Яз.Челопеч

Модератори: bobopeli, Кърцата

Аватар
georgi_sarafov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 173
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 5:56 pm
Местоположение: село Мирково

Яз.Челопеч

Мнение от georgi_sarafov »

Вчера след обяд отидох да пробвам за 2, 3 часа.Костура кълве непрекъснато на абсолютно всичко на което опитах.Мормишка зимна блесна и на плувка.Дребни са рибите но там има и доста едри костури,кефали и щуки днеска ще ги пробвам пак.Съжалявам че няма снимки но в моя район не мога да си намеря USB-кабел за Nokia 6300.А и да не забравя Честит имен ден на всички Ивановци.Даже да нямате Иван в къщата ,забийте един кол в двора турете му капа и му викайте - здрасти Иване- :lol:
Аватар
Dedy
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5133
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 12:12 pm

Re: Яз.Челопеч

Мнение от Dedy »

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023

Евала, помръзнал си, пък и риба си хванал! Аз още не съм се качвал на лед за сезона (ГОЛЯМ СРАМ). Обаче в неделя (ако се оправя от именния ми ден дотогава) ще правя сефтето, но още не съм решил къде. Та в тази връзка да те питам, колко са дребни костурчетата?
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Яз.Челопеч

Мнение от Бат Стан »

Този кефал го улових там през декември 2007 г., с влакно 0.08. Не съм го теглил, щото след заснемането го пуснах обратно в дупката. Прав е колегата, че там има хубави риби, вмакар че преобладават дребните костури.

Изображение
Аватар
georgi_sarafov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 173
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 5:56 pm
Местоположение: село Мирково

Re: Яз.Челопеч

Мнение от georgi_sarafov »

Dedy написа::smt023 :smt023 :smt023 :smt023

Евала, помръзнал си, пък и риба си хванал! Аз още не съм се качвал на лед за сезона (ГОЛЯМ СРАМ). Обаче в неделя (ако се оправя от именния ми ден дотогава) ще правя сефтето, но още не съм решил къде. Та в тази връзка да те питам, колко са дребни костурчетата?
Дребни са около 13 14 сантиметра но си кълве добре.Всеки ден съм там ама още няма едро. Ше ги мъча до дупка. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Подледен риболов”