Мнение за захранки Lorpio

Модератор: Paublo_Eskobar

ANTONE
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2011 1:30 am

Мнение за захранки Lorpio

Мнение от ANTONE »

Здравейте,искам да попитам някой имали мнение за тези храни.Видях ги в един риболовен магазин във В.Търново.Не са от ниския ценови клас.Благодаря Ви предварително!
http://www.lorpio.pl/Sections/2773_2519 ... anety.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
diavolo666
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 276
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:28 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Мнение за захранки Lorpio

Мнение от diavolo666 »

За пьрви пьт ги видях това лято на морето.Взех си два пакета(Платика и шаранови).Скоро ги пробвах на пресевните,но добавих и течен аром. VDE.Сьбрах разнородна риба,но това засега ми е единствен опит с тази захранка. :)
ЕДИН СВЯТ,ЕДИН ГРАД-СТАРА ЗАГОРА,ЕДИН ОТБОР -"БЕРОЕ" ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!!!
Аватар
icho_87
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 218
Регистриран на: Пет Мар 30, 2007 1:10 pm
Местоположение: Гоце Делчев, Стара Загора

Re: Мнение за захранки Lorpio

Мнение от icho_87 »

Ползвах веднъж, без особен резултат, но няколко дни подред риболовът си беше слаб така или иначе.
Иначе ми харесва като консистенция. Ще опитам пак :rolleyes:
P.S. говоря за платиката...
papaflepas
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 6:15 pm

Re: Мнение за захранки Lorpio

Мнение от papaflepas »

Колега ако си ги видял в щуката по добре си вземи андоел пак от там. Действат си много добре имат хубава структура. Пробвал съм ги на янтра росица и жребчево и съм доволен
Аватар
Попа
новобранец
новобранец
Мнения: 46
Регистриран на: Пон Мар 19, 2007 4:36 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Мнение за захранки Lorpio

Мнение от Попа »

Двете храни нямат нищо общо,Lorpioto е класи отгоре :wink:
bono2
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 5:52 pm

Re: Мнение за захранки Lorpio

Мнение от bono2 »

ееее чак пък класи :D :fishing7:
сега е момента да повдигнем националното самочуствие :drinkers:
mitaka.211
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 2:52 pm

Re: Мнение за захранки Lorpio

Мнение от mitaka.211 »

Има едно мнение останало от корекомите, че всичко вносно е по-качествено :)
Специално за захранките единствено бих се съгласил за високия клас. Останалите полски и унгарски захранки от клас ЕКО, със сигурност не са по-добри от читавите БГ храни. Затова аз ако търся захранка в ниския ценови клас по-добре да купя Българска от 2.50 от колкото вносна от 3.50 :)
maverini
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 335
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 11:21 am
Местоположение: Плевен

Re: Мнение за захранки Lorpio

Мнение от maverini »

mitaka.211 написа:Има едно мнение останало от корекомите, че всичко вносно е по-качествено :)
Специално за захранките единствено бих се съгласил за високия клас. Останалите полски и унгарски захранки от клас ЕКО, със сигурност не са по-добри от читавите БГ храни. Затова аз ако търся захранка в ниския ценови клас по-добре да купя Българска от 2.50 от колкото вносна от 3.50 :)
И коя бг захранка е по-добра от примерно Трапер или Мундиал че нещо не се сещам...
mitaka.211
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 2:52 pm

Re: Мнение за захранки Lorpio

Мнение от mitaka.211 »

Въпрос на математика. Само транспорта оскъпява с около 30-50% цената, като сложиш и надценката на вносител, дистрибутор и търговец на дребно излиза че базовата цена е същата като на БГ захранките, да не е и по-ниска. Да, обаче труда и суровините са по-скъпи от колкото тук. Така по пътя на логиката няма как тези захранки да съдържат нещо по-различно от нашите. Аз не казвам че нашите са по-добри, но не са и по-лоши, не говорим за разни знайни и незнайни гаражни производители, а професионални фирми като Респект, Мадикс, Филстар.
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”