Черното кафе

Модератори: bobopeli, Кърцата

etiketa
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 443
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 12:01 pm
Местоположение: sofia

Черното кафе

Мнение от etiketa »

Честит имен ден на именяците а на такива като мен честит им риболов. :D .Нещо тази зима не мога да оцеля гьола,времето и т.н.
Бях на плажа сам не кълвеше,на Алино двама с вуйчо,рибари никакви ,риби редки.Та по тоя повод реших,днес рано рано
бегом при тълпата на Враждебна.По тъмно бях там,толкова ми бе голям мерака,че бях отишал 6 30 часа.До 7 30 висях в колата,
чаках колеги но за пръв път от години нямаше никои.Чудна работа,леда един кристален,прозрачен,страшен,но дошъл съм ще го
тествам.пълзях по леда с едно въженце ,направих няколко сондажа но така или иначе нито един не ме задоволи.Лед 8 см пукащ от горе
поради наличието на някяква коричка.Въобще не беше много готино.По едно време дойдоха и двама колеги за час но след слабата
активност на рибата си тръгнаха.Ето ви и ситуацията.
Изображение
Вързах се за една дупка и закрачих през ледеца.
Изображение
Изображение
Влизах на няколко етапа и на първите три дупки не отбеляза нищо.Чак когато достигнах дървота на една дупка имах добра серия.
Тя си и остана единствената на която даде нещо.
Изображение
Ловях на мормишка с хируномус,пробвах на жерлица с каракудка но днес щуките не взеха участие.Леда беше прозрачен и когато вадех риби ги виждах на метри.
Изображение
Към 9 30 часа каза и отсече.Спря да кълве напълно.Поклатих час напразно и към 10 30 вече пътувах за вкъщи.
Ето ви и две бонус снимки
Изображение
Изображение
Ако рибите бяха жени щях да ги ухажвам всеки
ден,ако жените бяха риби нямаше да се
занимавам с глупости а щях постояно да съм за риба.
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14804
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Черното кафе

Мнение от G.Petkov »

Тъкмо щях да питам за ВЧК и то излезе тема ! :D
Дано до края на седмицата успея да изляза на леда, че много ангажименти се явиха ! :wink:

Иначе, 8 см черен, прозрачен лед е добре,
Да сме доволни и на това.
Само да не завали дъжд през следващите седмици.
emdi
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Мар 02, 2012 5:11 pm

Re: Черното кафе

Мнение от emdi »

На прозрачен лед нещата винаги са по тегави.Дано завали малко сняг,и да го матира.
Публикувай отговор

Обратно към “Подледен риболов”