Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Ама и сомажи Донча да го кръстиш ,ефекта ша е същия :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Та и космонавт да го кръстим, няма файда, а ти за сомаджи се притесняваш.... :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

:lol: :lol: :smt023 :smt023
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

да му ядете голата..на Дончо :lol: квото и да го кръстите :D лъскайте като едно време цевите и мълчете :wink: днес пак фанах една прилична бяла на жик так :lol: но се радвайте че не може се качат снимки,че ще се разбягате от тук като микишар кучета Миле Китич дето само поздрави пуска,че друго не може и Ристьо Киреча,дето акъла му колкото празно тезгере :lol: а на мен за по лесно ще ми викате Учителя :lol: :lol: :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Don4o_62 написа:да му ядете голата..на Дончо :lol: квото и да го кръстите :D лъскайте като едно време цевите и мълчете :wink: днес пак фанах една прилична бяла на жик так :lol: но се радвайте че не може се качат снимки,че ще се разбягате от тук като микишар кучета Миле Китич дето само поздрави пуска,че друго не може и Ристьо Киреча,дето акъла му колкото празно тезгере :lol: а на мен за по лесно ще ми викате Учителя :lol: :lol: :lol:
Как да ги качиш снимките :lol: То сигур големината на рибата колкот чешмиджийския ти теракот :lol: :lol: почни да ги слагаш на метъра рибите и тогаз ща видим колко си печен :wink: или само от ланкане го докарваш :lol: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Мильо ти си ебахти злобния и завислив шмиргел,Краско хубаво та отлюспи,а какъв умрял рибар си, та си тръгнал даже и да ми говориш за майсторлък,бива простотия ама такава не бях виждал, яж ми ху..я,това от мен за теб
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Дончааа ,че то остана ли за ядене бря :lol: :lol: :lol: Ко ти пука,че съм смотан ТИ нали си готин :D :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

днес на язовира,от 14 броя абдали джигадисти барабар с мен :lol: фъргахме като серсеми и се поглеждахме скришом с бялото на очото :mrgreen: ,някой не вади ли :lol: викам тук си трябва пак нещо от чантата с магийте и копнах една скрита лимонка,дето я крия от жена ми даже :D ,камо ли някой рибар шмиргел да я види :lol: на втората проводка удар...на хълбок на коляно,да не се откачи :lol: и вънка :D шмиргелите се разбунтуваха като кошер и само слушам..оня пак фана,ха ха,ще фане щото има знания :D снимка и релийз :wink: не съм гладен за риба и по добре да живее да се :ANAL: и да има много бели рибки :D всичко е документирано и като оправят сайта,ще плакнете очото :lol: ,пък като тръгнат и шараните,ще има още многооо събран матрял,може да не ходя, ако ме удари носталгията и да поръчам един кубик вар :roll: че стопанската постройка е 60 - 70 - квадрата и бая ще има,дай киреч,дай вар :mrgreen: но ще чакам Ицо Киреча да свърши неговата Юрта,та да краднем някой майсторлък как се маже с вар :roll: :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

...ша ядеш бялата маламашка май, ако не додиш да ми изпердашиш колибито.... :twisted: :axe: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

:lol: :lol: :lol: Ристьо,нали си ми стар другар,обещавам най тържествено пред всички шмиргели тук,че ще дода да ти я изпердаша с бялата маламашка :D НО при условие, ако вземеш лепило с фибри и мрежа за каменяка,ако не, махай като гламав с вар и след 3 г. пак до мен ще опреш :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Щом с фибри ша го праим, малко вълна от гърбъ да настрижем, къде да давам пари и за космаци.... :lol: , ако не стигне и по-надоло ще фатяме... :lol:
Гълъба ми разправяше, че тейко му събирал от бръснарницата космаците и в киреча, още не е паднала мазилката му отвънка.... :wink:
Моята отвънка е правена по горещият метод и също няма падане 1000 г...., а на Донче пяната, да кихнем и ще се разпилее, като пепел... :wink: , барабар с мрежата... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от аксел »

Дончо, оставих те малце без надзор и пак си ги налегнал белите риби,трябва да дойда да те проконтролирам,кви ги вършиш.....че бях у гръцко за соленоводни белки,та ся уригам на лаврак........
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

yco написа:Щом с фибри ша го праим, малко вълна от гърбъ да настрижем, къде да давам пари и за космаци.... :lol: , ако не стигне и по-надоло ще фатяме... :lol:
Гълъба ми разправяше, че тейко му събирал от бръснарницата космаците и в киреча, още не е паднала мазилката му отвънка.... :wink:
Моята отвънка е правена по горещият метод и също няма падане 1000 г...., а на Донче пяната, да кихнем и ще се разпилее, като пепел... :wink: , барабар с мрежата... :lol:
Ристьо,ако ти четат бисерите големите фирми за лепила с фибри,ще се скарат кой да те наеме да ти стрижат вълната от гърба и гъза :mrgreen: ,и правят лепила с Ристьова вълна :lol: със 101 г. гаранция :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

аксел написа:Дончо, оставих те малце без надзор и пак си ги налегнал белите риби,трябва да дойда да те проконтролирам,кви ги вършиш.....че бях у гръцко за соленоводни белки,та ся уригам на лаврак........
Камене,днес бяхме със сина в оня магазин :wink: знаеш кой и тъкмо бяха заредили едни нови....та се заредихме и ние :D и тия дни ще пробваме...пак там,пък ако се видим, ще ти покажа оня ден на какво имаше най много удари и няма да повярваш :roll: :D знаеш че от теб нищо не крия :D но иска дистанция и махам с 20 гр. глави към 70 м. и нагоре :wink:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Кирчо Милионера с кльонк в Народното събрание..... :lol: , явно чете тука и се вживява, като Дончо... :lol:

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”