Мнение за тези 2 куки

Модератор: sapuna

FaLLeN69
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Юни 30, 2012 2:44 pm

Мнение за тези 2 куки

Мнение от FaLLeN69 »

Какво е вашето мнение за kamasan b725 ;kamasan b 775 как е подобре да се използват с повдигната стръв или да лежи на дъното и колко да е повдигната само стръвта или и куката
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от N.Dimitrov »

А каква ще е стръвта ти колега

П.п виж колегата на едно от мненията е написал каква стръв е сложил на куките може да го попиташ в неговата тема за отзиви
FaLLeN69
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Юни 30, 2012 2:44 pm

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от FaLLeN69 »

царевица
п.п ще погледна
Аватар
lishev_64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 928
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 10:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от lishev_64 »

Според мен 725 е подходяща за повдигната стръв, а 775 - за легнала стръв. Аз така бих ги ползвал! :D
НА СЛУКА... И НЕКА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ !!!
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от antivik »

А какво ти е дъното: чисто, с растителност и закачки, тинесто, камъначесто, има ли раци....миди..... :rolleyes: :|
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от hshopov »

antivik написа:А какво ти е дъното: чисто, с растителност и закачки, тинесто, камъначесто, има ли раци....миди..... :rolleyes: :|
+1
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
FaLLeN69
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Юни 30, 2012 2:44 pm

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от FaLLeN69 »

lishev_64 написа:Според мен 725 е подходяща за повдигната стръв, а 775 - за легнала стръв. Аз така бих ги ползвал! :D
само стръвта ли повдигаш или и цялата кук

а
antivik написа:А какво ти е дъното: чисто, с растителност и закачки, тинесто, камъначесто, има ли раци....миди..... :rolleyes: :|
Като цяло е тинесто слаба растителност закачките са малко и те са от някой друг камък за миди и раци не знам,но в водоема ги има


и другото което искам да попитам горе долу колко царевички слагате на косъм от размерите 6,4,2 варена и суха
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от delio-haidutin »

колега ,бягай далече от тези куки ,мн.са меки и се изправят.в този ценови клас има няколко др.марки ,които не остъпват по здравина и на скъпите.сенсей ,сезам,и още няколко ,но сега не си спомням марката.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от N.Dimitrov »

Много съм доволен от тези мисля ,че това е което търсиш, здрави куки
Прикачени файлове
owner-haciky-ct-5-iseama-velkost-2-8-20088.jpg
owner-haciky-ct-5-iseama-velkost-2-8-20088.jpg (200.68 KiB) Преглеждано 1812 пъти
Schuldiner
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 3:20 am

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от Schuldiner »

Ако този Owner е здрава кука ,аз трябва да съм трамвай :D
Колега пробвай куките на Korda,FOX,Gadrner,NASH.
С куки ,компромис не трябва да правиш.
Малко по-скъпи,но си струва
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от antivik »

FaLLeN69 написа:
lishev_64 написа:Според мен 725 е подходяща за повдигната стръв, а 775 - за легнала стръв. Аз така бих ги ползвал! :D
само стръвта ли повдигаш или и цялата кук

а
antivik написа:А какво ти е дъното: чисто, с растителност и закачки, тинесто, камъначесто, има ли раци....миди..... :rolleyes: :|
Като цяло е тинесто слаба растителност закачките са малко и те са от някой друг камък за миди и раци не знам,но в водоема ги има


и другото което искам да попитам горе долу колко царевички слагате на косъм от размерите 6,4,2 варена и суха
:roll: Бе аз ли нещо съм изглупял от годините или при младите има някакви нови науки де съм ги пропуснал.... :? . Какво значение има формата и вида на куката и това дъл ще я ръгнеш с повдигачи или топчета да плува или да лежи на дъното.... :?:
Всяка кука, според мене де, може да се ползва и така, и инак, а дъл ще плува си решава човека на място според зависи, както и бях попитал. Ако е много мека тинята и потъва целия монтаж, ако е цяла гора от водорасляци и боклук дет крие стръвта, ако температурите са таквизи, че рибата да кръстосва по-горни слоеве вода, ако..., ако.... то те са много и си иска пробване и познаване на всичко де с една дума се обединява по условия. Дъл ще ползваш скъпи или евтини куки зависи от финанса с койт разполагаш, но вярно си е голяма гадост да отървеш някой добър удар заради скапване куката или нейното късане :cry: .
Относно броя зърна кукуруз...., че ако чакаш по-големи шарандаци, ръгай повече, ако не - по-малко, но па няма гаранция що дребните и те са си доста нахални, кога решат да лапат :wink: .
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Мнение за тези 2 куки

Мнение от hshopov »

antivik написа:
FaLLeN69 написа:
lishev_64 написа:Според мен 725 е подходяща за повдигната стръв, а 775 - за легнала стръв. Аз така бих ги ползвал! :D
само стръвта ли повдигаш или и цялата кук

а
antivik написа:А какво ти е дъното: чисто, с растителност и закачки, тинесто, камъначесто, има ли раци....миди..... :rolleyes: :|
Като цяло е тинесто слаба растителност закачките са малко и те са от някой друг камък за миди и раци не знам,но в водоема ги има


и другото което искам да попитам горе долу колко царевички слагате на косъм от размерите 6,4,2 варена и суха
:roll: Бе аз ли нещо съм изглупял от годините или при младите има някакви нови науки де съм ги пропуснал.... :? . Какво значение има формата и вида на куката и това дъл ще я ръгнеш с повдигачи или топчета да плува или да лежи на дъното.... :?:
Всяка кука, според мене де, може да се ползва и така, и инак, а дъл ще плува си решава човека на място според зависи, както и бях попитал. Ако е много мека тинята и потъва целия монтаж, ако е цяла гора от водорасляци и боклук дет крие стръвта, ако температурите са таквизи, че рибата да кръстосва по-горни слоеве вода, ако..., ако.... то те са много и си иска пробване и познаване на всичко де с една дума се обединява по условия. Дъл ще ползваш скъпи или евтини куки зависи от финанса с койт разполагаш, но вярно си е голяма гадост да отървеш някой добър удар заради скапване куката или нейното късане :cry: .
Относно броя зърна кукуруз...., че ако чакаш по-големи шарандаци, ръгай повече, ако не - по-малко, но па няма гаранция що дребните и те са си доста нахални, кога решат да лапат :wink: .
правилен отговор точно по темата :drinkers:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Публикувай отговор

Обратно към “Монтажи за риболов”