Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Що си мисля, че по моето време в даскалото са се
учили доста по-различни неща от даскалото по твое време :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:Ако ,придължава да пада нивотос тея темпове ,няма да има нужда от информация :lol:
Не за друго ами ,просто ше я събираме по брега рибата :drinkers:
Споко,това е обикновен заговор от враговете на Наполеон,но Бог не спи и ще се погрижи как си требе! :wink: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Тролка,не помня годината ,ама имахте един кмет Янчулев :lol: Много ,кадърен ша е бил,щом успя да изсточи Искъро :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от nkolev66 »

За много години :drinkers: .
Да попитам, като стана дума за така наречените "източени язовири", някой може ли да ми каже, колко е "източен" яз. Ивайловград :?: . Питам, че утре (събота) искам да го посетя и да знам, мога ли да си пусна лодката и от къде :?: приблизително, ("митничарско", "камилски дол", Бориславци или другаде)? :roll:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:Тролка,не помня годината ,ама имахте един кмет Янчулев :lol: Много ,кадърен ша е бил,щом успя да изсточи Искъро :lol:
Тоя е от македонското котило,а те са 100пъти по-крадливи от нас или циганите! :wink: :drinkers: Тоя боклук това е завършил-Източване на язовири! :rolleyes: :drinkers: Нещата сега обаче ще се оправят на друго ниво веднъж и завинаги! :wink: :drinkers: Само гледай! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от nkolev66 »

Troli Rapala написа:
bai mile1 написа:Тролка,не помня годината ,ама имахте един кмет Янчулев :lol: Много ,кадърен ша е бил,щом успя да изсточи Искъро :lol:
Тоя е от македонското котило,а те са 100пъти по-крадливи от нас или циганите! :wink: :drinkers: Тоя боклук това е завършил-Източване на язовири! :rolleyes: :drinkers: Нещата сега обаче ще се оправят на друго ниво веднъж и завинаги! :wink: :drinkers: Само гледай! :mrgreen: :drinkers:
Проблема с източването на язовирите ще се оправи много лесно - просто е необходимо да завали сняг и да натрупа до кръста - елементарно :D .
Докато не завали дъжд "... та цяла неделя, тихо, кротко, ден и нощ, вали, вали, вали..." няма да се оправим :D .
Айде да питам, яз. Камчия, като не е изпускан (според плановете на Басейнова дирекция Варна) и няма вец, който да дърпа вода (има вец, но той се върти само и единствено от водата към пречиствателната станция за питейна вода, захранваща Бургас, Слънчев бряг и голяма част от Варна) и подава минимално количество вода за поддържането на живота в река Луда Камчия след стената, защо е намалял с повече от седем метра? Елементарно - изпихме го, а не е валяло напоително от доста време. Така, че молете се за дъжд, защото навсякъде е подобно, къде по-бавно, къде по-бързо, ако няма сняг (или поне дъжд) това ни чака след година две и нас, като Перник и наистина няма виновни, поне за Камчия.
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Ачо ♣ »

nkolev66 написа:........няма виновни, поне за Камчия......
Това "обезсмисля" всякакъв отговор, но да си кажа, де, щото определени люде в таз държава, живеят в "паралелен" свят, различен от тоз дето е в действителност .....
Запасът от наивници у нас е поне за още 100 години........!!!.......

Не че това има нещо общо със сомоулова, но щото иде реч за язовири, вода, реки, канали и т.н....

В БГ има три основни мафии:
1. Лекаства, болници, клинични пътеки и прочее....
2. НЕК- вода, централи, волтаици, студен резев, "топъл" резерв и съсипване на поичти всички реки с малките Вецове....ЕРП- та....
3. Горива - от всякакво естество...........

Сега се появи и.....
4. Боклукът на запада .................

Ама, айде да не превръщаме таз тема в политика!!! :wink:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от nkolev66 »

Ачо ♣ написа:
nkolev66 написа:........няма виновни, поне за Камчия......
Това "обезсмисля" всякакъв отговор, но да си кажа, де, щото определени люде в таз държава, живеят в "паралелен" свят, различен от тоз дето е в действителност .....
Запасът от наивници у нас е поне за още 100 години........!!!.......

Не че това има нещо общо със сомоулова, но щото иде реч за язовири, вода, реки, канали и т.н....

В БГ има три основни мафии:
1. Лекаства, болници, клинични пътеки и прочее....
2. НЕК- вода, централи, волтаици, студен резев, "топъл" резерв и съсипване на поичти всички реки с малките Вецове....ЕРП- та....
3. Горива - от всякакво естество...........

Сега се появи и.....
4. Боклукът на запада .................

Ама, айде да не превръщаме таз тема в политика!!! :wink:
Колега, питам за нивото на яз. Ивайловград?
Иначе за нивото на Камчия и Ясна поляна не съм наивник и което съм казал е точно така, но мога да говоря само за тях (имам пълната информация), виж за Перник и яз. Тича, не съм достатъчно информиран, та да говоря общи приказки, там е възможно да има виновни, не знам :?: .
Абе калпазани, никой ли няма да каже нещо за нивото на Ивайловград :?: . Утре като отида и аз няма да казвам :evil: , тъй да знайте :!: .
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

звъни тука

Яз. Ивайловград
Автоматичен код 03661
Специалисти Троли и бати Ицо- тел. 6062, 6824.... :lol:

