Кой на кого трябва ....... ???

Модератор: bobopeli

snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от snegk »

Така е брат, пълно е с псевдо рибари отишли единствено с мисълта за фризера :twisted:
Да хванеш риба е удоволствие,но да и дариш живот,това не се описва с думи.
Аватар
dedeff
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1100
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 6:09 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от dedeff »

Този проблем се изостря със всеки изминал ден и ще придобие лош характер та ще се наложи като при други спортни изяви така и по-язовирите да има присъствие на Полоция и медецински екипи та туко виж някой му паднал пердето и си го смъкнал от бой поради причината не че е отишъл като нормалн човек да си изкара излета и да се постарае да хване нещо с акъла си изпляскал петнадесет ракии и вече света му крив,че ще ходи да нарежда наляво и надясно по-нечий адрес и след себе си ще остави един самосвал боклуцу и пр.
Без жени можем,без риболов не можем!
харамията
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 11:12 am
Местоположение: Обзор

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от харамията »

май на всякъде е така! и ние се къпахме в събота с един батко щот реши че трябва да си пусне мрежите точно върху мен :mrgreen: ! едва ли ще повтори пак :mrgreen: ама не е това начина
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от krokibg »

Достатъчно е малко да се замислят когато пускат шамандурите.Да ги нареждат в една линия,като коридор в плувен басейн.Да оставят коридор за лодките ако са на тясно масто и да свалят линията на дъното за да не ги закачат воблерите.Достатъчно е когато пуснат линията,с една карабинка да пуснат по линията едно олово и то като стигне дъното,линията ще е на дъното още на първите 30-40 метра.Представете си как на 300-400 или 600 метра,линията е много над дъното и воблерите я закачат.Ако от брега го направят това нещо,тролещите ще минават на 50 метра от бивака близо до брега и захраненото заветно място ще е на 200 и повече метра на вътре.Абе,много неща могат да се направят,но това е въпрос на интелигентност и разбиране от риболова.На 600 метра разпъване и да испружиш пръчките да гледат слънцето,при положение че някъде дълбочината е 18 метра.Аз например,винаги свалям върховете на пръчките близо до водата,максимално ниско за да избегна напора на вятъра,доколкото е възможно.Така, няма свистене по кордата и линията върви ако не точно по дъното,поне го следва на 30-50 см - факт !!!Толкова е простичко че няма какво да се коментира,просто повечето хората които се опитват да хванат шаран,са скарани с риболова.Майсторите си знаят работата и за няколко дни,нито една от въдиците на мои познати небяха закачени нито веднъж,макар да минаваха лодки :idea: :idea: :idea:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Краси_поборника
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2753
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:59 pm

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от Краси_поборника »

Направо се отчаях :cry: :cry: чудя се да влача ли въобще лодка до там. :roll: :roll:
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от HAZART »

Да не забравяме и случая на яз.Тракиец,където ни извадиха пистолет ,защото изрода беше преградил ръкава с дънни и даже нямаше шамандура,а ние със ZAKO(Здравко) имахме нещастието да му закачим една въдица.
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
Аватар
chestarfield
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2567
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 1:38 am
Местоположение: асеновград
Обратна връзка:

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от chestarfield »

Малее то не си заслужава ни въдици ни лодки да мъкним на НС.по-малко багаж,повиче място за бутилките :lol: и пържолите. :drinkers:
Добре че са ни малки язовирите в региона и са платени,няма го този проблем :wink:
Найстина неприятна работа е това,както за едните така и за другите.
http://www.facebook.com/karakshans
Асен Йорданов Кацаров
Асеновград
Аватар
drat
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1046
Регистриран на: Съб Дек 22, 2007 6:12 pm
Местоположение: Иван от Софето

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от drat »

snegk написа:Истната е, че народа се изврати, не признава брат,сестра, камо ли чужд човек на водоема..
За съжаление си много прав.
Изображение
pivkoto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 421
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 10:10 pm
Местоположение: Сливен Живко Златев

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от pivkoto »

Офффффффффф, не е за приказване .Само по спокойно и стискайте зъби да не стане някой сакътлък.
Изображение
toshko
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 9:28 am
Местоположение: Sofia

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от toshko »

Кроки, тая тема съм се чудил дали дая заващам още откак стреляха по мене пиани маймуни преди 4-5 години, на Стамболийски в тясното закачих въдица на шаранджий минавайки на 5 метра от отсрещния бряг, същото ми сее случвало и на пясъка при устието до селото, оправия няма. Като риболовец основно практикуващ тролинг мога да кажа, че никога несъм закачил въдица, ако колегите са си маркирали раьона, всепак кой превари той завари, отдавна се отказах да се разправям и да си развалям почивката. Пък и аз обикновено съм с детето та какъв пример да му дам. За мен изхода е водоемите да се стопанисват от някой заинтересован, било дружинка, било клуб, да си има правила, места за бивакуване, места за пускане на лодки, места забранени за лодки, места за боклук и тн., забрана за вдигане на шум след .......часа и тн. и в даден момент това ще стане, жалко, че аз няма да го видя.
Акъл и да нямаш, може да дадеш !!!!!!!
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от КИРО »

Бре,то лоша работа било при вас .Да няма място за лодките :cry:
Ама кво се чудя,то морето стана тясно вече. :evil:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от krokibg »

toshko написа:Кроки, тая тема съм се чудил дали да я ....

