Царевица и жито?

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
lfcpordim
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 135
Регистриран на: Пон Авг 16, 2010 1:52 pm
Местоположение: Плевен

Царевица и жито?

Мнение от lfcpordim »

Някой използвал ли е тези видове на царевица и жито ?Интересно ми е някой имал ли е успех на царевицата с аромат на мида или анасон??? ето и линк http://www.madiks.net/products.php?cate ... bcd1c2e8a9
п.п. Извинявам се предварително ако има подобна тема.
drebens
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1198
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 5:56 pm
Местоположение: Перник-Изток
Обратна връзка:

Re: Царевица и жито?

Мнение от drebens »

Аз по принцип ползвам продуктите на Мадикс и мисля че за момента няма по добър продукт в България от това,на цени достъпни за всеки!
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Царевица и жито?

Мнение от С.Върбанов »

Можеш и сам да си я направиш в домашни условия ! Царевица се продава на всякъде , ако не можеш да си намериш ще ти подаря 5-10кг за да си я направиш сам с аромати по твой избор ! Ванилия , мед , ягода , малина и т.н. можеш сам да си ги набавиш от най близкия магазин ! Оцветяването става с боя за сладки или за яйца ( не я препоръчвам ) ! Успех .
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lfcpordim
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 135
Регистриран на: Пон Авг 16, 2010 1:52 pm
Местоположение: Плевен

Re: Царевица и жито?

Мнение от lfcpordim »

Мен по скоро ме интересува аромата на мида и анасон понеже сега когато още водата е студена знам че е хубаво да се използват аромати с остра миризма анасон,чесън,мида...Иначе царевица имам в огромни количества
Аватар
kabaero
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 239
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:17 pm
Местоположение: София

Re: Царевица и жито?

Мнение от kabaero »

lfcpordim написа:Мен по скоро ме интересува аромата на мида и анасон понеже сега когато още водата е студена знам че е хубаво да се използват аромати с остра миризма анасон,чесън,мида...Иначе царевица имам в огромни количества
Колега с аромат на мида не съм рибарил, но от царевица с аромат на анасон съм много доволен , правил съм добри риболови на шаран .
drebens
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1198
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 5:56 pm
Местоположение: Перник-Изток
Обратна връзка:

Re: Царевица и жито?

Мнение от drebens »

Другия вариант е да си поръчаш от Мадикс ароматизатори,вариш и ароматизираш като се охлади царевицата.Аз лично ловя само по този начин.
Omaxxa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Пет Яну 06, 2012 10:27 am

Re: Царевица и жито?

Мнение от Omaxxa »

drebens написа:Другия вариант е да си поръчаш от Мадикс ароматизатори,вариш и ароматизираш като се охлади царевицата.Аз лично ловя само по този начин.
Каква е тая реклама на Мадикс ? :lol: човека пита дали царевица с аромат на мида и анасон е сполучлива..
Чувал съм от възрастните хора, че пролетта е хубаво в захранката да се сипва мастика или сушен анасон, но не съм пробвал никога. Успех и да споделиш, ако опиташ.
drebens
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1198
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 5:56 pm
Местоположение: Перник-Изток
Обратна връзка:

Re: Царевица и жито?

Мнение от drebens »

Не е реклама,човека е посочил тази марка.И след като ползвам защо да не си кажа мнението.И аз съм чувал за много неща,но предпочитам нещо пробвано и работещо.
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Царевица и жито?

Мнение от nasco2 »

Анасонът работи, за мидата не знам.
mr.washinkton
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Дек 05, 2009 12:21 pm
Местоположение: За риба

Re: Царевица и жито?

Мнение от mr.washinkton »

има ли във водоема миди , царевицата с с аромат на мида има много добър успех. анасона е печеливш пролетта, за чесъна имам много, много отрицателно мнение случвало ми се е да не иска и на съседните въдици когато съм слагал за стръв.
Един от най-общите показатели, които открих е, че надеждата надживява очакванията.
lambri
новобранец
новобранец
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 10:24 pm

Re: Царевица и жито?

Мнение от lambri »

мидата е печеливша но водата вече топла и времето на този тип захранки мина - според мен. онзи ден бях на язовир който не спада към графата микро и водата си беше ок.
Аватар
lfcpordim
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 135
Регистриран на: Пон Авг 16, 2010 1:52 pm
Местоположение: Плевен

Re: Царевица и жито?

Мнение от lfcpordim »

lambri написа:мидата е печеливша но водата вече топла и времето на този тип захранки мина - според мен. онзи ден бях на язовир който не спада към графата микро и водата си беше ок.
Всеки водоем си е различен.На един водата се затопля по-бързо на друг по-бавно така че според условията...
lambri
новобранец
новобранец
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 10:24 pm

Re: Царевица и жито?

Мнение от lambri »

това е така - спор няма но водоема за който говоря беше с топла вода а има големи дълбочини и температурата в момента е 25. повечето от хората които са ходили на срещите на езерово знаят за какво става въпрос.
drebens
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1198
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 5:56 pm
Местоположение: Перник-Изток
Обратна връзка:

Re: Царевица и жито?

Мнение от drebens »

Мидата си е мида навсякъде където има миди и по всяко време.Има ли миди във водоема задължително трябва да се опитва на аромат мида.
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Царевица и жито?

Мнение от С.Върбанов »

За Жребчево е работещ аромат !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”