Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Любо-Кроки бил починал,лека му пръст беше мъжкар и си падаше по сомовете на Марица! :drinkers: Някой ако знае от какво,да каже! :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Аксел,гледах как тоя Цецо и Катето изпускат 4-5 големи сома! :mrgreen: :drinkers: Макарата му е боклук и държи барабана с ръка,как няма да му късат,като иска да ги вади само с пръчката! :mrgreen: :drinkers: Знае много за местата на сома,но като изваждач е гола вода! :mrgreen: :drinkers: Навил е 150либри на макаре което е предвидено да работи с 20,е как да стане с евтини такъми? :mrgreen: :drinkers:
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от аксел »

Роби,видях го сома на Фреди,пак на място без закачки,зимно време сома е толкова летаргичен,че могат да се извадят трофейни екземпляри с финни такъми,просто е нужно търпение и опит.През лятото битката,щеше да секунди или минутки и резултата щеше да е ясен.Преди доста години точно по това време двама пиянки извадиха пред мене сом с тегло 57кг. на търмък със стара изгоряла корда 0.35 , с обикновен телескоп и макара с развален аванс,понеже сома се спря на бега в плитката вода влязоха и го изтъркаляха на сухо.Тогава разбрах,че да вадиш зимен сом е като да се боксираш с противник в нокдаун.Ако зависи от мене бих забранил зимовалните ями по реката от октомври до март. Троли,доколкото знам този сом на Цецо,му е късал няколко дни преди този клип на същото място,това имам предвид като твърдя че рибите нямат много места,където да отидат.По отношение на такъмите,всеки лови според разбиранията и възможностите си.Преди години по тези места имаше ужасно много риба и късанията бяха ежедневие,сега при цялата рибарска преса и липсата на риби идващи от Турция,тези риби ще останат само спомени.Оня ден бях Свиленград на реката, ми то хората опънали по 20 бр. пръчки седят още от март в каравните,направо там си живеят,не го разбирам аз риболова така.
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

ми то топличко там, дърва бол, риба също, ходят да зареждат само вино и ички.... :lol: , пък някой ако си е направил, може и една с една цистерна да дърпа караваната.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

robber_79 написа:........ Извадена е от мост с поне 3-4 метра височина, и кепчосана с много зор, чрез въжен кеп. ...
на този въжен кеп в нашиот край му казват серкме.... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

аксел написа:.......Ако зависи от мене бих забранил зимовалните ями по реката от октомври до март. ........
Не можеш да ги спреш и със закон, ще си ловят шаран с 20 прътя, а надвечер на търмък, рано сутрин пак на търмък по ямите, що да си хабят воблерите я... :wink: ., а пък те са скъпи и не много уловисти... :lol: , та затова няма сом на Марица, а не че турците го спрели.... :wink:

хмъъ..., що не дойдат на иВ да ловкат на търмък..... :lol: , щото камъните ни са доста чепати, един търмък не мой да излезе цял........ :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Синът на лидерката на партията на Чалгаря "Има такъв народ" в Пловдив е арестуван за наркотици.

https://m.24chasa.bg/region/article/934 ... 1DEo7WzR6c

а..тя отговорила, ей....,ама тиот само нази арестуват..... :lol: :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

този сом имал видио във Фейсбук, някой има ли инфо, че аз не го ползвам, пък и не знам как се рови там.... :lol: :lol: , имат ли лопата за търсене.... :mrgreen: :lol: :drinkers:
хмъъ.., имам един копач с дрянова дръжка за вадене на камъни.... :lol: , ако моим да влезем там... :roll: , че го разкопая от всякъде и че го измъкнем..... :lol: :lol:

http://spinning365.com/index.php/2016/03/25/catfish/
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Тряя питаш Дзукербъг за инструменти за копане,нищо,че е евреин :lol: и те копаят ...по някога :lol: Бяха го напънали по едно време съдилищата в УСАто :lol: И аз за туй нямам такоз нещо,то кой ли уважаващ себе си шпионин ша ползва нещо измислено от евреин или германец? :lol: :drinkers: Друго си е нещо дето пише USSR,и най вече ако стреля :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

хмъъъ..., май пак си му ударил ударно три...без мезелък.... :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Май ма наблюдаваш скришом от нейде :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

нали сме шпиони... :lol: , сега си по гащя и потник.. :lol: .и казваш-резнете от киселото зеле малко..да го видим най-после, дали е втасало, що го криете.... :lol: :lol: , ръснете червено пиперче и шарланче...Ей..., не шаранче.... :twisted: :drinkers: :lol: :lol:
...че има малка разлика между шаранджи и шарланджи.... :lol: :lol:
Последно промяна от yco на Вто Дек 22, 2020 8:03 pm, променено общо 1 път.
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Между другото трябва да са извиня в ефир на Тролката,за грозните съмнения ,които имах към него :lol: Не всички де :lol: Вчера и Диканаров ми спретна същия номер,а за него съм сигурен ,че е случайно :lol: Та значи пиша нещо чуквам публикувай и гледам няма ми го поста :roll: Приемам,че публикуваме по едно и също време ,не мога обаче да разбера защо не излиза точно моя пост?С Тролката ми се е случвало подобно нещо по вече от 10 пъти та за туй фърлих грозни съмнения отгоре му.Но държа да отбележа,че тези съмнения не са свързани с уловените от него сомове :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

bai mile1 написа:........Но държа да отбележа, че тези съмнения не са свързани с уловените от него сомове :lol: :drinkers:
.... :roll: , че той, кога е фатял сомове..... :roll: :lol: :lol:, зачислил съм го за първи изтървач.... :lol: и съм го пратил в резерва на втори ешалон... :wink: , да не го хабим я,... :roll: , хем него, хем и сомовете... :lol: :lol:
Последно промяна от yco на Вто Дек 22, 2020 8:09 pm, променено общо 1 път.
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Начи сички съмнения изчезват спрямо. тебе :lol: :drinkers:
B7937EF1-983E-487C-8C88-848C923C628D.jpeg
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”