Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Модератор: Paublo_Eskobar

spoon1234
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 2:05 pm

Re: Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Мнение от spoon1234 »

Ясно!Благодаря ти
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Мнение от lusienn »

То и при царевицата е така.

Днес на вкисната на чорап кълве,

утре на натурал суха,

после на мека-дипната в-мед,ванилия,скопекс-и така нататък.

Аиде честита нова година и в тая тема-живи и здрави.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Мнение от antivik »

НЕ, не е заяждане, а констатация на факт. От друга страна ако това не са имена на продукт, а на производител не бие ли вече на реклама.../всъщност това ми е съвсем безразлично и реклама да е/, но от много време вече ми додея да се кичат за щяло и нещяло названия, имена на фирми на чужд език, при положение, че line спокойно може да се замени с линия. И щот не съм много запознат с конкретни производители и марки, само с едно ровване в нета излиза:
https://fishingbg.eu/
http://www.carpbg.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=35640

Навсякъде си е изписано на ябанджийски, де за мен си е чуждопоклонничество. Сигурно ще се опита някой да ми отговори, че това е що не са само за нашия пазар...ми нищо не пречи основния надпис да си е на български/даже Майкрософт го признаха като официален език и графични знаци/, а под него да има на съответните чужди езици.
Инак за резултатите от топчетата съм го писал в първия пост.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Мнение от Slavi_82 »

Ползвал съм топчетата на Христо Карп и на Барфин.
До момента бафрин ми се виждат по уловисти с по дълготраен аромат
spoon1234
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 2:05 pm

Re: Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Мнение от spoon1234 »

Ето едно полезно мнение!Напиши ми на ЛС кои аромати си ползвал на барфин за да не кажат,че правим реклама
Аватар
Chromeo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 6:41 pm
Местоположение: гр. Хасково
Обратна връзка:

Re: Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Мнение от Chromeo »

lusienn написа:Да де ама шаранджии-тука не пишат в тоя форум отдавна...
Ей, погреба ме тука с тоя коментар. :fishing2:

Малко по темата: От Фишмания съм пробвал 3-4 вида топчета - без резултат; от Диман съм взимал Банан и Пикантна риба, въпреки общите добри отзиви за банана, аз нямам дори и пипане на него, за сметка на това пикантната риба се отчете много добре в първата половина на сезона, след което резултатите отслабнаха. От Барфин: Като изключим серията им "new generation", съм взел и пробвал всичко, ще споделя само тези, които останаха на служба и смятам да поддържам в арсенала си поради добро представяне: 1. SPICY FISH & ROBIN RED, 2.MONSTER CRAB PI-35 , 3. SPECIAL GRASS CARP . HOT ROBIN THE SOURCE също работят, но при мен се дублират с SPICY FISH & ROBIN RED като успеваемост и време на годината по което работят. Новата серия ще я тествам тази година.... И финансовия ми ресурс привършва тук :D , в смисъл, че трябват парички за да се вземат и тестват от всички топчета на всички БГ проиводители.

П.П. Колегата, Slavi_82, нека сподели за опита си с Hristocarp, моля :)
catch a fish or die trying !!!
spoon1234
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 2:05 pm

Re: Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Мнение от spoon1234 »

Chromeo искрено ти благодаря за полезния и изчепателен коментар!Точно поради причината,че всичко е свързано с доста финансови средства е и причината да създам тази тема и да се сподели опит от ползван продукт.Пикантната риба в кои месеци се представя добре и кои са твоите фаворити за пролет и лято?
Аватар
Chromeo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 6:41 pm
Местоположение: гр. Хасково
Обратна връзка:

Re: Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Мнение от Chromeo »

Пикантната риба работеше добре от февруари до юни, включително. Като настъпиха големите жеги спря осезаемо да я взима.
catch a fish or die trying !!!
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Топчета на БГ производители с които сте имали слука

Мнение от Slavi_82 »

Chromeo написа:
lusienn написа:Да де ама шаранджии-тука не пишат в тоя форум отдавна...
Ей, погреба ме тука с тоя коментар. :fishing2:

Малко по темата: От Фишмания съм пробвал 3-4 вида топчета - без резултат; от Диман съм взимал Банан и Пикантна риба, въпреки общите добри отзиви за банана, аз нямам дори и пипане на него, за сметка на това пикантната риба се отчете много добре в първата половина на сезона, след което резултатите отслабнаха. От Барфин: Като изключим серията им "new generation", съм взел и пробвал всичко, ще споделя само тези, които останаха на служба и смятам да поддържам в арсенала си поради добро представяне: 1. SPICY FISH & ROBIN RED, 2.MONSTER CRAB PI-35 , 3. SPECIAL GRASS CARP . HOT ROBIN THE SOURCE също работят, но при мен се дублират с SPICY FISH & ROBIN RED като успеваемост и време на годината по което работят. Новата серия ще я тествам тази година.... И финансовия ми ресурс привършва тук :D , в смисъл, че трябват парички за да се вземат и тестват от всички топчета на всички БГ проиводители.

П.П. Колегата, Slavi_82, нека сподели за опита си с Hristocarp, моля :)

Шокобан и банан съм ползвал преди на Христо карп и резултатите бяха доста посредствени. На едни места дава на други не, и те работят предимно лятото. Но преди месец като влизах за последно в сайта му положението си е доста зле. Диповете далеч не са му толкова добри колкото ги хвалеха.
За сега мисля че барфин продават най пресните и издърживи от към аромат и качество Бг продукти
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”