Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

2020 е годината на Троли,да си знаете от сега! :wink: :drinkers: А Светия дух ще има доста работа! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Ако прехвърлиш 5те килограма - наистина ще е такава ....... само вниманай да не ти скъса професионално :drinkers:
Ма нищо де .... кво и е и на 2021ва :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:Ако прехвърлиш 5те килограма - наистина ще е такава ....... само вниманай да не ти скъса професионално :drinkers:
Ма нищо де .... кво и е и на 2021ва :lol: :lol: :lol: :lol:
Много ти е смешно,а? :rolleyes: :drinkers: Да не си и ти от лудите,дет много се смеят? :roll: :drinkers: Ще видим дали тъй шъ стани! :mrgreen: :drinkers: Не съм поръчвал килограмите,Ко ми даде Зевс,туй ще е! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Ма нищо де .... кво и е и на 2021ва :lol: :lol: :lol: :lol:
За Голем сом си требва търпение и упоритост,но Трона ти се клати и трябва да ти го наместя тая година! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:но Трона ти се клати и трябва да ти го наместя тая година! :mrgreen: :drinkers:
Ич не ти завиждам - Успех :lol: :lol: :lol: :lol:
Ма докато наместваш тва дет ми се клати - си пази вълната :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:
Troli Rapala написа:но Трона ти се клати и трябва да ти го наместя тая година! :mrgreen: :drinkers:
Ич не ти завиждам - Успех :lol: :lol: :lol: :lol:
Ма докато наместваш тва дет ми се клати - си пази вълната :lol: :lol: :lol: :lol:
Е щом не падаш по гръб,че паднеш в поза партер! :wink: :drinkers: Няма тъ докосна,само че се Смеем Яко и щъ Снимъм! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Ачо ♣ »

Troli Rapala написа:
Ачо ¦ написа: Моят принцип в живота винаги е бил,колкото и да звучи клиширано, скромността краси човека!!!..................
Радвам се,че не съм от Клишираните хорица.............

Троли, последно, ама да знаеш, че е последно, колкото и да ме провокираш .....!!! :wink:

Няма смисъл да се"напъваш" , макар че ме цитираш в поредица от постове, казах ти, ама ти не четеш внимателно- преживял съм го в една друга тема....цитирайки всичко дет е в историята и митологията - няма как да ти влезна в промития мозък- защото, ако не харесваш сентенцията, че скромността краси човека, би трябва да се замислиш над следната:

- Ако се бориш с прасе в кал и двамата ще се окаляте, само че на прасето ще му хареса!


Я познай - кой е прасето....-!?!?!? :mrgreen: :lol: Макар, дано за пореден път не те разочаровам .....!!!! ...:lol: :lol: :lol: ...

Troli Rapala написа:И понеже Ачо ...................
Троли, понеже съм от Небоизбраните не мога и да си помисля, камо ли да се осмеля да оборя "гениалните ти мисли и съждения" ..:mrgreen:...но все пак ще простиш "невежеството" ми и "смелостта" ми , че влизам в поредната дискусия с "Божествения" Троли.... :mrgreen: :lol:

Теорията , че битието определя съзнанието е толкова вярна, колкото и таз на Хегел....Разбира се, ако схващаш алюзията.........:mrgreen: :lol:
Troli Rapala написа:..........: Щом не можеш да смачкаш Троли тук,къде си тръгнал за големи костури?
Нямам никакво намерение да те "мачкам"!!! Никой ..... не може да бъде смачкан, камо ли пък "майсторът-комлексар" - той е неуморен, иначе как щяха да се изпишат толкоз страници в темата за Камилската долина

....Дето пък и аз се осмелих да се набъркам, без да си давам сметка за последствията, които ме очакват....баси и наивника съм бил..:lol:...

С лодка и сонар да ловиш костур и..."баба "..може..Ела да те видя от брега, не че не съм те виждал, де!?!? Абеее, кофти е когато се вземеш на сериозно, ама мнооого на сериозно....без да осъзнаваш, че си стъпил на..."костурска мина"- от типа подскачащата " БЕТИ".. :lol: ...В таз тема пълно с военни термини, та съм сигурен, че ще схванеш метафората.... :D
Не че не си настъпвал "сомски такива", и продължаваш да настъпваш, но че си "оцелял" си е "чудо" над "чудесата" - дори и гръцката митология не може да го обясни....Омир "пасти да яде".....???......!!!!!! :lol: :lol: :lol:

