Доспат

Модератори: bobopeli, Кърцата

kalkan4o
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 11:43 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от kalkan4o »

Ми когато замръзне ще е годен най-вероятно не по-рано :D !

Аз преди седмица бях там не беше годен ама сега след тия студове може би максимум до 2 седмици ще има добър лед 15 санта навсякъде !

Видях на некво клипче как хората проверяват дали леда е годен !

Със топка за боулинг я засилват и по леда си минава поне 150-200метра ако падне по добре не стъпвай на леда :P !
За бракониерите само слънчаци :lol: !
Аватар
ivan_yo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1076
Регистриран на: Нед Ное 21, 2004 2:58 pm
Местоположение: карлово

Мнение от ivan_yo »

chapara написа:Леле каква тишина толкова време по темата,а бях там за 5 дни,леда е 25-30sm вчера се върнах.Лови се епизодично и червеноперка икостур и пъстърва.И бях там и аз лових.Но на ден има по над 50 човека а никoй не взима да се обади.Ловят си на тишина и спокойствие,защо са им други?Малко не е честно,от кога съм пуснал темата!!!
Ми що ти требе да одите на водоем кат можеш спокойно да продължаваш да си чукаш ЛЕБЕДАНКАТА :lol: :lol: и да не се излагаш на птичия грип, ЧЕ ТО КОМАЙ САМО ЛЕБЕДИТЕ ЗАМРЯАА от тя грип :wink:
ИМА НЯМА АЗ СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ПРОВЕРЯ-СУХО ДУПЕ РИБА НЕ ЯДЕ
Аватар
chapara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 563
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 2:07 pm
Местоположение: Божо от Софето

Re: Доспат

Мнение от chapara »

Инфо :roll:
Най-мразя да се подебавват с моята усоба !!!
ИзображениеИзображение
Аватар
chapara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 563
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 2:07 pm
Местоположение: Божо от Софето

Re: Доспат

Мнение от chapara »

Мътна тема ,изпуснати садки , и голямо мълчане :lol:
Най-мразя да се подебавват с моята усоба !!!
ИзображениеИзображение
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Доспат

Мнение от Ashmodean8004 »

Колега миналата седмица- Четвъртък бях в Доспат, леда беше към 30 санта, хората към 200 човека, повечето местни, за целия ден хванах 2 пъстърви на бял червей. Пробвах и на джиг, но нямах слука. Най се из дразних от факта че повечето хора нямаха ледобур, действаха с едни брадвички и можеш да си представиш каква какафония и кънтеж беше. Най сладък бе звука от спукващия се лед отдолу. На места имаше хора от местните които хващаха доста доволно, след увъртания казаха че хващат на хайвер, аз моите пъстърви ги хванах на бял червей, дано да съм ти бил полезен.
Аватар
chapara
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 563
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 2:07 pm
Местоположение: Божо от Софето

Re: Доспат

Мнение от chapara »

Ashmodean8004 написа:Колега миналата седмица- Четвъртък бях в Доспат, леда беше към 30 санта, хората към 200 човека, повечето местни, за целия ден хванах 2 пъстърви на бял червей. Пробвах и на джиг, но нямах слука. Най се из дразних от факта че повечето хора нямаха ледобур, действаха с едни брадвички и можеш да си представиш каква какафония и кънтеж беше. Най сладък бе звука от спукващия се лед отдолу. На места имаше хора от местните които хващаха доста доволно, след увъртания казаха че хващат на хайвер, аз моите пъстърви ги хванах на бял червей, дано да съм ти бил полезен.
:wink:
Най-мразя да се подебавват с моята усоба !!!
ИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “Подледен риболов”