Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от аксел »

Troli Rapala написа:Голям сом на кльонк = Юли и Септември! :idea: Това показват моите анализи и наблюдения през последните 12години шпионаж! :wink: :drinkers: Джимито и Ямбулията Санчо трупат бройки,но качеството им убягва заради червеи,анасони и други идиотии,а не че не са кадърни чукачи! :mrgreen: :drinkers: Чукат-чукат,ма накрая го духат на Краси! :mrgreen: :drinkers:
......ами аУгуст де го остай???? :fishing5:
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от ringo »

yankosan написа:Хубу ги пробвате от брага,но не е показателно за работата на кльонка,защото се въртиш и сучиш около него,а е обратното.В лодката като си седнеш на мястото него нагаждаш към себе си и нещата става други :wink:
А на Джимито редовно доставяйте анасон :drinkers: щот ако го спре ша ни засрами всичките :rolleyes: :lol:
Точно когато ми е измъчена пробата ми е най-показателно. Ако там съм доволен, в лодката нещата стават ''Златния орфей'' Зимата срам не срам щях да го зачукам в една локва пред автогарата от мерак при една врътка на пети. Лудница. Благодарско за включването по темата. Ценя мнението ти на макс!
Последно промяна от ringo на Чет Апр 27, 2017 9:06 pm, променено общо 1 път.
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от ringo »

Troli Rapala написа:Голям сом на кльонк = Юли и Септември! :idea: Това показват моите анализи и наблюдения през последните 12години шпионаж! :wink: :drinkers: Джимито и Ямбулията Санчо трупат бройки,но качеството им убягва заради червеи,анасони и други идиотии,а не че не са кадърни чукачи! :mrgreen: :drinkers: Чукат-чукат,ма накрая го духат на Краси! :mrgreen: :drinkers:
Благодарско. Майсторските впечетление винаги са важни!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Мойта статистика пък сочи,че Тролската дисциплина повежда в класацията :wink: като бройки около стоте кила :fishing6: Сега да не изпаднем в спорове за търмък и прочие :lol: :lol: щото има доста и с воблер в устата :lol: Инак за мен лично Август е най успешен ама не кат император ами кат месец :lol: ,но е верно ,че изкарвам по петнайсе дена нон стоп на язовира тогаз,може и за туй да е :lol: щот и на най големия лешпер все ша му са лепне нещо за толкоз време на вода :lol: :fishing6: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

При мен Август е слаб месец за сомове на кльонк и тролинг! :cry: Поглеждайки статистиката не се сещам за уловени трофейни сомове през Август.Много е жежко и сомовете са активни само през нощта.По принцип всяка година е различна от предишните,като време-ниво на язовира,а точно през Август нивата падат и сомовете не са толкова активни,като през Септември.За това Юли и Септември изпъкват като супер-успешни в сравнение с Август. :roll:
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от аксел »

.....пък моята е съвсем различна........8-ми август 50+-кльонк,9-ти сутринта на същия язовир 70+ на влачене,единия пуснат,другия заклан.
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yankosan »

Сетих се за разказа на един голям Човек случайно някой ако не го чел...
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 45&t=38912
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

...и аз се сетих за по-голем човек..... :wink:

Изображение

https://www.24chasa.bg/Article/1120286
Последно промяна от yco на Пет Апр 28, 2017 12:08 pm, променено общо 2 пъти.
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

аксел написа:.....пък моята е съвсем различна........8-ми август 50+-кльонк,9-ти сутринта на същия язовир 70+ на влачене,единия пуснат,другия заклан.
Добре,как бихте подредили Юни,Юли,Август и Септември по успеваемост за Голям сом-на кльонк? :roll: При мен е Юли,Септември,Юни и Август! :roll: :drinkers: Кльонкал съм само през 2007-ма през Август,та може и само при мен да е било тегаво? :oops: :roll:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

yco написа:аъ.. :lol:
Нещо проблеми с акото ли имаш,та тъй съ нъпиняш от три дена? :shock: :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

