Пелети за захранка

Модератор: Paublo_Eskobar

gozzini
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 4:45 pm

Пелети за захранка

Мнение от gozzini »

Здравейте колеги. Моля да простите невежството ми относно пелетите. Разгледах една две теми но никъде не ми стана ясно как примерно да си приготвим пелетите за добавка към захранката, под приготвяне имам на предвид как и колко трябва да се овлажнят за да се използват за фидер. Извинявам се предварително ако се дублират темите ю. Модератора ако сметне за небходимо да изтрие темата.
v1ppers0nn
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Май 26, 2016 9:55 pm

Re: Пелети за захранка

Мнение от v1ppers0nn »

Аз пелетите ги закачам на куката с пръстени...
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Пелети за захранка

Мнение от Slavi_82 »

gozzini написа:Здравейте колеги. Моля да простите невежството ми относно пелетите. Разгледах една две теми но никъде не ми стана ясно как примерно да си приготвим пелетите за добавка към захранката, под приготвяне имам на предвид как и колко трябва да се овлажнят за да се използват за фидер. Извинявам се предварително ако се дублират темите ю. Модератора ако сметне за небходимо да изтрие темата.
В зависимост от пелетите и температурата на водата се накисват от 5 до 10 минути на място преди самия риболов, изцеждаш водата и са готови.
Целта е пелетите когато се сложат на пресата леко да лепнат и на дъното за започнат да се разлагат и отделят
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”