Царевица Cukk

Модератор: Paublo_Eskobar

sulkata20
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Сеп 25, 2015 8:18 am

Царевица Cukk

Мнение от sulkata20 »

Има те ли опит с царевиците на тази фирма, колеги. Ако сте ползвали техни продукти можете ли да посочите кои и с какви впечатления сте останали за даден продукт.
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Царевица Cukk

Мнение от Bigmarlin »

Mr. Angelov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 28, 2014 11:13 am

Re: Царевица Cukk

Мнение от Mr. Angelov »

Аз съм ползвал такава: http://www.nasluka-shop.com/carevica-cukk-imp.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; с аромат на мед, но до сега не съм вадил риба на нея. При мен рибите винаги са предпочитали обикновена сладка царевица от консерва. Иначе от пуканките на CUKK съм много доволен.
Аватар
Chromeo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 6:41 pm
Местоположение: гр. Хасково
Обратна връзка:

Re: Царевица Cukk

Мнение от Chromeo »

Mr. Angelov написа: Иначе от пуканките на CUKK съм много доволен.
Пуканките с кой аромат са най-вървежни при теб ?

От Царевица Cukk съм ползвал Мед, Банан, Чесън, Ягода. Резултат са дали най-много Мед и на второ място Ягода. Банана и Чесъна са ми отскоро така, че е рано се каже за тях, иначе до сега нямам риба на тях.
catch a fish or die trying !!!
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Царевица Cukk

Мнение от delio-haidutin »

колега ,тези въпроси и мнения от сорта " коя е по-добрата стръв;тази царевица уловиста ли е ;тази захранка добра ли е;или пък сладка ,суха или ароматизирана царевица" са меко казано не основателни и закономерни.факторите са много,да не ги изброяваме :idea: ,само като почнем за уточнение ,във какъв язовир ловиш ,колко е популацията на шаран и амур ,ще разбереш че няма да има еднозначен отговор.ако за конкретен водоем попиташ ,за конкретна стръв ,е нещо друго,но по тоя начин ,от 100 човека ще чуеш 200 мнения :lol:
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Царевица Cukk

Мнение от Bigmarlin »

Имам доста извадени риби,шаран, на натуралните пуканки и мед,на Cukk ,но в плитки водоеми.Не знам как ще се държат на дълбочина.Но си мисля,че и другите аромати,ще вършат работа.За царевицата от тази марка нямам наблюдения
Аватар
dizela_88
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пон Сеп 22, 2014 6:13 pm
Местоположение: Якимово , Монтана

Re: Царевица Cukk

Мнение от dizela_88 »

Колега тази година ловя само на такава и имам почти всичките аромати , но досега имам много малко излети и затова нямам и кой знае какви резултати.Преди два дни на яз. Огоста хванах едно шаранче 1.5 кг. на аромат мида , иначе царевицата е твърда не пада при замятане и запазва аромата си дори след 24 часа престой във водата.От сухата имам бурканче отворено преди година и половина което и до днес не е развалило качествата си така , че и добре е консервирана.
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Царевица Cukk

Мнение от dimmitov »

dizela_88 написа:така че и добре е консервирана.
Дори според мен е доста добре консервирана! Има толкова много консерванти в нея ,че не се разваля и след три години след като си отворил буркана! Което пък ме кара да си задам въпроса ,при наличието на толкова много консерванти дали е апетитна за рибите или ефекта е по-скоро обратен.
В интерес на истината аз нямам много успехи с ароматизираната им царевица.Ловя предимно по платени, където преобладават риби от кило до три.На големите язовири където се гонят по-големи риби на големи дистанции и дълбочини може и да работи добре, не знам!
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
glmv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 310
Регистриран на: Съб Юли 14, 2012 9:15 pm

Re: Царевица Cukk

Мнение от glmv »

Царевицата си е ок, но за мен тя е по скоро като изкуствена стръв и в определени случай върши много добра работа като добавка.
Аватар
tamihal
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1872
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 9:01 pm
Местоположение: ХAРМАНЛИ
Обратна връзка:

Re: Царевица Cukk

Мнение от tamihal »

Аз ловя с Гук-а от доста години, но тази година имам забележителни риболови с тях. Основно с аромат банан и бренди. Има много консерванти, но е много добре ароматизирана и търпи много под водата. Аз съм доволен и мисля да си продължавам с тях... :drinkers:
п.п. Тези на Карп експерт, са също хубави и качеството е добро. Даже си мисля, че само етикета на буркана е различен... :)

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Mr. Angelov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 28, 2014 11:13 am

Re: Царевица Cukk

Мнение от Mr. Angelov »

Chromeo написа:
Mr. Angelov написа: Иначе от пуканките на CUKK съм много доволен.
Пуканките с кой аромат са най-вървежни при теб ?


Това което ми харесва при тези пуканки е, че се задържат по-дълго на куката сравнение с други модели. Имам предвид тези, кото си личи, че са пуканка (зърно), а не такива, които са като царевични пръчици :) . А относно аромата, основно ползвам мед, но и на анасоновите имам извадени риби.
pike90
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2015 8:07 am

Re: Царевица Cukk

Мнение от pike90 »

Издържа царевицата по 2 и 3 години, но трябва да е в хладилник колега. За това към автора на темата ако ще си купуваш гамата след отваряне в хладилника. Колегите по-горе просто са пропуснали да ти кажат да я прибираш в хладилника след отваряне иначе може да се размекне итн особено в топлото време- Пример е обикновената консервирана царевица по магазините.
bono2
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 5:52 pm

Re: Царевица Cukk

Мнение от bono2 »

cukk е наи доброто от консервираната царевица за стръв у нас
друг е въпроса ще нацелиш ли аромата и начина на предлагане на стръвта
така 4е не ти е проблема марката
съвет - смесваи цветовете жълт с червен както в захранката така и при стръвта
и само за инфо- ониа дето рекламира холдорадо ползва по 2 буркана на риболов стрелиа ги с пра6ка
а бе на4ини много
Аватар
magnetar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 8:09 pm

Re: Царевица Cukk

Мнение от magnetar »

Ловя основно с царевиците на Cukk(задължително сухата) и са ми любима стръв.Ползвам общо 7-8 аромата,на всички имам риби!Дори вчера си взех още едно бурканче(чесън и мед),всъщност разнообразието им от аромати си е впечатляващо.През годините в които използвам царевицата,съм останал най-доволен от медът и банана,особено банана!Но както и написах,имам риби на абсолютно всички без изключение.За консервантите,ясно е че има,но ние като ядем разните му салами и други такива помии,разбираме ли че са тъпкани с консерванти!!!
vanesok
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Окт 02, 2008 7:37 pm
Местоположение: Козлодуй - Дунава км.703

Re: Царевица Cukk

Мнение от vanesok »

Ползвал съм почти всички на Cukk,успехи съм имал само на мокрите - ванилия и анасон.Става въпрос за Дунав.
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”