За сом с кльонк

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: За сом с кльонк

Мнение от krokibg »

Стига си слагал една и съща риба,снимана няколко пъти де :lol: :lol: :lol: Качи нещо друго !!! Нямаше те из форума известно време,щото нямаше какво да снимаш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Хвана един,направи двадесет снимки и сега се опитваш да се искараш че си хванал двайсет сома :ANAL: :ANAL: :ANAL:



А сега сериозно !!! Маги, ти наистина ли си въобразяваш че някой ти завижда и стоим облещени като видим снимките които си направил на рибоците :o :shock: Лови си ги,мойстор си но и ние сме видяли риби,слез малко доло при хората :lol: :lol: :lol:

п.п Явно като четеш не сричаш и ти харесват приказките :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: За сом с кльонк

Мнение от Franko »

Маг на тоя си забравил да му махнеш касовата бележка. :lol: :lol:
Рибата е виждам за шести път в рамките на един месец,но сефте с дата от долу.
Не ми е ясно ,що се снимаш с чужди риби.Този го беше хванала някаква баба до колкото си спомням. :lol: :lol: :lol:
Ииии... :D :roll: пък колко му се радваш.Да не ти е сефтето пък.А :?:
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: За сом с кльонк

Мнение от Emo-83 »

Аз лично му завиждам на момчето :oops: ,но БЛАГОРОДНО(има ли такава завист :!: :?: ).Все още съм капучино....даже и сторване нямам(от дългото седяне в лодката да ти се стори,че ти кълве).И понеже съм нов във този форум се чудя :roll: .Кажете как да се свържа с някой майстор на кльонка :lol: за да ме научи и покаже :wink:
И не се смейте моля за снимките на момчето.И аз имам със сом от фризера(Загледайте кривата опашка...още не се е размразил).Умря милия преди да го види баба...жалко.Но какво да направя.....такъв го продаваха в магазина.Всичко това беше много отдавна(личи си по снимката....,слаб съм и с коса).Вече съм забравил вкуса на тази риба.За това се моля за някое маломерно пеленаче.Пък ако е рекъл Господ ще ме срещне с него.Бихте ли ми казали какъв кльонк е най-удачно да си закупя :roll: .....елипса или квадрат :!: :?: Чувам добри отзиви за тях. :mrgreen: :rolleyes:
Изображение
VGS
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 4:09 pm
Местоположение: Wildau

Re: За сом с кльонк

Мнение от VGS »

Аахх беее !
Айде да се поспрем малко, че после ще има пак обидени.
Мисля , че форума не е създаден за да се водят спорове а още повече за супер иронични постове.
Кой се хвали да се хвали, който завижда да не обижда.
А мага мога да помоля, като голям спец да сподели как и къде е хванал, кеф ли му е било , да покаже някой кльонк, да даде някой съвет.
А аз лично за таз годишното ми прибиране в родния край бях почти капо , като изключим едно бебе към 2,5 кг. А това за поне 5-6 влизания за по мин 3-4 часа. Но пък не се оплаквам, има и такива моменти :wink:

P.S. Ще оставя някои иронични поста за да им се порадвате още малко и ако не ги пооправите ще заминат заедно със снимките в неизвестното, което ще е жалко .
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: За сом с кльонк

Мнение от Emo-83 »

VGS,разбирам добрите ти намерения и апела който изпращаш.Същото за което молиш Мага съм го молил и аз.Не съм имал лошо отношение,защото както казва Любо няма на какво да завиждаме.Човека е хванал добри риби.Взел се е на сериозно,но и това не е лошо.....стига да не се подиграва с хората.Във този ред на мисли се опитай да му извадиш някакъв градивен пост или споделяне.Никой не е казал,че трябва да напишеш всичко,но все пак..........
И за да се направи разликата да се прочетат постове на Любо,Франко и от мен.За да се види,че в тях всеки казва нещо градивно и нужно за риболова.При Мага са само заяжданици и присмехулки.Ако е редно да се пише по този начин кажете вие модераторите.....впрочем ти го каза вече.
Живота ще покаже кой,как и какво е разбрал.Но аз не съм от тези дето,като ми зашлевят един шамар си подавам другата буза.И преди казах,че когато мяташ камъни в съседния двор,все някой ще рикошира и ще падне в твоя.
Във нито един мой пост не съм споменал нещо лошо за рибите на Мага(даже и за снимките му).Винаги съм писал срещу подигравателния му тон.Това поне може да се провери. :arrow:
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: За сом с кльонк

Мнение от Franko »

А си беше хубав форум.....
Последно промяна от Franko на Съб Сеп 05, 2009 12:46 pm, променено общо 1 път.
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: За сом с кльонк

Мнение от Troli Rapala »

