Захранки Терминатор-споделете мнение!

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
voyvodata
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 13, 2014 9:27 pm
Местоположение: Казанлък
Обратна връзка:

Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от voyvodata »

Здравейте колеги ,
Реших да пусна тази тема за да има възможност всеки , който ги е ползвал да сподели мнение и личен опит с тях . Както и снимки с рибата хваната с тях и изобщо какво мисли за тези продукти . Аз вече втори сезон ползвам много от продуктите им в любимите си стилове риболов : на мач и на фидер и съм много доволен от резултатите постигнати с тях . Но почти не ги откривам в магазинната мрежа в моя град или в областния град . Ще се радвам да чуя и вашите мнения и коментари!
Риболовци - инвалиди в България
Аватар
voyvodata
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 13, 2014 9:27 pm
Местоположение: Казанлък
Обратна връзка:

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от voyvodata »

Ето малко снимки от последните ми два риболова :
Всичко което е от снимките и много по толкоз е ловено на Терминаторски захранки : Фидер Актив ,Фидер Специал и добавки от Терминатор : млян печен коноп , Ароматизатори : скопекс и пелети 4 мм : Скопекс и шоколад

http://imageshost.ru/img/2016/06/06/preview_bcb724e22eb46b3f67a96b653754ec5dff0f2e1a.JPG[/img]

http://imageshost.ru/img/2016/06/06/preview_96418391010c21f7e3ea8b4e660ec59885891c4e.JPG[/img]

http://imageshost.ru/img/2016/06/06/preview_2bfa0078d568be86fa06f18935560732e5798262.JPG[/img]

http://imageshost.ru/img/2016/06/06/preview_e4ff373faeb87c147a3675f81d8f0ebc15119bb2.JPG[/img]

http://imageshost.ru/img/2016/06/06/preview_28145e4857cddb0107ed89909b6a278cf01ddb03.jpg[/img]
Риболовци - инвалиди в България
krasin
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 4:25 pm
Местоположение: София

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от krasin »

Не бях чувал за тези захранки от години-разбивал съм толстолобите с тях....
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от delio-haidutin »

http://www.alo.bg/3993914
това някаква скрита реклама ли е???? :shock: :shock: :shock:
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
voyvodata
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 13, 2014 9:27 pm
Местоположение: Казанлък
Обратна връзка:

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от voyvodata »

Анонса на темата е пределно ясно формулиран : искам да се запозная и с други рибари които са ползвали тази марка и да обменим впечатления и опит . А ако на някой тази тема му звучи като реклама ,и то скрита , си е негов проблем .
Риболовци - инвалиди в България
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от butnik »

Освен някои храни на Филстар/използва се Базик микс на VDE в някои/ не използвам друго българско по една единствена причина-големи тарикати сме,обичаме да правим на будали всеки.Използвам Тимар/цена равна на бг храните/,а на реката го добавям към Мило.Няма как да дам мнение за нещо ,което не съм го бъркал,а и нямам особено желание да го използвам.Да,винаги подкрепям нашето,но когато на качество се доближава на да речем Унгарските.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
voyvodata
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 13, 2014 9:27 pm
Местоположение: Казанлък
Обратна връзка:

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от voyvodata »

Благодаря ти бате Ицо за отделеното време ! Ако погледнеш профилната ми снимка , там се мъдрят логотата на моите Спонсори в Международната риболовна лига за инвалиди : Полската Lorpio на Питър Лоренц , Carp Strike UK и другите , но и аз като тебе съм отворен винаги към Българското и когато видя желание и амбиция от наши момчета да постигат добри резултати , винаги адмирирам подобни усилия . Знам как се произвеждат повечето БГ марки и на какъв принцип : гони се максимална печалба с минимална себестойност на продукта , а дали върши некаква работа : принципа най-често е : След мен и потоп. Миналата година случайно поаднах на сайта на Терминаторите : бях очарован от задълбоченият анализ на съставките които се влагат в крайния продукт , запознах се с производителя , видях на место за какво става въпрос , и реших да взема тестови количества . Оттогава си взимам редовно не само от захранките ами и от атракторите ,сухите компоненти , диповете и т.н. Доста живарници съм напълнил оттогава и съм благодарен на Г-н Димитров за сериозното отношение към Развойната и тестова дейност . Просто ми стана интересно дали някой друг е пробвал кво се случва с Терминаторите по техните водоеми .
Риболовци - инвалиди в България
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от RAAZIEL »

Бих пробвал примерно на Цонево 'кво ще извика,но те такова чудо във Варна няма...Иначе ми е любопитно...
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
Георги Радин
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Май 02, 2015 2:56 pm

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от Георги Радин »

Много добра захранка,имам добри риби .
Аватар
Carptdv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Юни 03, 2010 2:18 pm
Местоположение: Сопот

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от Carptdv »

И аз започнах да ползвам продуктите на Терминатор,и ще продължавам да си купувам от тях,започвам първо с пилетите,които са много полезни в риболова на дъно които аз практикувам.Доволен съм,че ще ползвам нещо ново и очаквам много добри резултати които ще споделям в бъдеще
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от gergi_81 »

И аз имах възможност да ги пробвам. В нашата фейсбук група РИБОЛОВ ЗА ВСЕКИ доста се говореше за тях и имаше доста доволни рибари.Даже си правехме групови поръчки до Бургас. Аз лично пробвах няколко от тях ,но най-доволен бях от Шаран-Актив. Сладководният риболов не ме влече много ,но ако ще замятам за шарани ,определено ще ползвам нещо доказано.
Аватар
lqndar
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Апр 12, 2015 10:43 pm

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от lqndar »

Здравейте колеги.Искам да споделя своите свпечатление от захранките терминатор и то по скор от Шаран и шаран Актив.Много съм доволен и са много ефективни.Имат много добра структора и едри частици,които привличат и задържат едрите риби.Имам и снимки на шарани извадени благидарение на това че ползвам захранката ,но не мога да ги кача ,защото пиша от телефона.Наистина са много качествени захранките. Всичко хибаво колеги и наслука.
:fishing3:
Energo Team Benzar Elite Match 4.20m + Shimano Stradic ci4 C2500HGFB
Tailwalk Saltyshape Shore stick 86l + Shimano Stradic ci4 C3000HGFB
гр.Бургас
Mr. Angelov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 28, 2014 11:13 am

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от Mr. Angelov »

И аз бих им дал шанс, въпреки че темата мирише от всякъде на скрита реклама. Ако работят добре с удоволствие бих подпомогнал родното производство. Само незнам къде ги има в София. Ако някой ги е виждал може да сподели.
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от oneillbgm »

Рекламна тема!!!
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
voyvodata
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Мар 13, 2014 9:27 pm
Местоположение: Казанлък
Обратна връзка:

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от voyvodata »

Ето малко и от вчера на Копринка , месността Дупките под Долно Съхране . Много труден риболов заради обилната подводна растителност , но успях да излъжа 4 каракуди , всичките над кило . Още си беха с хайвера и ги пуснахме с жена ми да стават майки ;-) Храната беше Терминатор Фидер Актив и Терминатор Пружина :

http://imageshost.ru/img/2016/06/09/preview_79b30c964109f572d8d0327631f12a88970beae7.jpg[/img]
Риболовци - инвалиди в България
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”