Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

ам туй Байо от грижа за човечеството :lol: :lol: :lol: да мое да се плодим и станем 7 милиарда :lol: :lol: :lol: щот седем било щастливо число и козлета, и джуджета се са по седем у приказките. континентите и те са седем че и цветовете на дъгата :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от nkolev66 »

yco написа:...ей...много ги познава кучето Троли.... :wink: , а Колев мълчи, като удавена немка.... :lol: :lol: :wink:
Не мълча, ами не чета :lol: . Събота и неделя са за риболов, водата в морето още е 13,5 градуса. Чернокопа яде и се лови яко :D . Иначе е сардина, ловя я рядко (все пак в България не често срещана), най-често в гръцко. Сардината не ми харесва, веднъж в кръчмичка на Тасос вместо гаврос бяха пръжнали дребни сардинки :twisted: , ами няма нищо общо.
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

...ми то гавроса си е обикновена хамсия, что ти трябваше, чак до Тасос да одиш.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

На нашите шматки антивакси, да им кажем, че Путин се ваксе трети път.... :wink: , а в Русия последния месец умряха 35 000 души от Ковид, колкото дадоха жертви във войната с Афганистан за 9 години.... :wink: , ама и те са тъпи точно, колкото нашите тъпи.... :lol: , ваксинирани едва 32%, ама и тъпите са им по-умни от нашите тъпи парчета.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от nkolev66 »

yco написа:...ми то гавроса си е обикновена хамсия, что ти трябваше, чак до Тасос да одиш.... :lol:
Точно де, точно. Хамсито е в пъти по-хубаво от сардината. :wink: Пък нашта черноморската хамсия още по-хубава. :wink: Там (в гръцко) ям всеки ден октопод (и в къщи често, ама не ми стигат финанси за всеки ден), а добавката е коцумура (да не ме коригираш, знам, че е барбун и то от дребния), фреш каламара, гаврос, кольос, фагри, а когато съм си хванал христопсаро (иначе много скъпо). :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

и аз си харесвам хамсийката осолена, ама много дебела цената, та квото падне.... :lol: , то между цацата си има и бая хамсита, тя мрежата не подбира..... :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

nkolev66 написа:.... христопсаро (иначе много скъпо). :drinkers:
това на гръцки означава Златна риба, Христо е Златко.... :lol: , а псаро е риба..... :lol: ,много лесен тоя гръцки ла, дай нещо по-трудно..... :lol: :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

...бях писал по-рано, че я има и в Черно море, но при нас се води Светипетрова риба... :wink:

примерно ей тука.....viewtopic.php?t=85046&start=4020#p1385954

:wink:

...и снимана с Краси биля.... :lol:

Изображение

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Миле и аз мисля по въпроса за Китай,дали е нарочно или случаен вируса и защо нямаме данни на заразените и загиналите там! :wink: :drinkers: Теорията за редукция на човечеството,аз съм за,много сме,но не и в България! :roll: :drinkers: Но най-не ми допада,че сме енергийно зависими от Русия,нямам нищо против ако цените бяха ниски,но сега ни щави яко!А това се отразява на риболова, вместо всеки уикенд,чад-пад! :rolleyes: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Аз съм доста раздвоен относно сонарите и сома! :rolleyes: :drinkers: Понякога на кльонк го изключвам,защото ми писва да ме разиграват некви рибоци!Няма никаква файда,че си видял голям сом на сонара,само се ядосваш,че не удря! :roll: :drinkers: Изповядвам философията на Гълъбов,без съвременни екстри е някак си е по-екстремно и интересно да хванеш,разчиташ само на звука от кльонка и късмета! :wink: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

...рибите с тия квадратни глави ми приличат на женски профилни скулптори от раният период на великият Вежди Рашидов... :wink: :lol: , само че той ги огъва с огъвачка, докато са топли и им дава леко човешки форми..... :lol: :lol: :drinkers:

Изображение
Последно промяна от yco на Пон Ное 29, 2021 7:18 pm, променено общо 1 път.
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Troli Rapala написа:Миле Но най-не ми допада,че сме енергийно зависими от Русия,нямам нищо против ако цените бяха ниски,но сега ни щави яко!А :rolleyes: :drinkers:
Ясно,че не ги аресваш,ама тука си в голяма грешка :wink: Първо цяла Европа е зависима от руския газ,и второ НЕ Руснаците затвориха и поставяха условия за 3и4 блок на Козлодуй :wink: А наще мили обединени Европейци.На черното бяло не мож каза :butthead: :drinkers: Ей тоз тавариш обяснявт за таквиз кат тебе... https://youtu.be/rvTm2HSu7SE
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

..бай Миле, моля без политика.... :lol: , товарищ Путин ваксинира ли се 3 пъти бе... :lol: -да, кво искаш повече..... :lol: , разберете, че ви мрази много комунетата бе.... :lol: , а вие го обичате... :roll: .смотани хора си мечтаят за смотан свят... :roll: :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Добре спираме,Тролка чу ли ? :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

...ади ся..... :lol: , кво ша правим ако спрем.... :roll: , ние да не сме чаушани да спираме да кълвем.... :lol: аъъъ..., тука се кълве яко..... :lol: :lol: :drinkers:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”