Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

и после обратно с трактор :mrgreen: ,както го ядохме една година на Рицакишкия язовир,отидохме за 3 дена като го даваха лекинко да превали и взе като сега,2 дена не спря,тръгваме си мокри и без риба и стигаме малкото деренце дето беше сухо преди,пред нас чакаха още няколко коли че от сухо беше станало малкя рячка :mrgreen: дойде един с трактор и вика 25 кинта :D ако искаш :lol: кихнахме уставно и ни изтегли човека,после вика, тука си вадя хляба аз,не ми трябва да ора :lol: жив и здрав да е и да помага на други :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:Ами ,по пътя :lol:
КПП-та нямате ли? :rolleyes: :drinkers:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Саше,не пускат да влизаш и излизаш в областните градове,другаде където ти е кеф си ходиш
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Тролка,аз също работя извън града.Означава ли това,че не мога да изляза от него?Явно не си разбрал,че проблема е във ВЛИЗАНЕТО в града ако нямаш постоянен адрес!И съм виждал с очите си докато чакам на опашката как се връщат коли с друга регистрация!А след като кмета на Върбица издаде заповед за забрана на риболова :lol: Интересно за какъв са помисли :lol: :lol: която бе отменена от ........ отиването до язовира не е проблем!И интересно защо никой не обръща внимание на извадените мрежи и върховната наглост на бракотата ,които отново почнаха да пущат мрежи през деня а се обръща внимание на риболовците?Къде са държавните органи?Или понеже сега имаме коронни проблеми,както винаги язовира и рибните ресурси не са важни?Е докога така?
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Брях :roll: Мильо, ти това лично ли го написа с акъла си, или го копна от фейса наготово :roll: щото с Ристьо сте на един акъл,та ми стана интересно :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

ще ставаме кучи... :lol:

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

Дончооо..., кажи ся, на тези фуги трябва ли да се чисти пръста да лепи мазилката по-добре или така да я карам само с намокряне и на гредите мрежа трябва ли да се слага да фатя.. :roll: :?:

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от KRASSI »

Еххх Ристьооо. Бях втори курс ученик и цяло лято при Баба ми в с. Палилула. След риболов в една ряка дет минаваше от там за обед домашно пиле и крем карамел от домашни яйца. Един ден в седмицата с дядо ми ( лека му пръст) пасяхме кравите на селото защото се редуваха.
После спах в е такава урта омазана с вар под една акация. В жегата по обед се завивах с ония тежките юргани от онова време.
Това ще го помня докато съм жив. :drinkers:
Последно промяна от KRASSI на Сря Апр 08, 2020 8:35 pm, променено общо 1 път.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

щях да те юрна за бърже за умната ти питанка,но като ти видях косматата ръчичка :lol: разбрах че си ти :D значи желателно е да намокриш греди,мреди,кирпичи и т.н. но няма да ровиш фугите като дърт кърт,като намокриш да поеме прахоляка,се минава една ръка тънко, лепило с ФИБРИ,запомни, бяло или сиво,по твое желание,после се фиксира мрежата и се почва пак тънко нагоре,надолу и настрани,като дръпне малко пак тънко една ръка и си ти, в измазана Юрта 100 г. напред :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от yco »

няма мрежи да има, само за дървенията питам за мрежа рапицова, дали е нужно да накова и газ с мистрията киреча на дебело 2 сантя и това е, ама се чудя дали ще фатя на пръста на фугата, кирпича е махнат, това е стара снимка, всичко е камък и фуга и по 2 кола на стена. :roll:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Ристо,казвам ти как се прави да държи 100 г. забрави я тая киреч,а щом искаш киреч пак сложи мрежа навсякъде,но първо киреч,после мрежа и пак киреч,питай шмиргела дето ще ти я мажи знае ли изобщо кво е мрежа и за какво се слага...
пп. на тоя каменяк без хубаво грундиране с грунд, бетон контакт забрави киреча да държи,ще почне да пука и пада след 2 - 3 г. вервай ми
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

За някой отминали неща ,ако ще и сом рекорден да са предложи няма са върнат никогаш.Тъй е за добро или зло,а де?Никой не знай дори и великия Троли.Ицакис Донча правилни неща хортува,ама ти не му вярвай много :lol: Гледам онез безхаберници Римляните :lol: Са намазали Колозеума с хоросан :roll: че и тогаз май са го открили :lol: И след 1800 години още не е паднал :lol: сигурно има защо :lol: Ти поне исторически данни имаш от де да чуеш :wink: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Don4o_62 »

Пирамидите и те си стоят и още не могат да разберат как са ги строили,същото и с римския хоросан :lol: имали са технологий който не ги знаем,сега матерялите са ала бала,не като преди и кво да не вярва на Дончо,то е измислено как се маже в днешно време,пък Ристьо ако няма 10 лв. да си купи пвц мрежа за мазилка,ще му пратя кинти да си купи и ще съм спокоен,че ще стане както трябва :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от bai mile1 »

Дончо,знам че ,са занимаваш с строително-ремонтни дейности :D За туй та гъбаркам :D Ти пък не дей приема всичко буквално :lol: То не е кат с риболлва на амджУрки строителството :mrgreen: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”