Как се правят топчета?

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Как се правят топчета?

Мнение от isavkov »

hshopov написа:
isavkov написа:Абе подразбра че топчетата се правили 1 по 1... нещо не ми допада :D
Не си ме разбрал. Аз ги въртях така , защото нямах дъска. Няма и да си купя. Производители колкото искаш. П.п. Не е виновен. Не ме е разбрал в личен чат.
ааа.. разбрах. пак изглежда досадно :D
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Как се правят топчета?

Мнение от oneillbgm »

http://hristocarp.com/shop/product_info ... cts_id=274 - използвам тези за количество, ако не ти се върти всяко топче на ръка. Рибното брашно не е с най-богато съдържание на протеини, мазнини, аминокиселини и аромат. Има и по-добро.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
Chromeo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 6:41 pm
Местоположение: гр. Хасково
Обратна връзка:

Re: Как се правят топчета?

Мнение от Chromeo »

Изтекли са ми очите от четене на инфо на тази тематика, но мисля че преди да правиш каквото и да е, трябва да прочетеш тази статия : http://www.fishing-bg.com/?page_id=20 Според мен(а и не само) това е базиса, фундамента на който да стъпиш и от където да тръгнеш и впоследствие да намериш пропорцията на различните компоненти. И за да ти спестя малко пари ще ти кажа, че с примерната рецепта дадена в унции се получават pop-up т.е. иска да се натовари сместа с повечко тежки съставки(примено грис). Друго, което мога да ти кажа от опит е, че дори и да направиш уловисто топче, може никога да не разбереш, че е такова. Защо ? Трябват жертви ! Трябва да решиш дилемата дали да заложиш на работещото купешко топче, с което имаш успех на даден водоем или да заложиш на своето, домашно, което да тестваш, с риск да се капотираш и да пропилееш така ценното време за риболов. Аз ей в тая битка със себе си губя(за сега) :D
catch a fish or die trying !!!
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Как се правят топчета?

Мнение от oneillbgm »

Не се предавай Хромео.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
pike90
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2015 8:07 am

Re: Как се правят топчета?

Мнение от pike90 »

в епизод 2-риболов на трофейни шарани от поредицата риби и такъми христо обяснява и показва подробно как се правят топчетата. филмите може да се свалят от интернет от тракерите. Дано да съм бил полезен макар и малко закъснение колега.
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”