Мухарски риболов на черно море

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
Surveyor
новобранец
новобранец
Мнения: 90
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 8:36 am

Re: Мухарски риболов на черно море

Мнение от Surveyor »

Колеги и аз мислех да пробвам с мухата в морето, но от BFC ме посъветваха да не си съсипвам такъмите само за една проба че шнура после за нищо няма да става. Най-вероятно да са прави и реших да ги послушам, но все пак мисля да прежаля някой от по старите шнурове и да пробвам това лято. Наистина много ме изкушава идеята да хвана риба на муха и в морето. както каза колегата да ползваме хляб за да настървим кефала на хляб - амного добра идея. а и невиждам защо да не ми клъвне и на мухата особенно там където има риба, а моделите за мухи за морски риболов са много, колкото и за сладководен риболов. та чепарето не е ли вързани мухи на куки независимо че имитират дребна рибка пак са си мухи (поне за мен). Както и да е ... темата ми хареса и риболова с муха ми допада така че това лято определено ще пробвам. Благодаря. Живи, здрави и с много хванати и респективно пуснати риби.
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Мухарски риболов на черно море

Мнение от Мунчо »

Aми и аз същото ви разправям, воден от здравословен обективен прагматизъм, ама както си решите в края на краищата. Пази боже, да си речете, че искам да ви разубедя, защото съм злобар...
Malemi написа:Нишо не сте хванали но поне сте спасили патката и шуката ( тя маи е мъртва но нищо )
"Еби им майката на другите и в себе си утеха намери. И ако в себе си утеха не намериш, еби си майката и ти!"

http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”