Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Христос Возскресе.Ама верно даже и прописа :D
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

чакай ся, реших да се оплача на япончик император Нару Хито, то Хитко в нашият край си означава император де... :lol: та му звъним по телефончика и го питам колко комуняги има в парламента, сиреч долната камара „Камарата на представителите“....каза ...ами от 480 депутатина, избрани за 4 години и има къде само 8 комунари ама :lol: японски... :lol: , ама мога да им заповядам да си направят сепуко.... :lol: :lol: , казах му а...аа, значи имаш вече нула.... :lol: :lol:
Питам го а руски коли карате ли.... :lol: , отговори ми че са с квадратни гуми и не ставали за техните пътища.... :lol:
Пита ме от къде знам така добре японски, казах му, това си е нашенски и съм от царски род на рода Терлик кан-япончик... :lol: и ми дай една дъщеря да се сродим ..пак, ама да не е Мичи, че тука имаме бая, нещо от рода на акулите, КатоМако.. :lol:
...и да върви с кола без бензинчик...... :lol: , че ми омръзна по гробищата да търся японци.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

....когато изработиш кльонк с формата на крак на чапла или фламинго, означава, че задобряваш... :wink:

Изображение

та специално за Колев ремонтирах един, най-важното е, че останах за сефте доволен...и на звук го докарва, че и на трепет..... :lol:
ама ми е в другата кола и в другият двор..... :lol: , като закъсам за вино, ще го взема за снимка, че Колев не вярва на огънат дрян на огинь.... :wink: :lol: :lol:
32 градуса го огънах след 10 г. сушене... :evil: , Левака ша клепи, като мисир, като му види формата..... :lol: Може да си повдига катмите с него....... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

2 май мина, ...........
сталин.jpg
сталин.jpg (32.96 KiB) Преглеждано 1068 пъти


идва 9 .... :wink:
Да здраствеут День Победы... :drinkers:



сталин (1).jpg
сталин (1).jpg (73.49 KiB) Преглеждано 1067 пъти
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »



Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »



Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

С квадратните гуми.........
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

..пак се обаждам на император япончик втори братчет.... :lol: и му казвам, руснаците много дрънкат оръжие пак, отговаря ми, ами и при нас дрънкаха ама ги одрънкахме... :lol: , нямат една спечелена война срещу нас, че и срещу вас.... :lol: :lol:
ониот ген. Колев им видя сметката стар бесарабин и половин япончик.... :lol: ,
Питам го, кво ша каиш за нашите братя черногорците..... :wink: :lol:
каза-мани, мани, с тия по-добре да не се заяждаш с тях водихме 101 годишна война.... :lol: :lol:
казах му-видя ли ся, те ни са втори братчеди по женско коляно..... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

-Левак, кво ша каиш за тази форма.... :wink: :lol:

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Иван Вазов свидетелства, че сградата на Народното събрание е построена върху терен, който преди това е бил цигански катун. "Мястото, дето днес горделиво се извисява зданието на Народното събрание, тогава беше купище извън града. Няколко цигански колиби бяха разпънати там", пише Вазов през 1905 г. И допълва: "Първото обиталище на депутатите обаче не е белокаменната постройка, а дъсчена барака за зрелища. Тя била скована в южната част на Градската градина. Народното събрание се събираше в бараката, в която амбулантната трупа на Георгя Попова даваше представленията си". Константин Иречек пък разказва, че когато за първи път видял въпросната барака, решил, че там се провеждат изложби на добитък. Чак по-късно разбрал, че това бил българският Парламент. Скоро въпросният скован коптор пламва и изгаря до основи....

https://www.monitor.bg/bg/a/view/zli-du ... -ns-262868
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14801
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от G.Petkov »

bai mile1 написа:2 май мина, ...........

:lol:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

по данни на кат 500 000 коли са напуснали София за празниците, сложи ги по 3 калпака в кола прави 1 500 000, ама жителите са 1 200 000 , абе горе долу нищо не е останало в столицата, та....си мислих да се обадя на два черкезки отряда по 100 калпака и да я превземем, дори и без пищови... :lol: , всеки уважаващ себе си черкезин носи по три сабли и един нож скрит в гъзъ, че иначе къв черкезин ще е..я. :lol: :lol: , ....та им питах старейшините, кво ша правим, като превземем столицата, не моим да оберем 1 000 000 апартаменти я... :roll: :lol: да не сме алибаба от дубай, дай да оберем златото от бнб, та ги питам, колко злато може да носи един черкезин, отговориха ми, колкото му е собственото тегло.... :lol: , та пак ги питам-а конят може ли да носи двама черкези ...единиот е златен.... :lol: отговориха ми, че ще ни спипат още на орлов мост с тоя багаж.... :lol: , кай конете ще каталясат.... :lol: :lol:
та се отказахме от превземането.....казах им лесно се превзема държава, ама трудно се управлява, казаха ми, че имат резерва от две орди каракачани и две от кумани.... :lol: :lol: , казах им..., с тайот орда можем да нападнем и гърците по гергевден.... :roll: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от nkolev66 »

yco написа:-Левак, кво ша каиш за тази форма.... :wink: :lol:

Изображение
За Левака не знам, ама на мене ми е много странна тая форма (харесвам по- правите) :D . Винаги гледам разстоянието между вертикалите на петата и дръжката да бъде от 10 до 15 см.. Инак ъгъла според мен е точно по едни стари чертежи от руските майстори.
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Кривака му е майката... :wink: , като гледах на Левака подобен по форма кльонк преди 7-8 г...май... :roll: , се смях от сърце... :lol: , след 1-2 г. си беше поръчал от Калинукса подобен модел, пак се смях ама с прехапани бърни.... :lol: , като го изкривих моят и усмивката ми не слиза от лицето... :lol: ..работи и срещу вълните в реката и по посоката и...странна работа... :roll: :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Разказа се казва- Бамбуковата летвичка и изборите.... :lol:

...та, реших преди време да си правя кльонк от бамбук и го споделих с един кльонко производител от Ямбол, а той се насра от смях... :lol: , дори и другиот, но дойде деня да издялам летвичката за ножа и се сетих за турската летвичка по време на тези избори... :lol:
Та, историята е такава, че в одринско им раздали летвички на българските турци да гласуват, та да маркират ДПС квадратчето по дължина на летвичката.... :lol: , щот са неграмотни и прости, ама материала дошъл с един сантим по-дълъг.... :lol: , майстора си казал, че за по-дълго няма да връща парата, ама за късо е 100% вътре.... :lol:
Та резултата е за партията за новата соц. партия Българска прогресивна линия на Красимир Янков, която е на един сантим под ДПС..... :lol: :lol:
резултата е от 696 гласували за соц. партията и Нула за ДПС... :lol: , ей това е Едринее и в Ергене..ее.., де го търсиш...., нито един грамотен... :lol: :lol:
Та реших тази моя летвичка, дето съм я снимал, да им е пратя за следващите избори... :lol: :lol:
Аз, че си измислям истории, измислям си, ама чак таквиз не мога... :lol: , за това се иска много, много :lol: голямо въображение.... :lol:

Изображение

инфо https://offnews.bg/politika/ne-bilo-10- ... 49281.html
Последно промяна от yco на Нед Май 09, 2021 3:24 pm, променено общо 1 път.
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”