Цветни макарони

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Цветни макарони

Мнение от pepi555 »

Колеги преди няколко дни докато изпълнявам списъкът с поръчки на жена ми в магазина, видях някакви цветни макарони.....и веднага си ги представих натрошени в хлебната троха която използвам за стръв по реките :lol: може ли да се случи нещо подобно...? Или не особено подходящото време и силното желание за риболов ми размътват мозъка :fishing8:
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
Chromeo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 6:41 pm
Местоположение: гр. Хасково
Обратна връзка:

Re: Цветни макарони

Мнение от Chromeo »

Ми лошо няма да се пробва. Аз пък експериментирах със соева кайма към захранката, но не даде нито положителен нито отрицателен резултат.
catch a fish or die trying !!!
BIGVAS13
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 12:43 am

Re: Цветни макарони

Мнение от BIGVAS13 »

Гледах един чешки филм за риболов на Платика .Хората си ловяха на стръв сварен макарон.Кълвеше им безотказно.
Аватар
vasko8008
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Окт 27, 2010 10:20 am
Местоположение: Варна

Re: Цветни макарони

Мнение от vasko8008 »

Аз лично съм имал много добри резултати при риболов на макарон. Бях скептично настроен към тях но фактите говореха и бързо размислих. Седяхме двама с моя приятел един до друг той на макарон аз на няколко други стръви. С еднакви линии,поводи и дълбочини. След като той хвана две смених стръвта от торен на бял. После той пак хвана и аз пак смених стръвта. Вече си мислех,че нещо при мен не е наред но с неохота сложих макарона на куката. ООО ЧУДО след няколко минути имах удар на едра платика после пак и пак и пак. Ние не ползваме цветни макарони а едни с малка дупчица. На практика нанизваме куката през дупката. След като ги сварим съвсем леко и ги отцедим им слагаме малко захранка да се полепи по тях и да ги ароматизира. Сега това ми е любимата стръв за платика. И все пак не очаквайте чудеса като каже че не яде и те не помагат. За добавка към захранката стават но не трябва да се прекалява. Мисля че бързо ще нахранят рибата и при редки риби ще имат отрицателен ефект
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Цветни макарони

Мнение от chirusa_bg »

Повечето производители предлагат и цветни потъващи трохи.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Pol Geti
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Мар 25, 2016 2:33 pm

Re: Цветни макарони

Мнение от Pol Geti »

P_20161002_133026.jpg
КАЯ
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 679
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 1:24 pm
Местоположение: София

Re: Цветни макарони

Мнение от КАЯ »

Кус_куса си е отдавна стръв, а той по състав няма разлика от макароните.
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”