Дъвка

Модератор: Paublo_Eskobar

botix21
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юли 14, 2014 10:12 pm

Дъвка

Мнение от botix21 »

Здравейте, колеги! Този път ще ви представя една друга моя идея: Тя представлява дъвка, като стръв. Предполагам се сещате, има едни дъвки от 5 стотинки, кръгли има ги в различни цветове... Аз лично за риболов бих избрал червен цвят - вкус ягода или череша.... Идеята ми дойде от това, че те ще се задържат във водата и пускат аромат.... А и ако се закачат с царевичка на куката, може да се получи....
Аватар
webfusion
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2012 10:59 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Дъвка

Мнение от webfusion »

О и това пробвай, не се знае от де ще изкочи заека
piam70
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 287
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 3:20 pm
Местоположение: бургас

Re: Дъвка

Мнение от piam70 »

Не е лошо като идея,чакаме резултат!
Аватар
shturetc
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пон Окт 03, 2011 9:24 am
Местоположение: Бургас

Re: Дъвка

Мнение от shturetc »

botix21,ти си човека,който ще преобрази света на захранките и диповете!
Пробвай задължително и Карамел Му (дядо ти няма начин да не си е запазил нейде в скрина),"Байкал"-че(пак в същия скрин),както и бонбони "Лакта"(тези вероятно ще са скатани в миндера на баба ти).
Ако решиш да пробваш влиянието на пачата от свински ушенца,саздърмата и бахура върху апетита на рибите от разред Cypriniformes непременно отвори още безброй,нови теми !
Тръпнем от нетърпение,откривателю!
:smt002
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Дъвка

Мнение от antivik »

Може да пробваш бонбонки "Лукче", пробиваш ги с бургийката и ги нанизваш на косъма, таман мязат на протеинови топчета :wink: :idea: .
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
pachosz
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1360
Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 6:23 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Дъвка

Мнение от pachosz »

Ако е раздъвкана, а не нова, важно е аромата на пастата за зъби, която ползваш. Ползвай с ягодов вкус, колега и няма да има нужда от допълнителни дипове ;)
Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: Дъвка

Мнение от StaAnt »

Ще откривaме топлaтa водa мaй.Колегa,пробвaй,снимaй идa не зaбрaвиш дa се похвaлиш с резултaтите. :mrgreen:
botix21
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юли 14, 2014 10:12 pm

Re: Дъвка

Мнение от botix21 »

pachosz написа:Ако е раздъвкана, а не нова, важно е аромата на пастата за зъби, която ползваш. Ползвай с ягодов вкус, колега и няма да има нужда от допълнителни дипове ;)
Вместо да я дъвча, по-добре да я смачкам в ръцете си, да я потопя в Дип и да я закача на куката.... :D Знам колко странни неща предлагам, но мисля, че може да има резултат... Скоро имам ходене на яз.Ивайловград и мисля да опитам, ще покажа и снимки.... :D Знам, че тези продукти не са най-използваните, но реших да експериментирам... Благодаря за коментарите и на трите теми, чакам и още мнения! Наслука! ;) :D
jabakuchi
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Май 19, 2012 10:37 pm

Re: Дъвка

Мнение от jabakuchi »

То като се замисли човек в тази насока направо трябва да ги почупиш на желираните червеи, които ядяхме като деца :) Но това с кръглите дъвки може да има някакъв успех. Чакаме резултатите :) Наслука
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Дъвка

Мнение от N.Dimitrov »

Колега добре пробваш, човек с практиката се научава, но вместо да пишеш в различни теми по-добре си продължи в първата тема понеже става на въпрос за стръв и захранка та темата е една и съща.Приеми го като съвет не се заяждам с теб и продължавай с опитите все ще излезе нещо полезно от тях.
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Дъвка

Мнение от N.Dimitrov »

Така и така си експериментатора на сайта, защо също не пробваш едни бомбони дето ги рекламират.. ментина май се казваха, струва ми се като идея , ама не те ебавам да не се засегнеш съвсем серизно ти давам идея
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: Дъвка

Мнение от Красимир Атанасов »

Първо ги научи да правят балончета,иначе от къде да имат интерес към дъвка?
Друг е въпроса,че който дъвче дъвка не му излизат мустаци!Та ако случайно хвана такъв да знам,че ти си виновен за еволюцията им.
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Дъвка

Мнение от chirusa_bg »

Явно историята се повтаря. Като дете и аз много залагах на дъвките, че даже имаше и слух, че се ловят каракуди на дъвка. Доста опити проведох преди да се предам :lol:
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Mr. Angelov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 28, 2014 11:13 am

Re: Дъвка

Мнение от Mr. Angelov »

Абе вие се бъзикате с човека ама проба му е майката. Аз миналата година сцепих шараните с един качамак с меденки. Беше неделя и рибарския не работеше, та прерових шкафовете и открих само царевично брашно и няколко забравени шоколадови меденки. Интересното тогава беше, че до мен имаше едни пичове дето бяха дошли с храна сигурно за над 50-60 лева. То не бяха протеинови топчета, разни смеси от семена, маркови захранки и то в количества, които биха ми свършили работа поне за 5-6 излета. И познайте на кой му кълвеше и кой само гледаше.
botix21
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юли 14, 2014 10:12 pm

Re: Дъвка

Мнение от botix21 »

Това с меденките ми хареса.... Идейно е, защото с този аромат може да примамиш добри екземпляри. Въпроса ми е разпъваше ли или от ръка мяташе? Благодаря за мненията, подкрепата, критиките и предложенията! Радвам се, че съм пробудил интерес у вас.... Очаквам още: :D
П.п мисля да продължа темата си, в последствие с нови идеи, но се чудя дали да не създавам друга тема с по-подходящо заглавие, защото много ще избягам от поставената от мен тема.(:
Заключено

Обратно към “Стръв и захранка”