Мерак за Батак:)

Модератори: bobopeli, Кърцата

Аватар
КрасиПловдив
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 297
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 12:56 pm
Местоположение: Пловдив

Мерак за Батак:)

Мнение от КрасиПловдив »

От две зими се каня да пробвам подледния риболов,но все нещо не достигаше :D ...Може би и защото от моите приятели, с които ходим за риба, никой не го влече зимният риболов,а сам не ми се тръгва, най-малкото защото съм много "бос" още.Иначе се оборудвах с почти всичко освен с ледобур.Зех и едно Lineaeffe Under Ice...някоя и друга муримшка...блесни...
Ако има някои,който идната седмица ще ходи към язовира, и има едно място в колата, ще се радвам да направим един риболов заедно!
Може да оставяте съобщения и в ICQ-въпреки че може да съм offline.
Наслука на всички колеги!
Аватар
krasimir n.
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 154
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 12:19 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от krasimir n. »

ледобура излезе голям проблем при мен:)НЯМА никъде в момента!иначе като гледам си от пловдив,че и адаш :) тази година и аз за сефте използвах мормишка,обаче сам мноого доволен!:)имаше разбиване на костура в батак,4е и доста пъстърви на Доспат.Пиши ако намериш някъде ледобур-купувам веднага.
Аватар
КрасиПловдив
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 297
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 12:56 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от КрасиПловдив »

Адашче,кво да ти кажа.....аз си пазарувам от Митака в "Риболовен свят" na blvd. "Хр.Ботев"....там няма.....и в склада им няма.....другаде не знам.....Аз май доколкото разбрах,тази седмица е "Баташка сеч".....на мен ми се ходеше....но...може и да ми се провалят плановете...а и както казах в предното съобщение....сам воин съм...а като не съм ходил на подледен-не ми се тръгва така....ако ти ходиш....и е възможно...може да идем да направим един риболов заедно.
а,сега се сетих,пусни обява и може би ще намериш...доколкото разбрах....в Доспат продавали....но некви руски....по 25-35 лева.....може и да ги видиш...но май били боклук.
Ами това е от мен.желая успех!
Аватар
КрасиПловдив
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 297
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 12:56 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от КрасиПловдив »

Адашче,кво да ти кажа.....аз си пазарувам от Митака в "Риболовен свят" na blvd. "Хр.Ботев"....там няма.....и в склада им няма.....другаде не знам.....Аз май доколкото разбрах,тази седмица е "Баташка сеч".....на мен ми се ходеше....но...може и да ми се провалят плановете...а и както казах в предното съобщение....сам воин съм...а като не съм ходил на подледен-не ми се тръгва така....ако ти ходиш....и е възможно...може да идем да направим един риболов заедно.
а,сега се сетих,пусни обява и може би ще намериш...доколкото разбрах....в Доспат продавали....но некви руски....по 25-35 лева.....може и да ги видиш...но май били боклук.
Ами това е от мен.желая успех!
Публикувай отговор

Обратно към “Подледен риболов”