И все пак Алино е прекрасно!

Модератори: bobopeli, Кърцата

metodi manev
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 10:21 am

И все пак Алино е прекрасно!

Мнение от metodi manev »

Здравейте,

Както обещах вчера , докладвам.
Алино 12:00 , успах се. На стената колегите на подвижна плувка и хирономус по 2 -3 червеноперки от 07:00.
Газ към устието ,/макар че вече в мен се прокрадваше съмнението ,че днес няма да кълве.
Оппссс , местото на г-н Чируз от вчера.Познах го по следите от огън и въргаляне в снега.
Първа проба в същите дупки , пълна мъртвило.Чак ме хвана съклет.
То не беше ,мормишка ала падащ лист ,лежане на дъното, вибрато , пълна липса на движение на мормишката. Опа , клъвна , не изкат да се движи, А да ама не ,4-5 пъти само почуква и решава ,че една червена пинка е голям залък.
Местя се , пак същата работа.
Колегите , "днес много пързо спада водата" , ми не знам,може това да е причината, за пръв път съм тук.
Кой 5 , кой 7-8 рибета колкото цигара.Единични екземпляри колкото цигара и половина.
Мойте изводи ,за капото :
Основното ми 0,16 е голямо за алинските мушмуроци.Няма го и г-н Чирус да ме просветли.
Мрак!
Другият път основно 0,08 и кука не по-голяма от 16.И мнооого хирономус.

А иначее..... Слънчице , борове ,красота.
Въпреки капото не съжелямам и за една секунда там.
Алински прелести!Скоро пак съм там:-)
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: И все пак Алино е прекрасно!

Мнение от Ачо ♣ »

metodi manev написа:....................
Мойте изводи ,за капото :
Няма го и г-н Чирус да ме просветли.........
Ей този извод е най-вярния!За това следващия път звъниш на колегата,вземаш една бутилчица със "загряваща" течност и..заедно на Алино!!! :smt023
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Подледен риболов”