А иначе не съм злопаметен, но явно спомените при теб "работят избирателно"...!!!??? Щот лично ти "отварях" очите как да си качваш клипчетата ....та таз дейност я вършех вместо теб.. ..във "великата" ти тролска тема , с "уникалното" заглавие ", 310костура+3щуки и 1бяла=2дена спининг! " - класически пример за комплексарщина. Не че имаше какво да се види в тях....!!!..!?!? :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Млад си още за деменция, таз болест е присъща за моята възраст, но слава богу все още не ме обвземат "галактически мисли" и никакъв"полтъргайст", или извън земен разум, не ми "шепнат в ухото", за разлика от теб....... :lol: :lol: :lol: .....

Тролииии, говорим за риболов на костур, а не на сом- там е друга"бира"..компетенцията ми е НУЛЕВА...!!! :wink:
Не че по "моя вилает" няма сом- има, и то доста добри, ама ловят само майсторите, ако се смяташ за такъв ела да се пробваш..но да не стане кат с костурите....щот риболовът ти бе пълно фиаско....Не ме питай от къде знам, У наше селО всичко е кат на длан....!?!?

Така че дано 2020 година е твоят шанс, дет вика Краси, да надхвърлиш 5 килограмовия..не костур, де ..!?!? :mrgreen: .....щот ти си "експерт" по костурите и сомовете , колкото пра баба ми е по космонавтика....... :lol: :lol: :lol:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Ачо,ти пък хич малко вазелин не сложи джанъм.Ам направо го ......написа :drinkers: Прописа тука да обясниш,как са качват снимки,пък ква стана тя :lol: да са чуди човек :lol: Оправихте ли проблема поне кажи,дан са пробвам на халост :drinkers: А пък таквиз писания даже и Ицо,не е виждал докат гледа на живо балета на ГДР :wink: :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

bai mile1 написа:А.... даже и Ицо,не е виждал докат гледа на живо балета на ГДР :wink: :lol: :drinkers:
Ади ся....ади ся.... :lol: , гледал съм ги и в гримьорните, няма по-дълги кълки в света от техните,...освен на кубинките.... :lol: , значи Хорхе е виновен, че ме вкара в Хавана, като Ел балето маестро.. :lol: , мерих само кълките и рибите, такива дребаци,като Троли не се броят, дори и за една кубинска кълка.. :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

такива дребаци,като Троли не се броят, дори и за една кубинска кълка.. :lol:[/quote]
:lol: :drinkers: Ама той нали каза за 2020г ,че ша влези в летоброенето изведнъж :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

bai mile1 написа:такива дребаци,като Троли не се броят, дори и за една кубинска кълка.. :lol:
:lol: :drinkers: Ама той нали каза за 2020г ,че ша влези в летоброенето изведнъж :lol:[/quote]


да, ама звездите казват друго...., сиреч, че ще влезе многос с обратно броене, от към 5 бакшиш минус назад..., само много да не шава, че минуса влиза повече, отколкото плюса... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

ЪЪЪЪ-АААА,Боже-Боже,пак ли мен си ме изпратил за да наредя четирите АСА и да почнеш пак на ново от четирите двойки? :rolleyes: :drinkers: Ако мъ убият ще погинат Всите от огин,а ако трябва АЗ да реша им давам още 2 години да Повярват в Теб или да разпиша окончателната присъда,пак с Огин? :roll: :drinkers:
Смея се яко!! :mrgreen: :mrgreen: :drinkers: :drinkers: Бройте от Днес!! :mrgreen: :mrgreen: :drinkers: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Troli Rapala написа:.... Бройте от Днес!! :mrgreen: :mrgreen: :drinkers: :drinkers:

бир, иеки, юч, дьорт и беш...и на обратно почваш да броиш тази година....до цифрата ич... :lol:

Както казват нашенци - ич балък, ич човек, ич троли..... :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Годината обаче ,е иерми иерми :lol: И Троли са кани да гърми :lol: :lol: Обаче не уточнява съдържанието на снаряда :lol: Съдейки по заплахите най вероятно ша е запалителен,ама кат си познаваме човека най вероятно ша излези неразрив :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Да учи испаниола.... :twisted: , че момите от гранде балетас Тропикана си падат доста по Троли ей, ловеца на акули, мечове и сабли... :lol: , ...каят само ни го прати и ша вземи да гепи и други риби хубави ... :wink:

под 2 меррос няма.... :wink:

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”