Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Прав е човека за водата, дори да искаш да го откършиш на някой сомаджи, кат Троли....., немой, като не е мит, като футболиста на бундестима Умит Отзад..... :mrgreen: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Е гаетъ ,ако ти аресва човека,можи и само леко да го поръсиш с ичкиджос :lol: тамън кат дезификтант ша подейства :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Сияя..., предполагам, че като го напъниш някой аджами сомаджи (не Троли де, он е наш човек :wink: ) та ша каже- Не го вади ич бате да икономисваме... :lol: ., за кво ша абим тая убава ракия за едно вадене чак.. :lol: .., ....като моим да си я изпим хигиената я..... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Разказа се казва Hijo de puta,... :wink: :mrgreen:

та през 2018 г. към 10 Август , тръгнах за сом, та курдисах лодка на следното място за малко стръв

Изображение

че там уж най излиза.... :lol: , като гледах да не омотам една прясна съра, личеше си, че скоро е поставена . :wink: .преди 3-4 часа най-много, и си казах, ся ако не излезе някой от храстите и ми каже-ти си я поставил, та на... :lol: , на 50-60 метра имаше други рибарии си помислих, че е тяхна, но не би...та таман разпънах телескопчето и изскочи от храстите чиляк и се представи, че е от ИАРА, поисках му документа да вида, пишеше, че е от ИАРА Кърджали и ми обясни, че е специално командирован за десниот бряг... :wink: , че хората не им достигали, та провери ми рибарскиот билеть, та биля ме записа в един тефтрь алваджийски... :lol: , докато записваше му казах, че на 3 метра от него има сара опната на дебел кол- отговора беше, че я знаел и следял, кой ще я пипне пръв... :lol: :lol:
Та взе да я вади сарата и на всичките куки имаше живи морунажи по педя, казах му, че тия са вадени с мрежа тая сутрин и имат следи от нея, та ме попита - ти кога дойде тази сутрин, че знаеш много.... :lol: ....отговорих, ами преди 5 минути... :lol: , та ми даде 5-6 броя и ми каза, тъй и тъй ще умрат, взимай ги, та ги взех де ..... :lol: , не чупим хатър на държавен служител я.... :lol: , че може да стане сакатлък.... :lol: , та като влязох в лодката и хванах голямата канджа за сом фи 10 от арматура с контра..... :mrgreen: и му казах- ся няма ли да я запалим сарата, а той отговори-това е веществено доказателство и си я намота на една мотовилка дървена.... :lol:

естествено, че се ометох бърже, бърже..., че вещественото му доказателство и аз му бях в ръцете едновременно - Hijo de puta...
епилог- скътах си канджата грижливо и я смазах с ГОЙ, само сянката на ГОЙ-я... :lol: , състарява някои ербап хора с по 10 години...
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Много хубав разказ....и поучителен :wink: Можеше поне заглавието на Френски да напишеш ама нищо де :lol: Поздравления написал си го ,както ти го умееш увлекателно и поучително :D Само тоз служител му личи ,че е от Кърджали :lol: Неговите колеги от Шумен даже и ръцете си не цапат с веществени доказателства :lol: И ако някой друг им свърши работата са сърдят :roll: Не мога да разбера защо? :roll: Можи да е щот я върши добре другия :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Не схвана ли, че сърата си беше негова, че има и мрежа явно за стръв.... :twisted: как да го напишеш на французки израза - Да го духаш-сигурно ще звучи, дай да ти го цункам алафрангджийски ...путе мадре.... :lol: :lol:
Скоро гледах един филм и един мексикан в самолета му се пикае и вика- маньо...маньо...и се държи за мъдите.... :lol: , отговора беше - но маньо...но маньо.... :lol: ., ама се пишело... баню , та баню е таолете на френчик... :lol: при нас е кенефче....... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Та се сетих, че имаше поне 100 куки през 1 метър, как се ловят 100 броя морунажа там за едно зареждане не знам.... :roll: , там излиза кефал, уклей, костур, но несъм гващал никога морунажи на плувка... :roll: , оффф......че я беше пуснал с камък и стиропор на 1 м над дъното и под ъгъл към 30-40 градуса, дип да не я закачат лодките... :wink: ..Тарикат момче, да не стане само тарикат момиче, ама бях сам, а пък си и падам само по груповият..... :lol: :lol: та смазка има, ама групер няма... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Аз схванах,ама ти не ма разбра :lol: Наще тарикати не пущат сари и мрежи :wink: имат си хора за тъз работа.....А пък за Френскиот визирам Тролката ,да земи да напиши нещо,стига е мълчал сърдито :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Част втора... :lol:

та като ми взе билетя да го записва в алваджито и каза-...дориИ не си си вписал излета... :wink: , та ми го вписа.

отговорих му, че още не съм почнал, риболова.... :lol: , щото правя церемония с бирички мирички, и тогава го зафатям с малко къпане и ловенена на стръв, ако не тръгне минавам на водки-мотки... :lol: , ако пак не ще, взел съм си и спалния чувал и продължавам на ракийки с шопски салати :lol: ..... и почвам да си търся компаньони в гората..... :lol: :lol:

сигурно си е казал-тоа.. ша ни развали риболова, чакай да му дам 5-6 рибки и да се маха... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

цел следобед чакаме част 3 - та ама нема :roll: като са свършили водки мотки, акордьони макордьони :lol: ,сигурно е почнала веселата част :ANAL: и не казваш кой мажеше кой със лъзгач :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Дончооо...., кажи ся, имам една стая, накована с мукава,тук таме е разпорена и пада пръст от кермидите, та мисля да намаля височината на тавана, че е много висок, вероятно с ламперия, та ще свалям 60-70 сантима, та тая мукава да я махам ли или да стои, като двоен таван, ама да не падне някой ден върху ламперито..... :roll:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Част 4-специално за Дончо... :lol:

Като се качих на лодката и си помислих малко, как щеше да стане сакатлъка още в първият ми ден от риболова цъ.., цъ, ..цъ.., та опънай една голема глъдка водкес, към 250 драмя май беше.. :lol: . и си казах.

Бачо, ако си започнеш още първият ден с групов сех, как ли ще ти завърши 31-ият..... :lol: :lol:

Довечера трябва да си пусна, некой филм за морски войни, сухоземните сме ги изучили, ама на морските сме пълен въз... :lol: , някой може да те разцепи от 3 км с някой стар дегтярьов без да рзбереш дори от кой кошер идва атаката...... :lol: :lol:
То там вместо ДОТ-ове използват кошери.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

това последното от 4 -та част, не го разбрах :roll: ама сме ти свикнали, като удариш 1 антикобитно няколко пъти :drinkers: си пишеш твой си мисли :D а относно висналата кузултия....махаш шпер...гняса,търсиш някой местен шмиргел дето е слушал за скари и носачи от Уд - та,прави ти скара,слага изолация,после гипсокартон,шпаклова с ленти между тях,търка до блясък и после минаваш една ръка,гъсто без да разреждаш с нещо на водна основа и какъвто цвят искаш, основно таваните са бело :D но твой си е избора :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Don4o_62 написа:това последното от 4 -та част, не го разбрах :roll:
Гъбаркат те :lol:
Ама кво да ти обяснявам, ти сигурно си свикнал :lol:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Мilena написа:
Don4o_62 написа:това последното от 4 -та част, не го разбрах :roll:
Гъбаркат те :lol:
Ама кво да ти обяснявам, ти сигурно си свикнал :lol:
:ANAL: :ANAL: :ANAL: :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”