неща. Този най-много.
А пък за музиката – тя си е култова.
За свободата – който си спомня времената, когато се появи филмът „Коса” у нас и въздействието, което оказа – той знае. За URIAH не ми се говори.
Видовете музика си вървят с начините на мислене. Вече съм убеден в това.
Може би само заглавието трябва да е Моите филми, че са повече от два и се надявам да има още. Трябва Да Има – на всяка цена.
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Два нови мои филма ...

Мнение от Бат Стан »

pitcha написа:Поздрави и от мен за темата и за филмите. Голям кеф. Форумите имат нужда от такива неща. Този най-много.
А пък за музиката – тя си е култова.
За свободата – който си спомня времената, когато се появи филмът „Коса” у нас и въздействието, което оказа – той знае. За URIAH не ми се говори.
Видовете музика си вървят с начините на мислене. Вече съм убеден в това.
Може би само заглавието трябва да е Моите филми, че са повече от два и се надявам да има още. Трябва Да Има – на всяка цена.
Тоа па Росен - кога го светнахме на риболов. , кога зе да се праи на Джордж Клуни в риболова? Има ред светила като мен например, на които мъждука в краката :D :D :D
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Два нови мои филма ...

Мнение от Росен »

След последните два клипа - твоя и на Мунчо, които изкъртиха всичко - просто ми идва да си хвърля и камерите и фотоапаратите в Дунава :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Два нови мои филма ...

Мнение от naskobo »

Много ми харесаха!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Два нови мои филма ...

Мнение от Ачо ♣ »

Росен написа:След последните два клипа - твоя и на Мунчо, които изкъртиха всичко - просто ми идва да си хвърля и камерите и фотоапаратите в Дунава :lol: ..............
Сакън,недей,много са си готини филмите! :)
Какво да кажем тогава" ние с гайдите"!!! :lol:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
pitcha
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Май 04, 2011 2:40 pm

Re: Два нови мои филма ...

Мнение от pitcha »

Росен написа:След последните два клипа - твоя и на Мунчо, които изкъртиха всичко - просто ми идва да си хвърля и камерите и фотоапаратите в Дунава :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Хмм,
Къв ша е тоя клип на Бат Стан - дето е изкъртил сичко?? И къде ли ша да е???
У нашийо подфорум се мота един, в който единственото дето успя да изкърти е джуката на една пъстръвка. Дето му трябваше да смени десет блясни, докато уцели верната? Още на втората ми идеше да му викна – Тури Десетата бре!!! Фана ме съклето докато го гледах кво се измъчва. Даже по едно време си викам – ей, нема да я тури и тва си е. И накрая я пльосна връз камъндрако - та ми оцапа темата и ме обхвана Харата. И ми отидоха десет воблера моментално.
Добре че кастинго го е понаучил криво – ляво, иначе нема ми стигнат примамките.

Викам - да не е тоя клип, а?
Ако е той – не си фърляй снимачната техника, че доста жертви ша отидат за един клип.
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Два нови мои филма ...

Мнение от Росен »

Точно същия ;) :) :) :)
На Мунчо обаче не му отстъпва в никакъв случай :) :) :)
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”