Технопланктон за толстолоб?

Модератор: Paublo_Eskobar

Lusi_vg
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 500
Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 5:38 pm
Местоположение: Велинград

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от Lusi_vg »

Колеги от каде в БГ мога да го намеря този технопланктон :? :(
Изображение
1 Боклук не е навредил на никой....Така мислиш ти и още 7 милиона българи :!:
David Kamenov
фен клуб-скобар
Мнения: 959
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 7:44 pm
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от David Kamenov »

Колеги аз си направих техноплнктон но не съм го използавал за сега.Значи аз гледах един филм и по него направих обаче сега не мога да го намеря станаха много добре имам и снимки обаче не знам как да ги кача защотот нали сме с новата галерия обаче всичко стана перфектно.
Риболова е хоби.Наслука :)
mario67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 882
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр.София ж.к Люлин

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от mario67 »

Някой знае ли магазин в който се продава ТЕХНОПЛАНКТОН за толстолоб?
Сега се връщам от риболов и пак ми се ходи!!!
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от dunavski »

Абе това да не са някакви наноботи !!!
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
КАЯ
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 679
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 1:24 pm
Местоположение: София

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от КАЯ »

Оригинала, поне в Русия е скъп. Украинците първо почнаха да правят свой вариант, после мисля и руснаците. В руските форуми на стотици страници се обсъждат рецепти и начини за правене. Трябва матричка и преса или маслен крик. Оставам с впечатление от четеното /а отдавна не съм се интересувал от въпроса, та може да има нещо ново/, че по важно от състава е да може таблетката да прави фин облак от захранка в продължение на няколко часа. Обикновено между 1 и 3 часа продължава действието на таблетката в зависимост от условията на водоема. Така, че може на първо време да се опита например с някоя добра уклейска захранка да се таблетира.
kasabinho
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 974
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 5:05 pm
Местоположение: Русе

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от kasabinho »

КАЯ написа:Оригинала, поне в Русия е скъп. Украинците първо почнаха да правят свой вариант, после мисля и руснаците. В руските форуми на стотици страници се обсъждат рецепти и начини за правене. Трябва матричка и преса или маслен крик. Оставам с впечатление от четеното /а отдавна не съм се интересувал от въпроса, та може да има нещо ново/, че по важно от състава е да може таблетката да прави фин облак от захранка в продължение на няколко часа. Обикновено между 1 и 3 часа продължава действието на таблетката в зависимост от условията на водоема. Така, че може на първо време да се опита например с някоя добра уклейска захранка да се таблетира.
В Русе се продава, разтваря се за над 3 часа. 3 бройки струват мисля че около 4-5 лв.
Но китайската храна за мен ми е фаворит - прави много як облак, но не издържа повече от 40 мин.
Изображение
kasabinho
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 974
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 5:05 pm
Местоположение: Русе

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от kasabinho »

dunavski написа:Абе това да не са някакви наноботи !!!
Просветли ни какво означава този термин в риболова! Наясно съм само в електрониката какво са наноботите.
Изображение
mario67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 882
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр.София ж.к Люлин

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от mario67 »

kasabinho написа:
КАЯ написа:Оригинала, поне в Русия е скъп. Украинците първо почнаха да правят свой вариант, после мисля и руснаците. В руските форуми на стотици страници се обсъждат рецепти и начини за правене. Трябва матричка и преса или маслен крик. Оставам с впечатление от четеното /а отдавна не съм се интересувал от въпроса, та може да има нещо ново/, че по важно от състава е да може таблетката да прави фин облак от захранка в продължение на няколко часа. Обикновено между 1 и 3 часа продължава действието на таблетката в зависимост от условията на водоема. Така, че може на първо време да се опита например с някоя добра уклейска захранка да се таблетира.
В Русе се продава, разтваря се за над 3 часа. 3 бройки струват мисля че около 4-5 лв.
Но китайската храна за мен ми е фаворит - прави много як облак, но не издържа повече от 40 мин.
Колега,сподели как я приготвяш тази китайската захранка,че аз вече 2 пъти опитвам и без успех,става някаква странна,мека....
Сега се връщам от риболов и пак ми се ходи!!!
kasabinho
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 974
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 5:05 pm
Местоположение: Русе

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от kasabinho »

mario67 написа:
kasabinho написа:
КАЯ написа:Оригинала, поне в Русия е скъп. Украинците първо почнаха да правят свой вариант, после мисля и руснаците. В руските форуми на стотици страници се обсъждат рецепти и начини за правене. Трябва матричка и преса или маслен крик. Оставам с впечатление от четеното /а отдавна не съм се интересувал от въпроса, та може да има нещо ново/, че по важно от състава е да може таблетката да прави фин облак от захранка в продължение на няколко часа. Обикновено между 1 и 3 часа продължава действието на таблетката в зависимост от условията на водоема. Така, че може на първо време да се опита например с някоя добра уклейска захранка да се таблетира.
В Русе се продава, разтваря се за над 3 часа. 3 бройки струват мисля че около 4-5 лв.
Но китайската храна за мен ми е фаворит - прави много як облак, но не издържа повече от 40 мин.
Колега,сподели как я приготвяш тази китайската захранка,че аз вече 2 пъти опитвам и без успех,става някаква странна,мека....
Това имах впредвид, че е недостатъка и, за пружина не става, освен ако не я объркаш с нещо, но най-вероятно ще промениш разтворимостта и. Иначе съм я ползвал със затворена кошница, но разпъвам с лодка.
Изображение
icenceto2005
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:15 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от icenceto2005 »

тук в софия можете да намерите технопланктон http://www.bulit2000.com/?type=1&cat=155 ако модераторите преценят защото това си е жива реклама могат да го истрият или преместят-просто искам да помогна на колегите и повярвайте действа и на дъно и на плувка :ANAL:
icenceto2005
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:15 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от icenceto2005 »

а тук давам моята рецепта за пружина-килограм царевично брашно 1 кофичка кисело мляко/по-добре две/100гр.сухо мляко всичко това се обърква с най-обикновенна лимонада като захранка набива се в пружината и стереопор на куките аз слагам две куки една горе и една долу повече не са нужни
успех на всички толстолобаджий
Аватар
byll
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 4:54 pm

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от byll »

mario67 написа:Някой знае ли магазин в който се продава ТЕХНОПЛАНКТОН за толстолоб?
https://www.nariba.com/obiavi/obiava/Те ... уда-a26433
mario67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 882
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр.София ж.к Люлин

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от mario67 »

Интересува ме сух технопланктон в плик,като захранките на прах или брашно?
Сега се връщам от риболов и пак ми се ходи!!!
Аватар
byll
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 4:54 pm

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от byll »

намира се и готова смес
КАЯ
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 679
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 1:24 pm
Местоположение: София

Re: Технопланктон за толстолоб?

Мнение от КАЯ »

byll, при твоите използваш ли меласа?
С нея на пазара положението е същото, както с оксигена, дето го обсъждахме в другата тема. Имам предвид цената. В рибарските и био - магазините цената е от 13 до 40 лв литър. Иначе може да се намери на дребно за около 6 лв/л. Иначе цената при вносител на едро е около 400 лв тон. Един литър е около 1.3 кг. , т.е. около 50 стотинки литъра. Добри надценки,а?
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”