Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

В България се научих на едно,да оцелявам във всякакви ситуации,а това е най-важният урок по пътя на живота! :wink: :drinkers: Надявам се да доживея до 99 гледайки сеира!Само трябва да се храня качествено с гозби,като на Ицо и готово! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Как не те е срам да не харесваш хайвер,явно нямаш синя кръв от някоя руска графиня,като мен! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

От Българския език съм мноо доволен,много творчески и съвършен,изпълнен с древност и висота на мисълта! :wink: :drinkers: Га шъ ни стигнат другите езици по цвят,нивгъж!Моем тъй дъ пиша,ке не мои ми Фани транслейтъра!Ебаси шпионския език,моем да пишем кодирано на чорчек и не мое мъ фанът посланието тия диверсанти световни! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Руснаците освен да пеят тъжни песни,един виц не могат да измислят да се посмеем малко! :rolleyes: :drinkers: Дори вицовете за Гарабед не са руски,а нашенски! :wink: :drinkers: Без смях няма дълголетие и се сбръчкваш по-рано! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Дори Троловете на Путин ми откраднаха името,но аз пък съм Оригинала,мноо по-интересен и положитен,не мое мъ стигнат! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Големите Герои се раждат от Големите Трагедии,та един такъв се роди в злополучния автобус и жаждата му за живот спаси седмина,това е поуката от тази Велика Трагедия! :wink: :drinkers:Не е важно колко хора ще умрат,а колко имат желание за живот! :rolleyes: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

:fishing7: https://pik.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B2 ... 70468.html
Ицо,май имаш именден? :roll: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Да вземем думата Мъж,мога да го опиша с хиляди епитети,женчо,мъжкар,мухльо,ждролю и т.н.,а на английски имаме едно тъпо Мен! :rolleyes: :mrgreen: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

ооо.., Троли много се радвам кат се появиш... :D , ама Тошко африканя, никакъв не се вясва, явно търси микробусче да ходят на работа комплект... :lol: , беше ербап само едно лято.. :wink: ся ша гледа в очичките Киркорий, щото Радеф ша го пляска по дупето, ако не слуша.... :lol: Цирк и то голям ша е... :wink: Дългочой и он изчезна, да не фатял ся трипер....или тапир.... :lol: :lol: ,кой го знае, все си лепи разни модерни болести със сложни имена.... :lol:
Ониот казачок с комбайнерската прическа и със скъсаните дънки и он непричом ич, сигурно си пише речта за откриването на закриването... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Troli Rapala написа:Да вземем думата Мъж,мога да го опиша с хиляди епитети,женчо,мъжкар,мухльо,ждролю и т.н.,а на английски имаме едно тъпо Мен! :rolleyes: :mrgreen: :drinkers:
...имат и по-лошо-батмен или батмън-означава на нашенски теляк..... :lol: :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Бат Миле го обявявам за Хамалюлю,не знам кво значи,но си го представям като човек дет не знае коя посока да поеме и все гледа назад как е било! :rolleyes: :drinkers: Бай Миле погледни се отстрани преди и сега,па съм сигурен,че сега ти е най-добре,имаш си всичко и само нови мечти ти трябват за изпълнение! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Ицо кви лафове ражда,нема втори! :wink: :drinkers: А е наздраве и да илядиме от кеф! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Благодарско на Сайта и Модератора,че ни оставя да си отпуснем душите,цена нямат! :wink: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Troli Rapala написа:Бат Миле го обявявам за Хамалюлю,не знам кво :wink: :drinkers:
То (нормални)тука не пишат бе Тролка :lol: :lol: :drinkers: А пък кой как вижда нещата,си е негов проблем.Стига да не пречи на околните :wink: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Тролка гледам сега излезе О микрон :lol: Догодина ша е нещо друго...Не ти ли са струва,че някой са гъбарка с човечеството ????Едва ли е първата грипна вълна в последните 5000г.?!Сега изведнъж (приказки без край)Припомни си някой неща от соца :wink: А да питам кво става в Китай?От там УЖ тръгна ковида пък не чувам нищо за тан?Що тъй? :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”