Моля за Съвет

Модератор: Paublo_Eskobar

emko0o0o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 12:25 pm
Местоположение: Варна

Моля за Съвет

Мнение от emko0o0o »

Колеги кои са най споучливите протеинови топчета.И кои са най удачни бързо разтворими или бавно разтворими . Благодаря предварително
Аватар
vobler4o
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 8:25 am
Местоположение: р.Марица

Re: Моля за Съвет

Мнение от vobler4o »

Навсякъде е различно.Зависи от сезона и от водоема на който ловиш.
Тайната на успеха се крие в това - човек да не се страхува да експериментира!!
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Моля за Съвет

Мнение от Димитър Чаушев »

Разтворими топчета се ползват тогава когато искаш да уцелиш " ваксата " Какво имам в предвид ! Отиваш на гьол на който не знаеш на какви аромати се лови , не знаеш с рибно брашно ли без рибно ли ,бърфуут микс ли и тн. каква е задачката на разтворимите : ако не уцелиш горе посочените фактори сменяш стръвта но старата на която не е кълвяло може да отблъсква рибите , и тука е пиниза ,топчетата се разтварят , плевелите ги изяждат , теченията ги отнасят и имаш чисто петно за следващата стръв без да се притесняваш от предишното захранване . Общо взето е това за разтворимите , а на варените( бавно разтворими ) целта им е да хванат голямата риба . А кои са по-добри ! Ами избора е твой , зависи какви са ти целите.
Успех !
emko0o0o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 12:25 pm
Местоположение: Варна

Re: Моля за Съвет

Мнение от emko0o0o »

А като производител да препоръчвате някой
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Моля за Съвет

Мнение от Димитър Чаушев »

Български !
emko0o0o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 12:25 pm
Местоположение: Варна

Re: Моля за Съвет

Мнение от emko0o0o »

И кои са те ;)
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Моля за Съвет

Мнение от Димитър Чаушев »

Ами доста са :wink:
emko0o0o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 12:25 pm
Местоположение: Варна

Re: Моля за Съвет

Мнение от emko0o0o »

Добре , ще споделиш някое име хахаха ;)
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Моля за Съвет

Мнение от Димитър Чаушев »

Ами на прима виста ....... Diman , Slavi253 , Христо карп , Бърфин лайн ......... питай гуглето де , то знае всичко !
emko0o0o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 12:25 pm
Местоположение: Варна

Re: Моля за Съвет

Мнение от emko0o0o »

Оки благодаря колега
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Моля за Съвет

Мнение от Slavi_82 »

Тва са пълни глупости българиските топчета не са никак лоши, има уцелени доста сполучливи аромати,
но като цяло резултатите са им доста посредствени.
Старбайтс, динамит байт, солар, анаконда,мейнлайн, империал байтс,CCmore и много други марки са се доказали и няма компромис в качеството при тях.
Продуктите на христо карп и топчета и дипове и всичко са толкова останали назад в времето че там
нещата са да останеш без думи просто, не са това което бяха преди години.
От българските топчета за сега барфин са най актуални като аромати и масив байтс на ян мар
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Моля за Съвет

Мнение от Димитър Чаушев »

Казваш, че говоря глупости ли Славчо! ?
Твоите наблюдения над чуждестранните марки най-вероятно са от платените, там и на суха горница ще хванеш риба :fishing5:
Аватар
Chromeo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 345
Регистриран на: Вто Май 10, 2011 6:41 pm
Местоположение: гр. Хасково
Обратна връзка:

Re: Моля за Съвет

Мнение от Chromeo »

Slavi_82 написа:Старбайтс, динамит байт, солар, анаконда,мейнлайн, империал байтс,CCmore и много други марки са се доказали и няма компромис в качеството при тях.

Не знам дали изброяването на марки е конкретно или примерно, но ако е конкретно съм длъжен да попитам за Анаконда и Мейнлайн кога са се доказали в България, че аз съм пропуснал този момент ? Подчертавам, че се заяждам просто питам :)

По темата: С две ръце съм за българското производство. Доста добра продукция вадим и смятам, че подкрепата на родното производство, по никакъв начин няма да доведе до лоши резултати на водоема, а точно обратното.......личен опит ;)
catch a fish or die trying !!!
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Моля за Съвет

Мнение от Slavi_82 »

Chromeo написа:
Slavi_82 написа:Старбайтс, динамит байт, солар, анаконда,мейнлайн, империал байтс,CCmore и много други марки са се доказали и няма компромис в качеството при тях.

Не знам дали изброяването на марки е конкретно или примерно, но ако е конкретно съм длъжен да попитам за Анаконда и Мейнлайн кога са се доказали в България, че аз съм пропуснал този момент ? Подчертавам, че се заяждам просто питам :)

По темата: С две ръце съм за българското производство. Доста добра продукция вадим и смятам, че подкрепата на родното производство, по никакъв начин няма да доведе до лоши резултати на водоема, а точно обратното.......личен опит ;)
И аз купувам от Българските производители но по рядко.... поседните 2-3 години ловя предимно на
фидер защото не ми остава време за по дълъг излет.
Ако питаш за менлайн ходи на Конска, Брезнишко техни топчета и ще се убедиш в качествата им
и не само там, конкретно тия 2 марки почти не се зареждат в бг затова и хората не ловят с техните продукти,
но в дадени водоеми ударите са 90% само на тях и после на всички останали производители
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”