Кво се дразните,че не ми е ясно? :shock: Маги си има стил на писане,как ще го наречете е друг въпрос! :wink: Примирете се,че има и други-различни от нас и всичко ще е точно тук! :wink: Всеки сам за себе си може да прецени,къв е този или онзи,като човек!Но сме се събраале тука риболовци,а не обикновенни хора! :wink: :D :drinkers: :drinkers:
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: За сом с кльонк

Мнение от barutchiata © »

magiosnika--- написа:Exxx, тези хитри филибета :lol: :lol: :rolleyes: Така е Франческо, баба го е ловила миналия век :oops: :P Сомът не е един, а направо половин :lol: :lol: Ма аз си го наслагвам и така - сиромашка работа :drinkers: Само не виждам на теб дека са ти рибките :wink: :butthead: Или са ти у джобарите :ANAL: :drinkers:


Бате от много време те гледам, че влизаш във форума основно да дразниш и да се заяждаш.При първия ти подобен пост няма да те банвам, а директно ще ти изтрия профила със все простотии.Ако искаш да пишеш за риболов, заповядай, ако ли не се сърди на себе си.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: За сом с кльонк

Мнение от krokibg »

Нека се снима човека,нека да си вдигне самочувствието с някоя риба,без значение от къде е и каква е.Аз се майтапя с него и невиждам нищо по лошо от това,което той пише по адрес та "майсторите" в която група все още не съм влязъл по ред причини.И аз се дразня от така написаните неща,които са си обиди на майтап,но явно човека не ме харесва нещо и реши и мен да ме бутне в кюпа,макар да съм ходил да кльонкам от миналата година точно 6 пъти.За тези шест опита,имам две риби и първата макар и да беше 6.800 я хванах на първата седмица от както се захванах с тренировките.Знам навиците на сома по Марица,от години го гона и се надявам и с кльонка да стане така но това е божа работа.Едно 3кг на дунава и това са ми сомовете накльонк.Това обаче,е просто само началото,хубаво да го запомни това Магито :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аре лека и да мина до кръчмата да полея успеха на човека :drinkers:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
enduro51
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 338
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 3:27 pm
Местоположение: гр. Любимец

Re: За сом с кльонк

Мнение от enduro51 »

дано не спамя ама ми е адски интересно как би реагирал сома на вибрацийте на кльонка в река като Марица :lol: има доста дълбоки и тихи дупки, които съм 100000% убеден че държат риби и си мисля че би могло да има ефект :roll: кво ще кажете :drinkers:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: За сом с кльонк

Мнение от Emo-83 »

enduro51 написа:дано не спамя ама ми е адски интересно как би реагирал сома на вибрацийте на кльонка в река като Марица :lol: има доста дълбоки и тихи дупки, които съм 100000% убеден че държат риби и си мисля че би могло да има ефект :roll: кво ще кажете :drinkers:
Доста е плитко колега за подобен експиримент.Колеги пробваха на Марица с лодка,но се заформи дърво.Това не е магнит да ги дърпаш при теб.Виж на спининг ми се закача риба.Това сигурно е ебати кефа.Да му подметнеш право у бърлогата ааааааааааааааа.....кеф.И после да го извадиш измежду драките.....остава само и да е над 30кг. и сигурно ще откача.
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: За сом с кльонк

Мнение от аксел »

Между другото,Емо един колега ти изпълни желанието,като хвана 10кг. сом на Марица,с лодка като кльонкаше и едновременно хвърляше на воблер.Действието се разигра преди две седмици на 9ти километър.Голям смях.Ако на това място се подредят две три лодки и всички тръгнат да кльонкат сомът ще излезе на сухото. :D
валатът не най-лошото нещо на света
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: За сом с кльонк

Мнение от Emo-83 »

аксел написа:Между другото,Емо един колега ти изпълни желанието,като хвана 10кг. сом на Марица,с лодка като кльонкаше и едновременно хвърляше на воблер.Действието се разигра преди две седмици на 9ти километър.Голям смях.Ако на това място се подредят две три лодки и всички тръгнат да кльонкат сомът ще излезе на сухото. :D
Радвам се за улова на колегата.Напоследък започвам да се Учудвам :roll: на много неща свързани с риболова на сом.Едно е сигурно...."Никой не може да спре прогреса,даже и в риболова."
Аватар
magiosnika---
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 12:24 pm

Re: За сом с кльонк

Мнение от magiosnika--- »

Модерирано!Мнението съдържа иронични и заядливи подмятания по отношение на колеги....за пореден път!
В.Жечев.
toshko
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 9:28 am
Местоположение: Sofia

Re: За сом с кльонк

Мнение от toshko »

Аз пък бих защитил колегата Магьосника щото всеоще нямам някои от неговите снимки и ми създава положителен стимул за риболов, особено за риболова с кльонк където съм абсолютен лаик, а вие го напъдихте човека и сега немога да оплакна окото. И Емовите снимки са много хубави, ма от тях съм съвсем пък далече(дано не за дълго :D)
Акъл и да нямаш, може да дадеш !!!!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”