Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Майната ми на мене, :lol: Ицо нали ти са радва :drinkers: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

bai mile1 написа:Майната ми на мене, :lol: Ицо нали ти са радва :drinkers: :drinkers:
Аааааа, прехвърляш топка :mrgreen: :lol: !
Нищо, и на теб се радвам! Има какво да науча :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Нищо не прехвълкям....На други ...Нещата ,които може да научиш от мен ,явно са безвъзвратно остарели,ама мене ма боли цялото тяло.... и крайниците :lol: Възспитавам си и децата в същия дух ,в който ма учеха и мене....Няма да са дадем на изкукалия свят около нас :finga: Докато я има оная страна със северните територии,ше им е много тъжно на всички новоизлппени конкистадори.... :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

bai mile1 написа:Нищо не прехвълкям....На други ...Нещата ,които може да научиш от мен ,явно са безвъзвратно остарели,ама мене ма боли цялото тяло.... и крайниците :lol: Възспитавам си и децата в същия дух ,в който ма учеха и мене....Няма да са дадем на изкукалия свят около нас :finga: Докато я има оная страна със северните територии,ше им е много тъжно на всички новоизлппени конкистадори.... :lol: :drinkers:
Знаеш ли? Аз не се съобразявам с НИКОГО, освен със семейството ми! И ме боли ФАРА дето го нямам :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Всичко Американсо и Английско е зло,зло е поради същността на своята природа!Да се храни от ониа,които произвеждат другите...негри,колонии...и всичко онова от което могат да спечелят без да влагат....стига им да вземат...Капитаизма е ЗЛО ,в своята същност! :wink: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

bai mile1 написа:Всичко Американсо и Английско е зло,зло е поради същността на своята природа!Да се храни от ониа,които произвеждат другите...негри,колонии...и всичко онова от което могат да спечелят без да влагат....стига им да вземат...Капитаизма е ЗЛО ,в своята същност! :wink: :drinkers:
Въпреки , че бих се изказала по друг начин, съм напълно съгласна с теб!
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

Мilena написа:
bai mile1 написа:Всичко Американсо и Английско е зло,зло е поради същността на своята природа!Да се храни от ониа,които произвеждат другите...негри,колонии...и всичко онова от което могат да спечелят без да влагат....стига им да вземат...Капитаизма е ЗЛО ,в своята същност! :wink: :drinkers:
Въпреки , че бих се изказала по друг начин, съм напълно съгласна с теб!
ам тя и буквата ти е съгласна :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

kukukuka написа:
Мilena написа:
bai mile1 написа:Всичко Американсо и Английско е зло,зло е поради същността на своята природа!Да се храни от ониа,които произвеждат другите...негри,колонии...и всичко онова от което могат да спечелят без да влагат....стига им да вземат...Капитаизма е ЗЛО ,в своята същност! :wink: :drinkers:
Въпреки , че бих се изказала по друг начин, съм напълно съгласна с теб!
ам тя и буквата ти е съгласна :lol: :lol: :lol:
Коя бе рожбо, закътана :mrgreen:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

Мilena написа:
kukukuka написа:
Мilena написа: Въпреки , че бих се изказала по друг начин, съм напълно съгласна с теб!
ам тя и буквата ти е съгласна :lol: :lol: :lol:
Коя бе рожбо, закътана :mrgreen:
М като Минога :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Ицо бих ги опитал тия рибоци на фурна,арни ми изглеждат! :wink: :drinkers: Относно Капитализма,не виждам никакво значение,просто там силния доминира над слабия!Предпочитам го пред Комунизма,там е само глад и мизерия рамо до рамо с някой некадърник!Бай Миле,аз съм доволен,че не сме в 80-десете години,минусите са повече от положителните неща!По онова време нямаше риболов на кльонк,нито лодки,двигатели,сонари и интернет,ебаси скуката! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Миле кажи ми едно полезно нещо което да са измислили руснаците за хиляда години! :wink: :drinkers: Няма и няма,само драма и смърт идва от този край на кълбото! :rolleyes: :drinkers: Няма руснак който да е изнамерил нещо полезно за другите хора,дори водката е измислена на друго място!Руснаците са потребители на природни ресурси и нищо повече! :mrgreen: :drinkers: Освен това всички руснаци са луди,включително и аз! :wink: :mrgreen: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Кажи нещо за снимките от сонара,руснаците ша ги оставим да почиват за сега :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

На Милето ще му скроя една съветска униформа и ще го изритам към Камчатка да лови сьомги и да яде червен хайвер,че за черен и сомове не е дорасъл! :mrgreen: :drinkers: Имам руска и немска кръв,но българската най-си я аресвам,че е най-древна на Земята! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Най-интересно ми е да живея в България,тук са най-глупавите и най-умните хора на Планетата и битката им за надмощие ме забавлява! :wink: :drinkers: Харесва ми колко тъпи Антиваксъри умират дневно например или за кой гласуват на Изборите!Засега глупците надделяват,голямо шоу ни чака! :mrgreen: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Тя униформата ми си стои в гардероба....Ама кат гледам няма изгледи да се облече скоро :wink: Хайвер и черен и червен съм ял.Не ми харесва Ич!Виж пушено филе от дива съомга е друго нещо...с водка :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”