VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

Изображение

Освен кеповете на Илиян, на предстоящия събор ще има още едно страхотно плевенско участие - това са род-билдърските проекти на Пламен Иванов (Плевен) - всички ще могат да живо да ги видят и усетят перфекционизма, с който Пламен връзва мухарските пръти.
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

Изображение

Телевизия Туризъм (TVT) ще присъстват за втори път на нашите национални мухарски събори (първият път беше през 2010 в Орешак). Не знам има ли друга телевизия с толкова много филми за природата и туризма в България, но скоро ще излъчи и още един - за реките, рибите и мухарския риболов у нас !
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

Изображение

РЕГИСТРАЦИЯ !

На предстоящият Национален Мухарски Събор няма да изневерим на традицията поставена при предните срещи и ще има баджове за всички гости, които ще се подготвят на специално отделено място с надпис "Регистрация". Тя ще се прави от Бранимир Марков (или Бранко от Русе) с помощници. От своя страна регистрацията гарантира на всеки гост на събора и участие в томболата, която започна да придобива застрашителни размери ...
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

Изображение

Изображение

За първи път официално на Национален Мухарски Събор ще участва и една от най-големите риболовни компании в България - Filstar ! На техния обособен кът ще може да откриете много нови продукти на най-силната им мухарска марка - Snowbee. Те разширяват гамата от продукти за мухарски риболов с много артикули - новина, която само можем да адмирираме !
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

Изображение

Мухарски Клуб 'Стримерите' ще направи съвсем импровизиран малък уъркшоп на тема високи класове пръти, двуръчни мухарки, двойна тяга, кастинг с големи мухи, шутинг хеди, връзване на стримери. Ще се опитаме да отговорим на много въпроси на желаещите да се докоснат до малко по-различен от класическия мухарски риболов. Ще обясним нагледно понятия като сканди, ейнджъл хеър, суич, рейдж, козина от як, 15" полилидери, скаджит, грейн и още много други ... :wink:

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

Изображение

За всички нас - посетителите на събора ще бъде удоволствие присъствието на още една водеща фирма, която предлага мухарско оборудване на световни лидери - БЕНТ Фишинг ! Наско Куртев и компания не са вземали участие в съборите от Орешак-2009 и лично аз много се радвам, че приеха поканата на организаторите на Националния Мухарски Събор и ще можем да видим на живо във Вонеща Вода много нови продукти на Харди, Грейс и Байрон.

Изображение

Изображение Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

Представих BFC (Bulgarian Flyfishing Company) едни от първите с тяхната собствена запазена търговска марка. Освен продуктите с марката BFC, на събора те ще представят и всички останали дистрибутирани от тях брендове - мухарски пръти, макари и шнурове на Sage, Redignton, Airflo, гащиризони и обувки, куките на Tiemco, както и огромния избор материали за връзване на Wapsi i Hends ! BFC участват традиционно на всички мухарски събори и сбирки, знаем как се представят всеки път Ники и Марин и ще ги очакваме с огромен интерес !

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

БИТ ПАЗАР !

На предстоящият събор ще бъде организиран импровизиран бит-пазар на употребявано мухарско оборудване. Това е една стара идея на Д-р Косьо Братанов още от съборите в Леденик. Ще има обособено място, на което всеки ще може да остави оборудване, което смята за излишно за себе си и което би искал да продаде. Ще има специални етикети, които да се поставят на продуктите с име, телефон и цена. Надяваме се специално обособения кът да бъде полезен както за тези, които искат да продадат, така и за тези, които биха искали да се сдобият с добро оборудване на приемлива цена.

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

На събора всеки ще може да си закупи значки с логото на Федерацията на Мухарите в България. Цената на една значка е 3 лв, като разликата между производствената и продажната цена, т.е. добавената стойност или "печалбата" влиза в касата на Федерацията и ще бъде отчетена през Декември в годишния отчет. Такива значки и в момента може да си закупите в магазина на BFC в София на ул. Хайдушка Гора 60. Освен значките на събора ще има и нашивки (бродерии) и два размера стикери с логото на Федерацията, които трябва да станат дотогава.

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

За ТОМБОЛАТА !

Едно допълнение към правилата на томболата, която започна да придобива главозамайващи размери ...
Всеки присъстващ на събора и регистрирал се на място ще получи един талон за томболата (безплатно). Всеки ще може да получи неограничен брой допълнителни талони, като ДАРИ в касата на Федерацията по 1 лев на талон. Всички продукти, участващи в томболата и предоставени от фирмите и колегите ще бъдат подредени на специално място, убозначено със съответния надпис. Касата, в която ще се събират даренията, срещу които всеки може да получава допълнителни талони ще бъде също на тази маса. Зад нея ще бъде Emiliya Krasteva или просто Емито - повечето от вас я познават и ще отговаря на въпроси свързани с томболата. Събраните средства ще бъдат отчетени през Декември от кофчежникът на Федерацията Georgi Mutavdzhiyski. Отново искам да благодаря на всички фирми и приятели, които са предоставили продукти и подаръци за томболата - списъкът е огромен!

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми Национален Мухарски Събор - 2015 - Вонеща Вода

Мнение от Росен »

Програмата на VII-мия Национален Мухарски Събор
На връзвачите ще има специални часовници, указващи часа, в който ще връзват, отделно е осигурено необходимото озвучаване, за да бъдат съобщавани започващите събития.

Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”