Захранка за фидер

Модератор: Paublo_Eskobar

feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Захранка за фидер

Мнение от feedermania »

Привет колеги! Може ли съвети за захранка за риболов на фидер с кошница на шарани по платените водоеми. Ако имате фаворит и за свободните на какво залагате ще е добре да кажете. И ако може хората които са ползвали храните на Панталеев да кажат дали са добри.
Поздрави!
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Захранка за фидер

Мнение от Port_Royal »

feedermania написа:Привет колеги! Може ли съвети за захранка за риболов на фидер с кошница на шарани по платените водоеми.
Ползвай си методи за риболов на шаран по платените и няма да те боли главата много.Не е удачно да ползваш кошнички за това.Мое мнение изказвам,понеже и аз съм опитвал с кошничка,но метода според мен дава по добри резултати в пъти за тази цел. :fishing9: :fishing9: :fishing9:
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Захранка за фидер

Мнение от feedermania »

колега би ли споделил на лс подробно как процедираш и как имаш успехи
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: Захранка за фидер

Мнение от Pe6o_Tikvata »

Навремето като се бях запалил по фидера най ми харесваше да ползвам 12x3 платика на Филстар.Пробвах и други захранки но тази най ми легна на сърце.И защо колегата да пише на лични , на мен също ще ми е интересно мнението му , предполагам и на други колеги :drinkers:
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Захранка за фидер

Мнение от feedermania »

Ами колега защото темата не е да монтажа а за захранката така се отклоняваме от нея. Отделно да не спамим в неща различни от темата
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Захранка за фидер

Мнение от Port_Royal »

В първите години когато ползвах кошничка на платено имах доста късания на повода и няколко откачания на риба поради закачане на кошничката в главата на кепа и това ме накара да премина изцяло на риболов с методи за шаран на паткарници.Сега ползвам само методи,основно влакно от монофил и къс повод до 10см.от тънък плетеняк.Използвам метод миксове и пелети на различни производители с различни аромати,рибни,сладки,пикантни,люти и т.н.и съм много доволен от резултатите след излетите.Миксовете и пелети до 4мм.ползвам за методите с пресичка,за стръв пелети от 8мм.с различни аромати плюс течни ароматизатори за стръв.На платено имам добри резултати с рибните и сладките аромати.В момента имам няколко нови неща на сону и данамит,но не съм ги пробвал все още,метод миксове и пелети.Като го тествам ще дам мнение дали работят.Успех в риболова !!! :fishing9: :fishing9:
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Захранка за фидер

Мнение от feedermania »

Благодаря колега успех и на теб
MOSKOW83
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пон Яну 11, 2010 10:18 pm

Re: Захранка за фидер

Мнение от MOSKOW83 »

По миналата седмица 18 платики по 1 кг на яз Цонево с кошничка е с тая захранка https://www.olx.bg/ad/ribna-peleta-CID6 ... 5ec13dfeaf + ARO MIX не Сенсас заплатики :fishing5:
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Захранка за фидер

Мнение от kikk4o »

MOSKOW83 написа:По миналата седмица 18 платики по 1 кг на яз Цонево с кошничка е с тая захранка https://www.olx.bg/ad/ribna-peleta-CID6 ... 5ec13dfeaf + ARO MIX не Сенсас заплатики :fishing5:
Ако не е тайна колега да споделиш на кое място си направил тоя успешен риболов? Аз също ловя на фидер на тоя водоем и също направих добра слука от шест платики, като едната бе над килограм.
MOSKOW83
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пон Яну 11, 2010 10:18 pm

Re: Захранка за фидер

Мнение от MOSKOW83 »

kikk4o написа:
MOSKOW83 написа:По миналата седмица 18 платики по 1 кг на яз Цонево с кошничка е с тая захранка https://www.olx.bg/ad/ribna-peleta-CID6 ... 5ec13dfeaf + ARO MIX не Сенсас заплатики :fishing5:
Ако не е тайна колега да споделиш на кое място си направил тоя успешен риболов? Аз също ловя на фидер на тоя водоем и също направих добра слука от шест платики, като едната бе над килограм.
Тайна :) хаха :) от така нареченият ,, сипей" посока Добромир 300-400 м. Има едни скали :fishing11:
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Захранка за фидер

Мнение от kikk4o »

MOSKOW83 написа:
kikk4o написа:
MOSKOW83 написа:По миналата седмица 18 платики по 1 кг на яз Цонево с кошничка е с тая захранка https://www.olx.bg/ad/ribna-peleta-CID6 ... 5ec13dfeaf + ARO MIX не Сенсас заплатики :fishing5:
Ако не е тайна колега да споделиш на кое място си направил тоя успешен риболов? Аз също ловя на фидер на тоя водоем и също направих добра слука от шест платики, като едната бе над килограм.
Тайна :) хаха :) от така нареченият ,, сипей" посока Добромир 300-400 м. Има едни скали :fishing11:
Мерси за инфото. Скоро мисля пак да направя излет за платика на фидер на яз. Цонево. Ще публикувам резултата. Наслука!
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”