Захранки Терминатор-споделете мнение!

Модератор: Paublo_Eskobar

mitaka.211
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 2:52 pm

Re: Захранки Терминатор-споделете мнение!

Мнение от mitaka.211 »

Рекламата е хубаво нещо, но за нея има списания, телевизии, радиа...Тази захранка се прави в един гараж в Ловеч от човек, който ходи на работа. И след работа мели на фуражомелката и бърка в коритото. Продава се в 10-тина магазина в околията и няма как повечето хора от форума да са я чували. За съжаление освен тази захранка има още 10-тина подобни които се произвеждат по мазета и гаражи, без контрол и на око. От там тръгва и лошата слава на Българските продукти. А Всъщност и ние правим не лоши храни. Най-лесния начин да се ориентира човек е да види дали опаковката е запечатана на пакетираща машина (има шев на гърба). Това гарантира че фирмата която стои зад това е инвестирала сериозна сума за машини, и гледа на това сериозно, а не да си докара някой лев часпром. Няма да споменавам марки за да не правя и аз реклами, но знам за 2 български фирми, които имат подобни опаковки и продуктите им работят. Всеки си решава къде да си дава парите, аз обичам да проучвам макрите, които купувам и да не давам пари за откровени боклуци.
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”