Аз не казвам, че Троли ще ме хока на испански..... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Преди месец, като гледах Б. Борисов да се среща с Д. Тръмп и ги слушах внимателно за първите им фрази.., защото те са много важни, та Тръмп го попита:
- Значиии... :lol: , вие ли сте правилният човек с който трябва да говоря.... :lol: ? и се углежда, като лисица.....хитруша.... :wink:
Б.Б:
Щом съм тука......, явно аз съм Човекът........ :lol:
Тръмп:
- Точно това исках да чуя от Вас...... :lol: :lol:
От само тези две изречения разбрах, че Тръмп е много голям печен пич.... :wink:

Та ми хрумна да задам същият въпрос на Гълъбов и Краси...
- Значиии... :lol: , вие ли сте правилните хора с който трябва да говоря за улов над 100 кг сом?.... :lol:

Знам, че Гълъба леко ще се усмихне, а Краси ще отговори така:

- А...., не бе..... :lol: ., въри да питаш тогава Троли француский....... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

yco написа: - Значиии... :lol: , вие ли сте правилният човек с който трябва да говоря.... :lol: ?
а Краси ще отговори така:

- А...., не бе..... :lol: ., въри да питаш тогава Троли француский....... :lol: :lol:
"А..,не бее" е типично софийски мутренски лаф,та няма как така да ти отговори! :wink: :drinkers: А и дали Краси е Човек или Византиец е спорен въпрос! :mrgreen: :drinkers: То с говорене няма дъ стани,та го нашибай с камшик преди разпита! :mrgreen: :drinkers: Кажи-признай,Кажи-признай Ка го фана дебелия за опашката? :mrgreen: :drinkers:Или Дебелия за врато,все тая! :mrgreen: :drinkers:
Последно промяна от Troli Rapala на Пет Яну 03, 2020 7:52 pm, променено общо 1 път.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Ачо ♣ написа:
nkolev66 написа:........няма виновни, поне за Камчия......
Ама, айде да не превръщаме таз тема в политика!!! :wink:
Всичко е Политика и ние сме в нея барабар със сомовете и гьоловете! :wink: :drinkers: Това просто е поредната битка,която трябва да се спечели,както е и в сомската борба! :wink: :drinkers: Номера е от всичко да се извади положителна поука и грешката да не се повтаря,точно в това ни превъзхождат франсетата,както видяхме например във футбола! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:
Troli Rapala написа:Трябва да си доста импотентен,за да се фукаш нон-стоп за щяло и нещяло! :rolleyes: :mrgreen: :axe: :drinkers:
Ако знаеше ИСТИНАТА щеше да си съвсем на друго мнение.
бутилка вино, може и наполовина пълна и задължително силиконЬ в Мотор Ойл. :drinkers:
Изображение
Вече знам Истината,че наистина си истинал на тоя студ! :rolleyes: :drinkers: И си много беден,нямаш бъчва вино,а пласмасово шише! :mrgreen: :drinkers: Нямаш и Кристални чаши за вино,нито порцеланова чинийка за мезето! :mrgreen: :drinkers: Нямаш и сребърна виличка да си боднеш,та мааш варварски с ръце! :mrgreen: :drinkers: А па за Френско синьо сирене със зелен мухъл,не можеш и да си мечтаеш! :axe: :drinkers: И гемията ти е за саниране и баданарка! :rolleyes: :drinkers: Голема драма си,чак се спуках от Смех! :mrgreen: :drinkers:
Последно промяна от Troli Rapala на Пет Яну 03, 2020 7:49 pm, променено общо 1 път.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Що си мисля
А нидей съ нъпъва прекомерно моля те ,че не се знае какво от къде,че родиш! :rolleyes: :mrgreen: :drinkers:
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

nkolev66 написа:
Troli Rapala написа:
bai mile1 написа:Тролка,не помня годината ,ама имахте един кмет Янчулев :lol: Много ,кадърен ша е бил,щом успя да изсточи Искъро :lol:
Тоя е от македонското котило,а те са 100пъти по-крадливи от нас или циганите! :wink: :drinkers: Тоя боклук това е завършил-Източване на язовири! :rolleyes: :drinkers: Нещата сега обаче ще се оправят на друго ниво веднъж и завинаги! :wink: :drinkers: Само гледай! :mrgreen: :drinkers:
Проблема с източването на язовирите ще се оправи много лесно - просто е необходимо да завали сняг и да натрупа до кръста - елементарно :D .
Докато не завали дъжд "... та цяла неделя, тихо, кротко, ден и нощ, вали, вали, вали..." няма да се оправим :D .
Айде да питам, яз. Камчия, като не е изпускан (според плановете на Басейнова дирекция Варна) и няма вец, който да дърпа вода (има вец, но той се върти само и единствено от водата към пречиствателната станция за питейна вода, захранваща Бургас, Слънчев бряг и голяма част от Варна) и подава минимално количество вода за поддържането на живота в река Луда Камчия след стената, защо е намалял с повече от седем метра? Елементарно - изпихме го, а не е валяло напоително от доста време. Така, че молете се за дъжд, защото навсякъде е подобно, къде по-бавно, къде по-бързо, ако няма сняг (или поне дъжд) това ни чака след година две и нас, като Перник и наистина няма виновни, поне за Камчия.
Яз.Цонево е след Камчия.
Никога не бях чувала за подводен мост строен преди 40 год., докато той не изплува от безводие.
Според мен нещата са по-дълбоки!
Да сме живи и здрави, ще видим, ВЕЦ ли, или нещо друго?
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”