Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

kukukuka написа:и Джокович го баннаха за 3 години от Австралия ам и му искат половин милион :lol: :lol: :lol:
Тъпите Антиваксърски номера не минават,имат си закони и щом си ОПАСЕН за общественото ЗДРАВЕ,аре бегай от тука! :wink: :drinkers: Франсетата от Ролан Гарос обаче играят курвачката и казаха,че няма да му правят проблем,та ще видим втора серия през лятото,защото не сме чули мнението на Макрон и френския народ! :rolleyes: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

праят му гъци гъци :lol: :lol: :lol: ко могат и те ши го осуркат :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

kukukuka написа:праят му гъци гъци :lol: :lol: :lol: ко могат и те ши го осуркат :lol: :lol: :lol:
Това,че са му прибрали паричките не го знаех,мерси за инфото! :wink: :drinkers: Изклецан е как си требва,ще скимучи дълго време! :mrgreen: :drinkers: От целата схема печелят Надал и Медведев! :wink: :drinkers: Така е в живота щом некой губи значи друг печели! :rolleyes: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Дончо,до тук е скука батко! :roll: :drinkers: Кратки новини два пъти,как Ф35 много падал,като котва в Черно море!Два пъти повтарят едно девойче да взима мнения за Ковид на площад Славейков,после клуб на пенсионера и сега свири някаква симфонична музика на фона на природни кадри,умрех от скука! :rolleyes: :drinkers: Видех три реклами и Зов за дарения за телевизията,значи са го закъсали за пари! :mrgreen: :drinkers: Разпродай такъмите и им дари пари,да може Сидерчо да се напие и сбие в некоя софийска кръчма за твоя сметка! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Troli Rapala написа:Дончо,до тук е скука батко! :roll: :drinkers: Кратки новини два пъти,как Ф35 много падал,като котва в Черно море!Два пъти повтарят едно девойче да взима мнения за Ковид на площад Славейков,после клуб на пенсионера и сега свири някаква симфонична музика на фона на природни кадри,умрех от скука! :rolleyes: :drinkers: Видех три реклами и Зов за дарения за телевизията,значи са го закъсали за пари! :mrgreen: :drinkers: Разпродай такъмите и им дари пари,да може Сидерчо да се напие и сбие в некоя софийска кръчма за твоя сметка! :mrgreen: :drinkers:
Я колко ти е пипето! :lol: Ама верно ли? :mrgreen: :lol:
Тролка, няма зелени и пенбени човечета! Всичко добро се нарича: Вяра, Надежда и Любов!
Това е БОГ!
А това съм Аз :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Последното изречение, не го написах Аз! :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа:Последното изречение, не го написах Аз! :wink:
Поздрави и на двете Аз! :wink: :drinkers: Аз пък смятам,че всяка жена и всеки мъж могат да станат Богове заедно,не по отделно! :wink: :drinkers: Защото основното съдържание на понятието Бог,е че е създал всичко! :rolleyes: :drinkers: Всеки,който създава нещо живо следователно е Бог! :rolleyes: :drinkers: Демек всичко живо заедно на планетата е Бог,а не някой си тъп човек! :wink: :drinkers: Сомът е Бог в сладководното царство,нищо не е над него! :wink: :drinkers:
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Troli Rapala написа:
Мilena написа:Последното изречение, не го написах Аз! :wink:
Поздрави и на двете Аз! :wink: :drinkers: Аз пък смятам,че всяка жена и всеки мъж могат да станат Богове заедно,не по отделно! :wink: :drinkers: Защото основното съдържание на понятието Бог,е че е създал всичко! :rolleyes: :drinkers: Всеки,който създава нещо живо следователно е Бог! :rolleyes: :drinkers: Демек всичко живо заедно на планетата е Бог,а не някой си тъп човек! :wink: :drinkers: Сомът е Бог в сладководното царство,нищо не е над него! :wink: :drinkers:
Тролка, сомът е риба, аз, ти и всички тук, сме преди всичко човеци! :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа:Всичко добро се нарича: Вяра, Надежда и Любов!
Това са просто думи описващи чувства! :wink: :drinkers: В каквото и да Вярваш,винаги ще се разочароваш и ще си останеш нещастен,а който е нещастен почва да се Надява да открие Любовта! :rolleyes: :drinkers: А всъщност Любовта е най-сложната дума и въобще не знам какво значи! :mrgreen: :drinkers: Едни обичат да убиват хора,други да ядат хора и въобще цари пълен хаос!Как ще убедя някой който обича да убива или краде,да не го прави? :rolleyes: :mrgreen: :drinkers: Ще му убия любовта! :ANAL: :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа: Тролка, сомът е риба, аз, ти и всички тук, сме преди всичко човеци! :wink:
Човека е вид животно,нищо повече! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа: Тролка, сомът е риба, аз, ти и всички тук, сме преди всичко човеци! :wink:
Сомът и повечето животни са биологично и еволюционно много по-развити от нас! :wink: :drinkers: Като ни избие някой вирус,атомни бомби или някой метеорит,сомът ще оцелее и ще ни се смее! :wink: :drinkers: Вервай ми! :wink: :drinkers:
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Troli Rapala написа:
Мilena написа:Всичко добро се нарича: ...........:rolleyes: :drinkers: А всъщност Любовта е най-сложната дума и въобще не знам какво значи! :mrgreen: :drinkers:
Ще я опознаеш! С добро, или с лошо! Убедена съм, философче, софийски недодялън камък, нескопусен кльонка-сомаджия :mrgreen:
:wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Troli Rapala написа:
Мilena написа: Тролка, сомът е риба, аз, ти и всички тук, сме преди всичко човеци! :wink:
Сомът и повечето животни са биологично и еволюционно много по-развити от нас! :wink: :drinkers: Като ни избие някой вирус,атомни бомби или някой метеорит,сомът ще оцелее и ще ни се смее! :wink: :drinkers: Вервай ми! :wink: :drinkers:
Не мислиш ли, че хлебарката, или плъха са повече от еволюциони?
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Мilena написа: Не мислиш ли, че хлебарката, или плъха са повече от еволюциони?
Китайския плъх два пъти е избил половин Европа с чумата,хлебарката пак е внос от Азия! :rolleyes: :drinkers: Сега Ковид идва от Китайски прилеп! :wink: :drinkers: Та не понасям китайци! :mrgreen: :drinkers: Плъха е избил милиони европейци,но някой е открил проблема и го е решил!Значи за да оцелееш ти трябва правилно мислене,тоест мозъка да се настрои правилно!Не съм расист,но при белия човек мозъка работи по друга схема и тя е доста успешна за оцеляване! :rolleyes: :drinkers:
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Мilena »

Я кажи къде си учил С виише, че да им тегля една, та да не знаят на кой свят са живи!
Философията е трудна наука, най-вече за хора от простолюдието! Заеби, долюбнитне фрази да те лъскат като софиянски камък, :D , или, като стара сламена чанта!
Фарс!
Ти трябва да се осъзнаеш, ако не за себе си, То за Тролчо!
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”