Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

не бе то като от коприна това е нашата Родина :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

В момента плащаме разходите за газопровода на Путин за Сърбия,това става! :wink: :drinkers: Като избият 3 милиарда разходи и тока ще падне,иначе ни чака Революция! :wink: :drinkers: Войните вече са за енергийни ресурси,това е златото! :rolleyes: :drinkers: Златото освен за украса,за нищо не става а енергиите захранват всичко живо нонстоп! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Българите държим в банки 100милиарда,а само Бил Гейтс има 200,считайте колко сме бедни! :mrgreen: :drinkers: Сега некой се е огледал в 100-те милиарда,пазете се! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

хамериканците ще ни доставят чиста енергия от Луната:lol: :lol: :lol: започват със строеж на кратер, но ще е от към тъмната страна и няма да го видите :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

https://www.facebook.com/kreksofin/vide ... /?sfnsn=mo
Троли, дано ваксината ти е читава , че гледам даваш фира от време на време :mrgreen: :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа: Троли, дано ваксината ти е читава , че гледам даваш фира от време на време :mrgreen: :wink:
Въобще не обръщам внимание на кофти доктори,явно има и други като Мангъра по света! :wink: :drinkers: Извадихме късмет,че Омикрон не убива толкова колкото Делта,това е добрата новина! :wink: :drinkers: Иначе е ясно,че 70% от българите няма да се ваксинират,въпреки Зеления сертификат!Извадих си изводи точно в каква държава живеем и съм смирен!Повтарям,че ваксинирането е тест за интелигентност и вяра в Науката! :wink: :drinkers: В София процента на вакса/антивакса е 50 на 50,а дъртите софиянци са с бустер,децата са им по цял свят и знаят каква е истината! :wink: :drinkers: Аз имам роднини и приятели по цял свят и редовно си сверявам часовника кое е добре или зле при тях! :wink: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

:lol: :lol: :lol: ваксарииии ,как ви лъжат :mrgreen: слските ви кратунки няма да узреят за голямата политика :lol: :lol: :lol: люпете си семките :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Българина не осъзнава,че е смъртен и си копа на нивата по цял ден без да го мисли! :mrgreen: :drinkers: Болестите въобще не подбират дали си богат или беден,млад или стар,гледат да те утепат! :wink: :drinkers: За съвременния човек в ЕС това е основната опасност,защото Путин в крайна сметка може да уплаши само гаргите с некоя война! :mrgreen: :drinkers: Осъзнах,че при проблем единствения ми Спасител не е някой измислен Бог,а подходящия Доктор! :wink: :drinkers: Всички други проблеми всеки може да си ги реши сам!Познавам министри,милионери,професори и всички са с вакса,та ми е смешно кога некой от село почва да ми обяснява в коя посока се върти Земята и кви отрови са ваксините! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

Путин може и ги плаши :lol: :lol: :lol: цяла флотилия може да дебаркира на българския бряг и умниците ши са чешат по главите и не умитите задници :lol: :lol: :lol: сега няма да се къпят зимата щот тока скъп :lol: :lol: :lol: лятото у ряката :lol: :lol: :lol: за 75лв. се продадоха 60 процента от пенсионерите :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

беден и неук народ. тоя от Сливен оръжие не е купил като хората пък тръгнал да стреля и да убива с някво пищовче :lol: :lol: :lol: цялата работа е такава и очакват СРМ да ги обича и да се съобразява с тъпи изисквания :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

На кратко,Голямата игра-Big Game,не е колко голема риба ще хванеш или колко милиарда ще направиш,а колко време ще живееш и колко ДНК ще остане след теб! :wink: :drinkers: Тъпата Грендландска акула живее 500години,а някои Секвои са на 3000години,та човека е доста назад в Голямата Игра на оцеляване! :wink: :drinkers: Науката тепърва ще открие как става номера в дълголетието,това е целта! :wink: :drinkers: Парите са средство,а не целта! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Бих пуснал веднага Македония за преговори с ЕС! :wink: :drinkers: Нека ЕС ги вразуми,за какво да се занимаваме ние? :mrgreen: :drinkers: Въобще не ми пука за умрели хора в миналото,кой е македонец и кой българин! :rolleyes: :drinkers: Ние си знаем Истината и гледаме напред да се развиваме финансово,а какво си измислят макетата си е техен проблем!Нека ни мразят,на кого му пука,ние си действаме по план за развитие и те не ни пречат!За мен са тъпи и недоразвити селяни изпълнени с омраза,не бих стъпил там! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Западняците са на друго ниво на играта,могат да живеят на която си искат точка по света,това е Свободата! :wink: :drinkers: Вместо сомове,решаваш да ловиш акули или туни и се позиционираш където ти е кеф! :wink: :drinkers: Нивото е,че нямаш националност,а света е твой! :wink: :drinkers: Ти избираш какъв да си! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Кацнах в Бове,после излезнах на Порте Майло и се фанах за главата къф селянин от София съм,не бех виждал такова кръгово и небостъргач у БГ! :rolleyes: :drinkers: София е село в сравнение с Париж,та у България граждани няма! :mrgreen: :drinkers: Селяци сме все още,много сме далеч в развитието! :wink: :drinkers:
Всичко на което се радвате в момента в ежедневието е в резултат на умни хора-Атеисти,иначе щехме да си кретаме с каруците от нивата до коптора! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Последно промяна от Troli Rapala на Пет Яну 28, 2022 8:40 pm, променено общо 1 път.
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

Прав си. Чувстват се като граждани на света а ние какви сме, не знам :lol: :lol: :lol: хората с ваксини и бустери и пак им блокират бизнеса. какво правим с туризма. тез ни блокираха от всякъде. :drinkers:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”