Захранване на река Дунав

Модератор: Paublo_Eskobar

G_S_H
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Ное 08, 2010 10:08 pm
Местоположение: km 697

Re: Захранване на река Дунав

Мнение от G_S_H »

По Дунава тази година не е критерий храненето.Просто кълве съвсем слабо.Не си прави кардинални изводи от едно две заханвания.Според мен много по-малки захранки дават резултат при благоприятни условия.
Аватар
Иво Вълов
фен клуб-скобар
Мнения: 600
Регистриран на: Вто Дек 29, 2009 6:53 pm
Местоположение: Видин

Re: Захранване на река Дунав

Мнение от Иво Вълов »

Оп а здравейте, виж ся по случайност иам един доюжър приател които е доста вещ на тая тема та един ден го потФанъх аз на тая тема и той така Без да иска ми разкри тайната си а тя е Бочката си я слагаш нали както си е по реда после преди нея си преценяваш колко метра и пускаш вече царевицата Било то да я ръсиш или с кофи, ама първият ден храниш якооо вторият ден по малко третият ден по малко и 4 ден изоБщо. Гледал съм снимки негови аз толккова мноого риБа на едно место не Бех виждал, Беше ги наредил като шишета на Брега ма много момче много викам си това е фото колаж ама после като ми казаха няколко Съселяни негови че е така почнах даму вярвам на тоя човек. Все пак е израснал на Дунава та знае той знае. Професионален риБоловец с мрежи въдици и прочие, зависи си и от местото дето ще ходиш, Бе Дунава си има своите места ся никой не може да го отрече стига д апопаднеш на едно таков аи при правилното захранване може д аимаш доста угромен успех.
наслука
Изображение
kasabinho
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 974
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 5:05 pm
Местоположение: Русе

Re: Захранване на река Дунав

Мнение от kasabinho »

ben_lyusien написа:
mariopetkov написа:царевицата трябва да я сея ли или с чувалчета
Слагаш в кофа и с шепи ръсиш
Тц, тц - само си хвърляш царевицата така, ако не е слабо течението и няма камъни. Номера с чувала и аз съм го пробвал - за слаби течения не става. Глината му е майката - вземаш месиш и хвърляш, може да комбинираш и топки качамак с царевица или каквото ти харесва.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”