аъ.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yankosan »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Troli Rapala написа:
yco написа:аъ.. :lol:
Нещо проблеми с акото ли имаш,та тъй съ нъпиняш от три дена? :shock: :mrgreen:
Таман се сетих за един моабед по този случай, та беше преди 30 г. с един приятел от малевУ.. :lol: ., си поръчахме едно агне да ни го направят по табаети и тъпкано по родопски над 1000 м височина... :wink: , ама се запиляхме по едни красавици в с. Хвойна и към 22 ч, решихме да огладнеем.. :lol: ., та ми прасна в раницата 10 кила мавруд, а у неговата шардоне, щото по леко тегли и ми казва след 1000 м щяло да бъде 1/2 по-леко, като на Луната.. :lol: ., заради гравитацията било тая работа, няма да се плашиш...кай, . :wink: ..и аз го пресуших до 1000 м с 1/2 и стана вярно...брей.. :shock: .. и вече го носих, като на Луната.. :lol: ..Та заварихме ги с препеченото иягне, ама сухо..., сухо, като виното, та легнах на една ягнешка кожа, до шилето и почна моабеда, ама като конци му месото, ....Коцето, се оправдава, уплашили са го... :lol: ., Аз...-че какво му е да го плашиш, то, като види ножа и само се насира,. :lol: ..Коцето-не бе с огъня са го уплашили,...не моиш да ги разбереш тия родопчани... :lol: ...

Ама се напуках яката от корема с дроб-сърмата и на другия ден ....кендзам и нещо виси от гъзо една педя с възел и то...., мислим си, като софиянец. :lol: ,..сигурно е моето черво... :lol: , га го дръпнах се оказа 1 метър червен капрон за вързване на тютюн, дето става и за сом, та с това са го зашили..шилито... :twisted: , та някой е още любопитен за повода ми, това е,...има си и вкус...още... :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

yco написа:
Troli Rapala написа:
yco написа:аъ.. :lol:
Нещо проблеми с акото ли имаш,та тъй съ нъпиняш от три дена? :shock: :mrgreen:
Таман се сетих за един моабед по този случай, та беше преди 30 г. с един приятел от малевУ.. :lol: ., си поръчахме едно агне да ни го направят по табаети и тъпкано по родопски над 1000 м височина... :wink: , ама се запиляхме по едни красавици в с. Хвойна и към 22 ч, решихме да огладнеем.. :lol: ., та ми прасна в раницата 10 кила мавруд, а у неговата шардоне, щото по леко тегли и ми казва след 1000 м щяло да бъде 1/2 по-леко, като на Луната.. :lol: ., заради гравитацията било тая работа, няма да се плашиш...кай, . :wink: ..и аз го пресуших до 1000 м с 1/2 и стана вярно...брей.. :shock: .. и вече го носих, като на Луната.. :lol: ..Та заварихме ги с препеченото иягне, ама сухо..., сухо, като виното, та легнах на една ягнешка кожа, до шилето и почна моабеда, ама като конци му месото, ....Коцето, се оправдава, уплашили са го... :lol: ., Аз...-че какво му е да го плашиш, то, като види ножа и само се насира,. :lol: ..Коцето-не бе с огъня са го уплашили,...не моиш да ги разбереш тия родопчани... :lol: ...

Ама се напуках яката от корема с дроб-сърмата и на другия ден ....кендзам и нещо виси от гъзо една педя с възел и то...., мислим си, като софиянец. :lol: ,..сигурно е моето черво... :lol: , га го дръпнах се оказа 1 метър червен капрон за вързване на тютюн, дето става и за сом, та с това са го зашили..шилито... :twisted: , та някой е още любопитен за повода ми, това е,...има си и вкус...още... :wink:
...Натюрел.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Jimi Hendrix
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 190
Регистриран на: Вто Мар 07, 2017 9:45 pm
Местоположение: Earth

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Jimi Hendrix »

bai mile1 написа:Мойта статистика пък сочи,че Тролската дисциплина повежда в класацията :wink: като бройки около стоте кила :fishing6: Сега да не изпаднем в спорове
По този въпрос може да се поспори доста. :wink: Иди виж при руснаците коя дисциплина води. В нашите изтормозени водоеми на повечето им е по-лесно да си пуснат воблерите и да чакат джакпота. Да са живи и здрави, да си влачкат и дан ми тропат на главата. :lol: Представи си идеалния водоем, девствено място с добра сомска популация и недокоснато от човешки изцепки. :shock: Рай ! :D
Пращаш един добър кльонкаджия и един добър тролингист за един сезон и накрая отчиташ - бройки, килограми, каквото ти харесва. Втория няма да има никакъв шанс .... :wink: :drinkers:
" Джими Хендрикс с кльонка " :!:
Troli Rapala
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”