сравнение на Marcel Van Den Eynde

Модератор: Paublo_Eskobar

pike90
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2015 8:07 am

сравнение на Marcel Van Den Eynde

Мнение от pike90 »

Ако сте ползвали някоя захранка от гамата може да направите кратко сравнение с конкурентен продукт на друга фирма- без значение от ценовия клас и дали е бг или внос, дали при еднакви или сходни условия има разлика в ефективността. Пускам темата понеже реално няма как човек да пробва всеки продукт на всяка една фирма и за придобиване на повече познания, дори и теоритични.
bono2
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 5:52 pm

Re: сравнение на Marcel Van Den Eynde

Мнение от bono2 »

трудна работа
пример
Gold Pro Bream - си е класика за платика на Marcel Van Den Eynde - думите са излишни
3000 Breme - една от най добрите захранки на сенсас - много силна
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: сравнение на Marcel Van Den Eynde

Мнение от miro253 »

Наистина е малко трудно, защото поне според мен на нашия пазар конкурентите са малко. Имам в предвид конкуренти с това качество. Колкото пъти съм влезнал в магазин и като поискам да ми препоръчат някаква храна ме питат от скъпата или ..... . Та тук у нас основен конкурент на Marcel Van den Eynde е избора на риболовеца дали с евтина или скъпа храна да лови - то май и доста теми има на тази тематика. Аз лично на язовир ловя само с Van den Eynde и купувам нещо друго само ако търговеца е зле зареден, а това у нас се случва често. Все това, което ми трябва "в момента го няма". Поради тази причина съм ловил и много малко със Sensas. Бедния ми опит с тях сочи, че те правят храна само за риболовци, които знаят точно какво трябва да правят /аз не съм точно такъв/. Искам да кажа, че смятам, че техните храни са база към, която трябва да се добавят още компоненти и съставки за да започнат да работят както трябва. Да де, но Van den Eynde ми предлагат готови, който със съвсем малко ъпгрейд ме устройват перфектно. Българските производители според мен също правят добри храни, но не могат да поддържат едно и също качество и за съжаление ме загубиха. Ползвам от време на време само, за обем.
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: сравнение на Marcel Van Den Eynde

Мнение от azareus »

Lorpio Magnetic Bream - изключително много се доближава до Gold Pro на MVDE !
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”