Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Ачо ♣ написа: Даааааааааа......Миленчето Фанало.............ето и доказателството, спор нЕма........... :D

Изображение


А на Троли "философията" му е знам - навремето ме учеше и напътстваше как да ловя костур по яз. Батак.... :shock: .....- ги "мачкаха" костурите, а той гледаше , като "трактор"....Но това не пречи акъл да ръсиш----...!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :drinkers:
Браво на Мимето,такъв клуен удря зверски,но после лесно се предава,като Ачо! :wink: :mrgreen: :drinkers: Ачо,кажи дедовото кой дьоптер носиш та да ти подарим две стъкълца? :roll: :drinkers: Не съм те учил,а бях Честен и Открит как ги набарвам по-Едрите костури,които са истински професори за разлика от разни гниди в СелУ К.О. :wink: :mrgreen: :drinkers: Акъл всеки има,но не всеки го шлифова как си требе,ако мъ разбираш! :wink: :drinkers: Качеството никога не е било в количеството или килограмите на Красьовия,например! :mrgreen: :drinkers: А в Пътя към Целта,колкото повече остри завои и екшън,толко по е изпълнен с кеф и екстаз!Красьо иска оргазми,което е желанието на всяка жена,а Мъжкарите търсят Екстаз срещу Оргазъм за Големия Взрив в целата схема! :rolleyes: :drinkers: И тук голямото количество пречи на Самоусъвършенстването в дълбочината на качеството! :wink: :drinkers:
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Ачо ♣ »

Troli Rapala написа:........ Ачо,кажи дедовото кой дьоптер носиш ............
Троли, не "дърпай дявола за опашката"....!!
Аз съм писал множество репортажи в раздел "Моят риболовен излет", от теб не съм прочел нито един, а моите са достъпни за всеки, който реши да влезне в профила ми, за да добие представа!!!
По- голямата част са от риболова ми е по Батак.. Доспат.... Широка поляна и Беглиците...,но не това е темата....Нямам твоята грандомания , или пък комплекс за "величие"....
Затрих всички клипчета умишлено, но темите ми стоят, могат да ти дам линк към всяка една, но не е нужно - всеки "грамотен" потребител, на форума, може да прегледа всичко за опонента му- просто отива в ПРОФИЛ и чете всичко, което е публикувано....
Там няма скрито и покрито, вярно е и друго - "бастисах си клипчетата" умишлено, но ако проявиш интерес с удоволствие ще ги кача отново и постна в темата, ама не за да се правя на "велик" -комплексарщината не ми е присъща...Просто се опитвам да ти напомня, че и ти си земен, а не "богоизбран", независимо от кой бог и от коя митология.....!!! ............

Щото един друг "бог" /житейският, истинският, съвременният/ е казал.......

"Културата, познанието, самочувствието, грандоманията" не се измерват в количеството прочетени книги, а на количеството разбрани.".
.........Перефразирам............Фазил Искандер

Нямам никакво намерение, за пореден път подчертавам, да се конфронтирам, с когото и да е било в таз тема - намесих се по съвсем различна причини- да помогна за фотките , защото прикачените файлове в сайта се "чупят" . Администраторът в момента е извън БГ до 7. 1., уведомен е за проблема- ще го реши, като се върне...........
А иначе, така съм възпитан- на мен са ми помагали, опитах се и тук да помогна...и може би ще съжалявам за това....Защото имам горчивия опит от една друга тема---"ПРЕХОДА".........

Айде, останете си със здраве....забавлявайте се....!!!
Кой разбрал, разбрал, който не е...пак да си остане със здраве и късмет....не само в риболова, а и в живота...!!!

