Начинаещ мухар

Модератори: Павел Иванов, sestrata

emilsim
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 6:37 pm

Начинаещ мухар

Мнение от emilsim »

Здравейте, казвам се Емил и съм на 16 години.
Опитвам се да усвоя мухарския риболов и съм си взел всичко необходимо, доверих се на хората в магазина за принадлежностите.Посещавам доста форуми, чета статии, но това лято успях да хвана само няколко рибки в река Струма.Та реших да потърся малко помощ, някой ако има намерение да лови в Струма да погледам и да науча най-вече засичането. Ходя всеки уикенд да ловя (Разбира се, не сам), имах много лоши дни, но не се отказвам и нямам намерение да се откажа.Стува ми се доста интересен и твърдо съм решил да се науча.Питах няколко мухари, които видях из реката, да покажат точно как се прави, но казват, че сам съм щял да се науча без тяхна помощ. Мисля, че съм сериозен и не малък за да се науча.

Поздрави.
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Начинаещ мухар

Мнение от Росен »

Погледни съседната тема и направи всичко възможно да отидеш в събота - там са хората, които биха могли да ти покажат страшно много неща, а после евентуално да отидеш с тях и на някоя река ;)
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Начинаещ мухар

Мнение от Бат Стан »

Абе сам не се учи, че ще се научиш на погрешни неща. Примерно аз от самоучене замятам с чупене на китката, за което се твърди, че е неправилно. А защо по Струма, по-близки дестинации до София не те ли устройват?
emilsim
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 6:37 pm

Re: Начинаещ мухар

Мнение от emilsim »

Еми защото съм от Дупница, става и някъде около София, просто да не е много далече
plamen1980
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 1:04 pm

Re: Начинаещ мухар

Мнение от plamen1980 »

Има надежда за децата колко съм виждал с парашутки
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Начинаещ мухар

Мнение от Мунчо »

Има, но зависи от средата, както е казал Карло Маркс.
Malemi написа:Нишо не сте хванали но поне сте спасили патката и шуката ( тя маи е мъртва но нищо )
"Еби им майката на другите и в себе си утеха намери. И ако в себе си утеха не намериш, еби си майката и ти!"

http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
emilsim
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 6:37 pm

Re: Начинаещ мухар

Мнение от emilsim »

Темата може да се изтрива.
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”