Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

bai mile1 написа: Ей пенсионери :lol: :lol: :lol: я вземете пуснете някоя снимка на сомове :lol: :lol: :lol: може и от буйната ви младост :lol: :lol: :lol: :
Миле,по мое време нямаше жиесеми и апарати,пък за сонари и не бях чувал :lol: снимахме със Смяна 8 :lol: ама сомовете все големи и не ги ловеше снимката :mrgreen:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Когато и ти хванеш 100 кила сом нормално, ще ти позволим да бракониерстваш на воля. Мисля да се кандидантирам за Министър на земеделието в следващият Борисов кабинет и ще ви видя сметките на тарикатите, ако сега не ги ви видят преждевременно, ако стане тогава ще нямам никакви министерски притенции.. :lol:
Ако не стане, ще ви унищожат напълно законно, като ви се полага по закон...отстанахте само 100 лодки и 300 000 риболовци не ви желаят. познайте какво ще ви се случи... :roll:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Ицак,сериозен ли си или ?Или злобата ти е по голяма от оная работа? :roll: Кви сметки и на кого ша виждаш?Риболова е само хоби ,туй,че ти виждаш 6 като 9 не значи ,че си прав :!: Просто гледаш от различен ъгъл :!: :lol: :fishing6:И 300 000 мрежари не ни желаят,значи ли че са прави?
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Ало, тази тролинг простотия е забранена в цяла Европа, а ти ме питаш, дали аз съм нормален, я по леко де ...
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Не бе :lol: :lol: не та питам аз виждам ,че имаш отклонения :lol: :lol: :lol: Но за разлика от теб аз не мразя шаранджиите или плувкарите щото еди какво си....пак ти казвам,че риболова е хоби,за мен де и аз си почивам докат са возя :!: и хващането на 100 кила сом не ми е самоцел :wink: тс ако се хване добре ако ли не ма боли х....я изкарал съм един ден в релакс и почивка :D без да закача мрежи които са забранени от закона,ама все ги закачам пущините :lol: :lol: :lol: и къде е закона?И накрая си развалям кефа за какво?Да ма ръчне някой мангал в гръб и да кажат на жената ,че съм умрял защитавайки какво?Браконерството което се е срастнало с държавата?Като корупцията,която погуби древния Рим ли?и каво от това?Вземи си надскочи егото и злобата към определени хора :wink: Щот ми са струваш готин за събеседник :fishing6:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

yco написа:Ало, тази тролинг простотия е забранена в цяла Европа, а ти ме питаш, дали аз съм нормален, я по леко де ...
Явно си забутан много дълбооко в Прованс,но не у Френския! :shock: :drinkers: Тролинга не е забранен никъде по света,а само в твоя ограничен светогред! :mrgreen: :mrgreen: :drinkers: Интензивното кльонкане е по-вредно за сомската психика и това се отразява на успеха! :wink: Миле е по-готин защото не е тесногръд и си ги ловка на всичко и практикува много видове риболов!Красивия изповядва същата философия и се кефи и на каракуди на зимна бресна или костуряги на тролинг.Ограничението води до задънена улица,а не до развитие и самоусъвършенстване!Илюзията,че Кльонкането е елитарна риболовна дисциплина е само илюзия,нищо повече!Само комплексар може да се закачи на тая въдица и да се фанатизира! :wink: :drinkers: Живота е разнообразен,риболовът също! :idea: :drinkers: :drinkers:
Аватар
ringo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 8:48 pm
Местоположение: Шумен

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от ringo »

[quote="yco"]Заедно с Великият Гетсби на риболов...





Изображение


Тика Уасаби..... Велика сопа
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Велика, велика, колко да е велика... :roll: , има само 80 сома за 4-5 години, за по 10 дена риболов на година, Велика е според мен пръчката от водопроводна пвц тръба на Н.Г., за 28 дена отпуска 78 сома, може и да са били 88.. :wink: ., ама каза не можах да ги закръгля, ама и всеки ден не е бил за риба.., щото от Дунав се идва един път само в годината. :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

https://youtu.be/8PRf0aTD8AM Пътят към храма :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

yco написа: Велика е според мен пръчката от водопроводна пвц тръба на Н.Г., за 28 дена отпуска 78 сома, може и да са били 88.. :wink: .
значи това с пръчките от ПВЦ не е майтап,че на времето и аз бях минал на такива 2 бр. :D и как стана....тъй като нямаше здрави пръчки,дилемата беше голяма какво да се ползва :roll: карах със основа от дрян :lol: а отгоре връх от пластирка изстънена нагоре,като цяло здрав кол,но само с горна акция и не беше много удачна,един ден се качих на горния яз. над Кърджали да видя хавата и тогава видях тия чудесий от ПВЦ и големи руски катушки,двама се бяха вързали отстрани на садките и млатеха яко,докато зяпах единия изкара над 15 кила нагоре и дойде да го връзва,да дръпна едно друго въже,на него имаше вързан 50 кила отма,викам с тия пръчки ли :wink: вика няма чупене,като лък се огъва и обира всякви тласъци,смешни са, но много ефективни та и аз си направих такива и преди да влизам,по брега разни шмиргели дето се мотаха,гледаха и питаха какви са тия колове и за какво :lol: но тогава така беше,щото нямаше пръчки та Гълъба много добре си е правил като ги е ползвал
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Сега има едни по-нови и модерни, че и по тънки външно, но с дебела стена.. :wink: .., ама си взех бамбукови колчета за домати 2,10м по лев парчето, направо ми се досвидя да ги туря в земята.. :lol: , вътре всичко плътно, нема лабаво, ще си открадна от мен един за проба... :lol: :lol:

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Много приказки,а сомове никакви! :shock:
VDP
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от VDP »

bai mile1 написа:Те Пловдивчани сега и шампиони станаха на футбол :lol: :lol: не ми са мисли на клъонк кво ша са случи туй лято :lol: :lol: ако Генерала реши да върне жеста на футболистите....... :fishing6: :lol: :lol: :lol:
Щом Ботев взеха купата, все си мисля, че ще е годината на Франко! :wink:
Когато водата ти стигне до устата – горе главата!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Troli Rapala написа:Много приказки,а сомове никакви! :shock:
Кви сомове по туй време,и ти ли ша ставаш бракониер,кат мене? :D :lol: :lol: :lol: :fishing6: В Четвъртък ги почваме :fishing6:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

ОФ...., как ще ги почвате в четвъртък.... :lol: , като чак от събота е отбранен... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”