Тоше,те като стрелят с пистолет,вадиш автомата и ги изрежи всичките пък квото му дойде.По добре те в гроба,отколкото твоите да плачат !!!Това са някакви самозабравили се идиоти.Аз например,също мразя да се заяждам но спазвам принципа,каквото почукабо,такова отговорило - нали разбираш,такъв пример давам на сина ми а той да си прецени,дали ще си дава и другата буза.Докато съм жив ще му помагам,отида ли си,ако си е научил урока ще му е лесно да се оправя с идиоти.Вчера след като се върнах,един познат ме чакал на вилата цял ден.От един месец не се прибирал в тях,щото едни идиоти го дебнели да се разправят с него.Сам човека,няма подкрепа никаква и от зор,треперещ така и не ме изчакал.Който е силен,налага правила и само хора които знаят какво да правят се оправят в такива моменти.Знам че мога да проваля живота на детето ми,ако тръгне в грешна посока,но за сега и се надявам още известно време да налагам да прави нещата по правилния начин.Те вече растат и сами виждат кое е правилно и кое НЕ.Поздрав и няма да се предаваш,ще доживеем да видим правила наложени не навсякъде,но поне на определени водоеми ще стане.Има хора,които вече се заразяват от примера на Румен и макар и за сега само на Ивайловград,скоро ще му писне на някой друг и ще спретне същата схема.Дано по-бързо някой си прежали парите а държавата няма кде да ходи,просто ще толерира такива хора,щом сама неможе да се справи или тези които могат,просто не искат но иначе си мъкнат жените и децата за риба и искат децата им да хващат.Говоря за пияни горски и разни други елементи.Аз познавам едно-две момчета полицай,и когато сме биле заедно за риба,просто зорлен се оглеждаме ако има някой късмет да се надене и да видиш как се саморазправяме,без значение на кой край на България се намира язовира.Трябва всеки който има възможност и сърце,когато има възможност и се стъмни,падне ли му згода чалаф колкото могат да носят.Само така се оправят тези самозабравили се елементи по нашите язовири.За няколко дни,само няколко бири съм пил и то преди лягане защото можеше да се наложи да се ходи по язовира ако момчетата се обадят че някой си придава важности а пиян човек бавно мисли и наистина белята е готова.Аре че написах цял роман и тези които ще почнат да ми дават акъл,нека си го запазят за тях си и да продължават да търпят да ги псуват,мачкат,обиждат и какво ли още не.Като направя нещо,какното и да е,аз си нося кръста и никой от съветниците,няма да ми лежи присъдата.Така че,айде останете си със здраве и много риби по язовирите,ако ги има :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Кире,проблема голям приятелю,скоро ще се испотрепем наистина както е тръгнало :lol: :lol: :lol: :wink: :drinkers:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от Franko »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:

те като стрелят с пистолет,вадиш .................По добре ..........,отколкото твоите да плачат !!!Това са............... идиоти.Аз например,също мразя да се заяждам............................ принципа,каквото почукало,такова отговорило.......аз си нося кръста ..............
:arrow: :arrow: За туй те кльопам аз,щот си курназ момче.Няма да се даваме. :D :wink:
Аз също мисля като теб.

Когато стане заварката между разпъналия и влачещия ,нека първо всеки се замисли.............аджеба ,дали е прав или се е увлякъл в нещо.Ама хубаво да помисли и после да се мерят мускули.
......... има обаче мноооого простотия на света и пустата му -все по хората ,та някои и да мислят все не могат да измислят.Скандали още дълго ще има докато масово не се промени манталитета,то и за други неща е така.
От твоята уста в божите уши :arrow: :idea:
Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:
Има хора,които вече се заразяват от примера на Румен и макар и за сега само на Ивайловград,скоро ще му писне на някой друг и ще спретне същата схема.
Темата обаче е гот ,щото като драснеш някой ред тук и малко ти олеква. :wink: Компромисиииииииииииииии,компромиси требва инак ще намалее народа.
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от krokibg »

Еееее,разнежих са :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt023 :smt023 :smt023


п.п А дано ни върже и на нас че ония със смовете нещо се е закеркинечил и ти си виновника че не си ме научил :lol: :lol: :lol: :wink: Ама аз си знам че и нашето не се губи,само да намерим време за по-сериозен престой :smt023 :smt023 :smt023
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
charana
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 8:35 am

Re: Кой на кого трябва ....... ???

Мнение от charana »

абе хора кви са тия автомати ипищови че и деца намесвате и възпитание
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”