Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Martin Mihailov написа: Ти Джокович него мисли :roll: Важното е че показа на целия свет че нема даим ходи по свирката :lol: Одеве го дадоха от Дубаи си бара фаро без сертификати :lol: :mrgreen:
Ще загуби неколко милиона долара и се изложи пред света,смешно е да станеш за резил от инат и хитрост! :mrgreen: :drinkers:Гришо,Надал и останалите тенисисти са умни и спазват правилата! :wink: :drinkers:
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Martin Mihailov »

Важното е че спечели цела Сьрбия начело с премиера :shock: Тьпите австралиици много добре знаеха че не е ваксиниран и нема дасе ваксинира.Защо тогава го канат :roll: И поне много обичаш да четеш по гугало те дасе просветиш а не да пишеш глупости :lol: :lol: https://trud.bg/prezidentat-vuchich-kam ... oto-mu-i-/
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Martin Mihailov написа:Важното е че спечели цела Сьрбия начело с премиера :shock:
И какво спечели Сърбия? :mrgreen: :drinkers: Зелен хайвер от кенгуру! :ANAL: :drinkers: Най-известният сърбин се оказа лъжец и ще потъне като Шарапова! :wink: :drinkers:Ноле се изниза през задния вход на летището в Белград,като прани гащи и въобще не му пука за манифестацията отпред! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

малииии ко казаа :lol: :lol: :lol: 50 българи ши катерят Килиманджаро :lol: :lol: :lol: ши го осерът целио :lol: :lol: :lol: че и у Гинес искат да се отбележи наторяването :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от robber_79 »

Martin Mihailov написа:Важното е че спечели цела Сьрбия начело с премиера :shock: Тьпите австралиици много добре знаеха че не е ваксиниран и нема дасе ваксинира.Защо тогава го канат :roll: И поне много обичаш да четеш по гугало те дасе просветиш а не да пишеш глупости :lol: :lol: https://trud.bg/prezidentat-vuchich-kam ... oto-mu-i-/
Да сравняваш Сърбия с Австралия, е все едно да сравняваш Лом, с Лондон..
Положителното около ситуацията с Джокович е, че все повече антиваксири, вече знаят реално с какво се занимава :wink:
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14801
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от G.Petkov »

Martin Mihailov написа:Важното е че спечели цела Сьрбия начело с премиера .......


Ибаси ! :shock:

Ама Киро и от Сърбия ли печели ?

За Канада - знаех, за Македония - предполагам,
Ама от Сърбия да вади кинти - не бях разбрал досега ! :rolleyes:

Но щом може - да е жив и здрав !
Само дано е ваксиниран ! :lol:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

дрееми за Сърбия както и за ония от Хондурас тъй чи не съ правете на по набожни от папата :lol: :lol: :lol: пък от милионите на Порушенко нищо не влиза в банковата ми сметка :lol: :lol: :lol: дигат цените големите крадци и ви пробутват алабализми :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от lozzy.68 »

Еееей и тая ТЕМА , ПОЛИТИЗИРАХТЕ ... !!! :smt023 Друго си е, да се изходиш по въпроса ,да ти олекне ,да видят ,че си още жив и НЕУСПЯЛ ... политик или политанализатор , (да се разбира ... квартален ... ) :wink: ! СОМА ... остава на втори мандат ,АКО ,го одобри ,,новото правителство ,, ... !!! :lol: :drinkers: И Наслука !!! Сега е момента ,докато Ицо е баннат ,да ... ТВОРИТЕ ... !!! :wink: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

всичко е политика момцииии :lol: :lol: :lol: гоосподи помилуй тоз народ дет си мисли че ей тъй ши му дадът по една ТЕСЛА щот жаслужава и е богоугоден :lol: :lol: :lol: по скоро ша видити на тслата дръжката ам поне ши е европейска и нема да има чепове та ши останем доволни :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от lozzy.68 »

Щом Евро ..САПОВЕТЕ,, НЕ те тревожат , ... скоро ,,ТЕСЛА,, нема да шофираш ... :wink: Само заради, темата да попитам ,Вие СОМ ,хващали ли сте ... ?! Или ... Бай даъ уей ... ?! :wink: :drinkers:
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14801
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от G.Petkov »

lozzy.68 написа:...... докато Ицо е баннат ,да ... ТВОРИТЕ ... !!! .....
Да,
Докато Ицо е с бан, други хора се опитват да върви неговата тема.
Всеки, съобразно възможностите си !


Също, би ли ми посочил, къде "твориш" ти ?
Защото не съм видял нищо от теб, което да ми привлече вниманието.
Може да съм пропуснал нещо !
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

G.Petkov написа:
lozzy.68 написа:...... докато Ицо е баннат ,да ... ТВОРИТЕ ... !!! .....
Да,
Докато Ицо е с бан, други хора се опитват да върви неговата тема.
Всеки, съобразно възможностите си !


Също, би ли ми посочил, къде "твориш" ти ?
Защото не съм видял нищо от теб, което да ми привлече вниманието.
Може да съм пропуснал нещо !
твореше в електрическа въдица :lol: :lol: :lol: готов е да започне война :lol: :lol: :lol: мноу е смешен и наивен :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

lozzy.68 написа: Само заради, темата да попитам ,Вие СОМ ,хващали ли сте ... ?! Или ... Бай даъ уей ... ?! :wink: :drinkers:
Сома не се хваща,а ти Удря! :wink: :drinkers: Ще ти изнеса две лекции от Харвард как става,ма си слаб по Френски и немъ мъ ръзбережжж! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

В момента няма сом и са актуални три неща! :wink: :drinkers: Голямата игра в АО,където са се събрали хищници от цял свят и се бият един друг,нашия Гришо се оказа слаба ракия,явно рускинчето не му действа добре!При Кирчо и Радев всичко се вдига и се оскъпява ходенето за сом!И прокуратурата,и докторите подпукаха недоразумението Мангъров!А днес влак направи на кайма двама глупаци в кола на прелез,както предвидих преди няколко поста! :wink: :drinkers: Горе-долу човек като придобие знания и опит може да предвиди,кога ще му удари сом! :wink: :drinkers:
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от lozzy.68 »

Не бях предвидил ,Другаря Г. 5-кооф ! НО, съм длъжен ,да Му отговоря . :D Творя в един филиал на ,, ПИКСАР,, изработвам риПки ,от офче кашкавал ... ! За да не бъда Голословен,прилагам фото ... !
20220121_055611.jpg
20220121_055607.jpg
Сега е Зима и хит са октоподчета от кисело зале ... ! НО ,ИЗРИЧНО ,бях помолил въпросния ,,потребител ,, ДА НЕ ми споменава името и да няма допир, с моята скромна душица !!!!!!! :cry: :roll: Та , това е последния ми пост ... ЗА ... този ИНТРИГАНТ !!! :wink: Наказвайте ,банвайте ,трийте ,заличете ми и профила ...! :D Здраве, Наслука и Късмет !!! :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”