Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Ристьо,квото и да ми пишеш,знам че комбала в главата ти се мести наляво надясно и зависи на коя страна е,за да пишеш разни тъпни :mrgreen: сам си ми казвал,че 20 г. да бегаш пред мен не можеш ме стигна...за нищо :lol: ,но хайде да не даваме гласност :lol: Сашо му омръзна да ви чете глупостите дето ги редите с другия,та нищо не пише,като ти се премести комбала :mrgreen: ти разрешавам да пишеш квото си искаш,не ми пречиш :lol: :lol: :lol:
пп забравих да ти кажа, че ти намерих яка машинка за стригане на вълна от гърба и гъза :mrgreen: ,та фащай мильо да те стриже и събирай за варта да я мешиш :lol: ,та да има гаранция 101 г. и повече :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Абе Дончо, може ли да ходиш препасан с кльонк в Народното събрание... :lol: ., остава някой да влезе и с въдица или с плавници... :lol: ....офф, на кой му се клати комбалата ся...а... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Алоууу ...... ротата много са изнервила нящо. :roll:
Ша зема да ви набия вълната барем са кротнете и да са държите по-дружелюбно :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

тъй като ми омръзна да фатам бели риби на жик так :D ,викам чекай да си почина малко :mrgreen: и взех матеряли....грунд с пясък,лепило с фибри,мрежа,уд - та и гипсокартон за 2 стелажа за обувки и сатен за гладко накрая, но не за на Ристьо Юртата :lol: а на сина коридора ще правя :D
Photo-0344.jpg
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

тъй като няма бели и сомове кой да показва,ще покажа на Ристе как върви ремонта :D първо с кнауф се обръща касата
Photo-0347.jpg
после почнах стената и вратата да се оформи с ъгли,но има още работа да се шпаклова и т.н.
Photo-0348.jpg
от другия е оле мале :mrgreen: но важното че грунда с пясък изсъхна и става яка запечатка :wink:
Photo-0345.jpg
но и до там ще стигна,иска да се работи явяш,яваш,бавно и с кеф :D :drinkers:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

баси,изкъртих се малко повече днес,но съм доволен,взе да се пооформя горе долу :D
Photo-0352.jpg
Photo-0349.jpg
Ристьо,мрежата и лепилото с фибри правят чудеса :D ако не го разбра,замълчи и само гледай :lol: ще има продължение вече оформено,но по нататък :D :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Don4o_62 написа:баси,човек да си е роден с късмет....бях писал как балдъзата беше ударила 10 хилки с билетче от лотарията,по която луднаха всички :mrgreen: та оня ден пак с едно билетче удари не лоша сума :roll: без да споменавам каква :wink: та на някой хора просто им върви на хазарт,да ни е жива и здрава да си ги харчи :D :drinkers:
Дончо, днес балдъзата ти, не удари ли пак кьоравия кефал.....да не я издирват за чести удъри и реклама .... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

ристьо,предупредих те като не знаеш кво да пишеш :wink: ,по добре замълчи и гледай все едно си в музей, майсторлъка на Учителя Дончо :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Мале-мале .... Мисия моя дом :D Направо ми идва да почна някъФ ремонт в къщи - може и ненужен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

на Ристьо ще му подаря тоя кремъклия пищак,да гърми по Камилския да плаши кормораните и кльонкаджийте :D
Photo-0379.jpg
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

4Q5JTKD4BLKCS Ицак ,поздравче :wink: заеби строителите с кавали и кремаклийки :x. https://www.youtube.com/watch?v=HWKdZa2 ... ture=share
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

бяхме на цигов чарк в едно хотелче и освен всички екстри имаше и Турска баня, кеф аферим :D със всичките му там паници и ибрици :lol: ,НО нямаше теляк :roll: питах що...ами търсили по космат и набит и веднага се сетих за наш Ристьо,тамън оригинал :D търсили и кой да мие ибриците,та двамата както се обичате,да взема да ви уредя на работа там,имам познати,храна и стая безплатни,но била с 2 легла и трябва да спите заедно,но нали сте аркадаши и няма страшно от грешки :ANAL: :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

За Тролката работа няма ли там?За нас ясно :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Донче, рибе шарено, има едно дере между Ас-Дебър, приток е на р. Мечка, та там ще те заведем с Миле да си хванеш едноок кефал .... :lol: , знаеш ли как се казва дерето... :wink: , нали си голем познавач- най-велики от асеновградски познавач на деретата на 2о км от тебе ... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

брях :roll: Ристе като чу за ибрици и се събуди от зимния сън :lol: така де,няма само да мислиш киреча дали ще ти замръзне пред юртата и тука никав да те няма,не може така,без теб трябва да затворим раздела :D а Мильо само песновки да пуска :drinkers:
Другарю Ристьо,за дерето ачик тамън го знам,и много двуоки кефалки съм карал там, да бях ерген и ги разкарвах с мотора и все около него се разваляше тоя мотор,та спирах да го оправям..... :ANAL: сещай се :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”