Сигурен съм, че тук не ми е мястото.............. :wink:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Сигурен съм, че тук не ми е мястото.............. :wink:[/quote]
То на кого,къде му е мястото в тая тема си го намира :wink: А пък Тролката не е човек дет обича конфронтациите :lol: :lol: :lol: :drinkers: Тъй ,че го качи на костура си :lol: да са повози :lol: щот сома на Краси явно не му стига за пътуванията във времето и историята :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Не съм те учил,а бях Честен и Открит как ги набарвам по-Едрите костури,които са истински професори за разлика от разни гниди в СелУ К.О.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Качеството никога не е било в количеството или килограмите на Красьовия,например! :mrgreen: :drinkers: :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Абсолютен вакуум в черепномозъчната кухина. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ще го набием с вълна през задника :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от аксел »

Ачо,те тука си ти е местото,глей как убаво хортуваш.....чак Троли зе да фърля пламъци от ауспуха,нищо де Краси ще опрай нещата........Поздрави.
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Ачо ♣ »

аксел написа:Ачо,те тука си ти е местото..............
Не, колега, не ми е мястото тук, сред грандомани, като Троли...!!!
Моят принцип в живота винаги е бил,колкото и да звучи клиширано, скромността краси човека!!!
Троли не е сред тях!!! :wink:

Няма и ред да напиша повече, ако той не ме предизвика - написах в по-горния ми пост, имам горчив опит от темата в Прехода - там па кви "пишки" се мерят на Троли "моркова " му е ................!?!? ! :mrgreen: :D :D :D
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

И все пак Ачо,благодарско че ми се изповяда за болката и мъката,която изпитваш относно костурите и Мен! :wink: :mrgreen: Ти казваш,че съм еди какъв си,а не Аз! :mrgreen: :drinkers: А Искандер е Александър на Арабски,това не си разбрал освен другото! :mrgreen: :drinkers: Та така,доста си Далеч от Истината и за какво пише Троли! :wink: :drinkers: Щом не можеш да смачкаш Троли тук,къде си тръгнал за големи костури? :roll: :drinkers: СелУ К.О. е СУ-Климент Охридски,та чети ме по три пъти преди да се обидиш! :mrgreen: :drinkers: Пиша кодирано,но явно нямаш достъп до кодовете! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Ачо ♣ написа: Моят принцип в живота винаги е бил,колкото и да звучи клиширано, скромността краси човека!!!
Троли не е сред тях!!! :wink:
Радвам се,че не съм от Клишираните хорица,защото те заробват всичко живо! :wink: :mrgreen: :drinkers: 1000години издържа клишето,че Тя е плоска,а сега пък "всички" са клиширани,че е Кръгла! :mrgreen: :drinkers: И двете са погрешни и илюзорни,а Аз не-Истински съм! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Ачо ♣ написа:
аксел написа:Ачо,те тука си ти е местото..............
Не, колега, не ми е мястото тук, сред грандомани, като Троли...!!!
Доста интересен разговор,има какво да се усети! :wink: :drinkers:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Извинете,но тук е само за Богоизбрани :mrgreen: :lol: и всяко писане,драскане,даже и мисъл без писане :lol: ,от Небогойзбран :D ,поражда нервно разстройство към отсрещната страна :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Споко Донич,майтап да става! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Don4o_62 написа:поражда нервно разстройство към отсрещната страна :D :drinkers:
Няма никаква драма в рядкото щастие или разстройството,само не се знае къде ще те свари! :mrgreen: :drinkers: Само на гьола е безопасно! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

И понеже Ачо заговори за разбирането и неразбирането тук и там или на гьола,кой какъв е и за какво се мисли ще разкажа следното! :wink: :drinkers: Прочетох 242коментара относно филма Жокер,после го изгледах 2пъти заливайки се от Смях! :wink: :drinkers: Оказа се,че никой в 242-та коментара не се е смял докато е гледал филма и заключението ми е,че са Луди! :rolleyes: :drinkers: А Сценария е елементарно простичък-Ако една Психоложка пита някой Затворен Мъж в Лудницата-Защо се Смее, отговора му е- Това би се случило с мен ако не бях в Лудницата,която е безобидна спрямо Лудницата извън нея,но и да и обяснява Тя няма да го разбере,защото не е човек а "Психоложка"! :mrgreen: :rolleyes: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

За това и Наполеон е Велик,защото е Прозрял,че всяка жена е "Психоложка",дори и майка му! :wink: :drinkers: Или че Мъж става този,който успее да е независим и свободен от Контрола на "Психоложките",защото Те са лудите а не Вие! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Troli Rapala написа:Споко Донич,майтап да става! :wink: :drinkers:
и аз това казвам,че трябва и шега да има пък кой както иска да го разбира :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”