VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

Естествено съвсем логично е да започнем представянето на участниците в предстоящия събор с Големият Тодор Атанасов. Традиционно през последните 7 години той лети от Берлин специално за всяка една по-голяма организирана среща от нашето мухарско общество. Всички сме свидетели на себераздаването, с което всеки път той се включва и учи на кастинг и връзване ... БЛАГОДАРИМ ТИ, ТОШО! Очакваме те отново във Вонеща вода, този път през Юни!

Снимки на Тошо Атанасов от събора през 2015

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

Пламен Иванов от Плевен е един от най-добрите български връзвачи на мухарски прътове или т.нар. "родбилдъри". Изключителен перфекционист в работата по създаването им, всеки един прът излязъл от ръцете му е просто едно бижу, изпипано до последния детайл. Пламен не за първи път показва своите пръти и презентацията му на изминалия събор беше на срашно високо ниво - само можем да предполагаме с какво ще ни изненада през Юни ...

Изображение

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

Изображение

Абсолютно традиционно на събора ще присъстват и най-добрите от добрите - BFC Fly Fishing (Bulgarian Flyfishing Company) - едни от първите с тяхната собствена запазена търговска марка, позната вече в много страни от Европа. Освен продуктите с марките BFC и NEXT, на събора те ще представят и всички останали дистрибутирани от тях брандове - мухарски пръти, макари и шнурове на Sage, Redignton, Airflo, гащиризони и обувки, куките на Tiemco, както и огромния избор материали за връзване на Wapsi i Hends ! много мухарски пръти, комбинирани от макари с шнурове за тестване, представяне на новите продукти за връзване на фирмите дистрибутирани от тях, както и всички продукти със собствената им търговска марка BFC, . Знаем как се представят всеки път Ники и Марин, ще ги очакваме с огромен интерес !
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

Цени за резервации в хотел "Релакс Кооп" - Вонеща Вода за 17-19 Юни

Понеже офертата може би не се чете прекалено лесно - 99 лв е целият престой на един човек на предстоящия събор - от петък до неделя - в тази цена се включват 2 нощувки, 2 закуски, 2 обяда и 2 вечери. Има варианти за апартаменти, деца и т.н., подробно описани в офертата.
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

Илиян Трифонов - Плевен - Най-добрият майстор на кепове у нас !

Илиян отново ще участва на предстоящия Национален Мухарски Събор със страхотните кепове, които прави. И през Юни всички ще имат възможност на живо отново да ги видят, разгледат и изберат, а Илиян каза, че ще е и много по-подготвен от миналата година - очакваме изненади!

Изображение

Снимки на Илиян Трифонов от събора през 2015
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

За всички нас - посетителите на събора ще бъде удоволствие присъствието на още една водеща фирма, която предлага мухарско оборудване на световни лидери - БЕНТ Фишинг ! Наско Куртев и компания не са вземали участие в съборите от Орешак-2009 и лично аз много се радвам, че приеха поканата на организаторите на Националния Мухарски Събор и ще можем да видим на живо във Вонеща Вода много нови продукти на Харди, Грейс и Байрон.

Изображение

Изображение

Представянето на БЕНТ Фишинг на събора през 2015 година
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

За втори път официално на Национален Мухарски Събор ще участва и една от най-големите риболовни компании в България - Filstar ! Те разшириха гамата от продукти за мухарски риболов с много артикули - новина, която само можем да адмирираме ! На техния обособен кът ще може да откриете много нови продукти на най-силната им мухарска марка - Snowbee - новите шнурове, кутии за мухи, състезателни кепове, облекла и т.н.

Изображение

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

Много от нас помнят страхотните лекции на Бате Райко Загоров от съборите в Орешак през 2009 и 2010 година. Миналата година черна котка (по-скоро спукан магистрален водопровод) му мина път и не успя да присъства. Шест години по-късно след последната си лекция - Бате Райко отново ще участва в Националния Мухарски Събор - този път с лекцията подготвена за миналата година на тема - "История и любопитни факти за големите световни производители на мухарски пръти" - Харди, Сейдж, Орвис, Уинстън ...

Изображение
Аватар
Росен
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VIII-ми Национален Мухарски Събор 2016

Мнение от Росен »

ГОЛЕМИЯТ РОМАН МОЗЕР ще бъде гост на нашия събор!

За Федерацията на Мухарите в България, а предполагам и за абсолютно всички обичащи риболова с муха и шнур в България е огромно удоволствие, че Роман Мозер прие нашата покана и ще гостува на предстоящият Национален Мухарски Събор през Юни във Вонеща Вода! Ще видим връзване на мухи и кастинг от най-висша класа директно от една от легендите на световното мухарство!

Изображение

Изображение

Изображение


Роман Мозер през моят поглед - EWF 2013

Роман Мозер през моят поглед - EWF 2015

И една страхотна статия на Данчо Савов - "Големите - Роман Мозер"
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”