Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа:Я кажи къде си учил С виише, че да им тегля една, та да не знаят на кой свят са живи!
Философията е трудна наука, най-вече за хора от простолюдието! Заеби, долюбнитне фрази да те лъскат като софиянски камък, :D , или, като стара сламена чанта!
Фарс!
Ти трябва да се осъзнаеш, ако не за себе си, То за Тролчо!
Завърших Философия в СУ! :wink: :drinkers:
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Troli Rapala написа:
Мilena написа:Я кажи къде си учил С виише, че да им тегля една, та да не знаят на кой свят са живи!
Философията е трудна наука, най-вече за хора от простолюдието! Заеби, долюбнитне фрази да те лъскат като софиянски камък, :D , или, като стара сламена чанта!
Фарс!
Ти трябва да се осъзнаеш, ако не за себе си, То за Тролчо!
Завърших Философия в СУ! :wink: :drinkers:
Е, и!? :lol:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Заради Тролчо у Франция имах няколко Битки с Доктори! :rolleyes: :drinkers: Правиха му крак,направиха го и го учиха да ходи а на 100-тния ден ни изгониха за България без крак! :rolleyes: :drinkers: Троли полудя,паркира колата пред главния вход на болницата и се обади в полицията за измама!Едно негро ми вика-нищо нема да стане-губиш!Дойде полиция и ми каза,че ако пак стъпя у болницата ще ме арестуват!Троли отиде в Министерството,там му викат-напишете жалба и я пратете по пощата!Написах,чаках и проблема се реши,спечелих Войната! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа: Е, и!? :lol:
Още сме си в джунглата,всеки оцелява както може! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа: Е, и!? :lol:
Философията е важна за оцеляване! Любовта към Познанието може да ти удължи живота,нищо повече! :wink: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

Австралия била престъпна държава :lol: :lol: :lol: тъпия сърбин не знае че целио континент е заселен с престъпници от Европа :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Някои сомове достигат до 100кила и 70години живот,не всички! :wink: :drinkers: За да го постигнат си требва акъл и опит! Затова не виждам разлика между 100годишен старец и 100кила сом,малцина достигат до това ниво на играта Живей! :wink: :drinkers:
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Troli Rapala написа:
Мilena написа: Е, и!? :lol:
Философията е важна за оцеляване! Любовта към Познанието може да ти удължи живота,нищо повече! :wink: :drinkers:
Смехория е! Пълна!
Трябва да си всеотдаен и покорен, ако искаш бъдеще за своето момче :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

Troli Rapala написа:
Мilena написа: Е, и!? :lol:
Философията е важна за оцеляване! Любовта към Познанието може да ти удължи живота,нищо повече! :wink: :drinkers:
сарказмът и злобата вършат същата работа :lol: :lol: :lol: дан изброявам другите :wink: мноу бъркат любовта със сексането :lol: :lol: :lol: или с боя :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

kukukuka написа:Австралия била престъпна държава :lol: :lol: :lol: тъпия сърбин не знае че целио континент е заселен с престъпници от Европа :lol: :lol: :lol:
Да те в непрокопсаника :mrgreen:
:lol:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

kukukuka написа:Австралия била престъпна държава :lol: :lol: :lol: тъпия сърбин не знае че целио континент е заселен с престъпници от Европа :lol: :lol: :lol:
Бития си е бит и така нататък,а да загубиш и 500 000 долара от хитрост,не мерси!Гришо и останалите спазват правилата,ще си направят кинтите и кой от къде,а оня хитрец да си бърше сополите! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

Мilena написа:
kukukuka написа:Австралия била престъпна държава :lol: :lol: :lol: тъпия сърбин не знае че целио континент е заселен с престъпници от Европа :lol: :lol: :lol:
Да те в непрокопсаника :mrgreen:
:lol:
ся студено ма маря :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Troli Rapala написа:
kukukuka написа:Австралия била престъпна държава :lol: :lol: :lol: тъпия сърбин не знае че целио континент е заселен с престъпници от Европа :lol: :lol: :lol:
Бития си е бит и така нататък,а да загубиш и 500 000 долара от хитрост,не мерси!Гришо и останалите спазват правилата,ще си направят кинтите и кой от къде,а оня хитрец да си бърше сополите! :mrgreen: :drinkers:
А ти какво направи? Как се опълчи?
?????
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа:
Troli Rapala написа:
Мilena написа: Е, и!? :lol:
Философията е важна за оцеляване! Любовта към Познанието може да ти удължи живота,нищо повече! :wink: :drinkers:
Смехория е! Пълна!
Трябва да си всеотдаен и покорен, ако искаш бъдеще за своето момче :wink:
Ако бях покорен щеше да умре!Троли направи справка как лекуват дадената болест в САЩ и поспори с Докторите,защото пак искаха да ни изхвърлят за България по-рано от необходимото!Та и там не всичко е по мед и масло,трябва да ти сече пипето иначе си аут от играта Живот! :wink: :drinkers:
Последно промяна от Troli Rapala на Нед Яну 16, 2022 8:28 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Troli Rapala написа:
Мilena написа:
Troli Rapala написа: Философията е важна за оцеляване! Любовта към Познанието може да ти удължи живота,нищо повече! :wink: :drinkers:
Смехория е! Пълна!
Трябва да си всеотдаен и покорен, ако искаш бъдеще за своето момче :wink:
Ако бях покорен щеше да умре!Троли направи справка как лекуват дадената болест в САЩ и поспори с Докторите,защото пак искаха да ни изхвърлят за България по-рано от необходимото!Та и там не всичко е по мед и масло,трябва да ти сече попето иначе си аут от играта Живот! :wink: :drinkers:
Пак ти казвам, бъди покорен!!!
Всичко ще е наред!!!!
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”