Малко питане от един начинаещ

Модератор: sapuna

peasehead
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 2:12 pm

Re: Малко питане от един начинаещ

Мнение от peasehead »

Благодаря, колега "miro253":)
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Малко питане от един начинаещ

Мнение от butnik »

galenik написа:Колеги кажете някоя тънкост за застопоряване на Match quick snap че много поводи имам откачени че и с засечена риба.Благодаря за отговорите.
Не ги използвай щом имаш проблем.Ако сменяш повод поради някаква причина да не би да го връщаш в класьора.Някакво шлаухче не може ли да се нанижи да се избегне откачането.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Малко питане от един начинаещ

Мнение от miro253 »

Дадох линк на този Match quick snap за да покажа на колегата, че пазара предлага и такива артикули. Аз ги пипнах в магазина, но нещо не ми вдъхнаха доверие /може и да бъркам/ и си ползвам обикновени двойни вирбели. При положение, че поводите са ми вързани в класьора с ухо накрая, даже и да е студено не виждам проблем да прекарам куката през вирбела и после да я прекарам през ухото на повода.
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Малко питане от един начинаещ

Мнение от butnik »

miro253 написа:............... но нещо не ми вдъхнаха доверие и си ползвам обикновени двойни вирбели. При положение, че поводите са ми вързани в класьора с ухо накрая, даже и да е студено не виждам проблем да прекарам куката през вирбела и после да я прекарам през ухото на повода.
:smt023
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Публикувай отговор

Обратно към “Монтажи за риболов”