Кой на кого трябва ....... ???

Модератор: bobopeli

krasalumin
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 2:21 pm
Местоположение: Сливен

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от krasalumin »

мисля ,че колегата "yzyna" е напълно прав.на българина трябва да му бракнат в джоба за да си даде сметка ,че трябва да пази и да се съобразява с другите.и билета да не е 30 лв,а да е в пати повече.давам за пример словения:200 Е -10 излета,наясно сам ,че за нас са дости високи тези цени.но за да можем всички да ловим и шаранджии и тролещи трябва да има правила ,и хора които да се грижат да се спазват
Аватар
valeri
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 850
Регистриран на: Пон Юли 02, 2007 4:21 pm
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от valeri »

Вижте за какво се хвърлят юмруци и се бият хора :shock: :shock: :shock:

днес бях на водоема които ходих миналата седмица ! незнам точно за каде е тази тема но сега ще ви разкажа . ТРЪГНАХ АЗ В 6:10 СУТРИНТА ОТ КЪЩИ ......... когато престигнах 6:30 разгунах и още в пурвите 10 минути след хвурлянето ! се занимавах с другия монтаж на друг прут !по едно време почти целия прут ми влезе във водата борбата бесхе голяма докарам го до брека пак навутре и накрая се откачи и аз Д.. ТИ М.........! кам 8 ми одари друго схаранче 800 грама ! после спря и аз се очаях Sad Sad Sad ! кам 9:30 одари друго схаранче което бесхе около 500 след което бесхе пуснато защото нямасхе смисал да го взимам ! стана жега (непия бира) вода но и рибата неспирасхе с 2 прута и на 2-та калве немога да смогна таи ! няма снимки порати това че незнам как се качват 2-ро нямам цифрон ! резултата от рибата 2 схаранчета около 800 гр.мислех да ги пусна обаче викам аре таи и таи да не врусхтам капо ! :evil:
аимасхе 1 дядо с 1 офце заплете ми прата и плувката от 3 лева ия сх4упи поне 20 метра месена скуса ! братми му одари 1 имрук и ония си замина с овцете ! направо много се ядосх
гуслар написа:
Ползата от чалгата за развитието на музиката е толкова голяма ,колкото циганската махала за развитието на архитектурата

Изображение Изображение Изображение
VGS
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 4:09 pm
Местоположение: Wildau

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от VGS »

Айде на катинара.
Ако някой иска да каже нещо смисленно по въпроса да се обади, пък да видим .
freerazor
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 9:52 pm

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от freerazor »

И в Козлодуй е така , мранка по някой шаранаджия все едно Дунава му е бащиния а не разбира че, с нищо не го плшим като кльонкме а и сме поне на 250м от брега -разни хора разни идеали.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”