KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Модератор: bobopeli

Аватар
joro_899
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Авг 23, 2007 8:22 pm

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от joro_899 »

:prayer: :prayer: :prayer: :D :D :D
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от KRASSI »

KRASSI написа:Та догодина ще пусна за още 1350лв за да изпълня обещанието си до край и да няма причини да не ми кълве - естествено ако се намерят сомчета .
Има промяна в плана :arrow: http://erabg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=365
Надявам се да се включат повече хора - успех на всички .
С това парите на Ямаха се изчерпаха - Щя се стегна и тази година ще набавя фонда пак - ЗАКЛЕХ СЕ 8) :toimonster:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
ivankacarski
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Яну 15, 2010 6:05 pm
Местоположение: пловдив

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от ivankacarski »

ето от такива рибари имаме нужда ,браво
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от KRASSI »

Утре 1.09.2010 в ранният следобед ще бъдат пуснати шаранчета за 7000 лв в язовир Ивайловград . Средствата за закупуването им са събрани от членове на рибарско сдружение "Свети Никола".
Рибити ще бъдат пуснати от кея на вилата на Румен ( Козела) до митничарско селище .
Всички желаещи , както членове на сдружението така и нечленуващи да станат свидетели и да вземат участие в това мероприятие да се чувстват поканени .
Аз лично ще направя всичко възможно за да присъствам , помогна и документирам всичко .
Съжалявам , че чак сега ви известявам , но всичко по организацията се потвърди на 100% едва днес.

:!: :!: :!:Благодаря на всички взели участие в това начинание - поклон :!: :!: :!:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от KRASSI »

Ето и снимки от събитието – Вчера се прибрахме късно и не можах да ви ги пусна .
Бяха пуснати 1100кг шаранчета зарибител със средно тегло 50гр което прави около 25 000 бр. - Финансовият отчет от Наско Боянов - Таназилийс .
Ето и фотоси ;На половината от зарибяването - другата половина е клипче от Таназилийс щото аз бачках яко с зарибяването . :lol: :lol: :lol: :lol:

Изображение

Изображение

Изображение
Таназилийс винаги са го привличали маломерните риби – Карма
Изображение
Инчхай Карфичко пък вече гледа на тях само като на стръв.
Изображение
Изображение

Изображение
Трети пък ...... започнаха да играят нечестно още от самото начало , като си заплюваха определени екземпляри – Само че не знаеха , че аз им ударих един ключ и всичко йедро дойде при мен .
Изображение

Въпреки , че тези риби вече не са обект на моето внимание (особено след последният ми шаранджийски риболов :shock: :shock: :x ) се радвам , че взех участие в това начинание и съм щаслив от факта , че шепа хора се обединиха около една ИДЕЯ .
Пожелавам на всички шаранджий повече приятни излети и много риби – успех .
Едни от тези рибета ще бъдат изядени от чичо Сом , други ще бъдат уловени от Вас , а една малка част от тях мистериозно ще изпокъсат яките шаранджийски дюзени и ще станат причина за появата на странни и паранормални разкази от "Шпковият Храст" - Стивън Кинг кучета го яли . :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
strijok
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5343
Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 4:26 pm
Местоположение: Иван Котаков - Бургас

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от strijok »

РЕСПЕКТ :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
Когато ловиш риба, е спорт. Когато разказваш за това, е изкуство.
Аватар
edodi
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Фев 11, 2010 5:24 pm
Местоположение: София

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от edodi »

БРАВО.ВЕЛИКИ СТЕ !!! :D
ke4o
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Май 09, 2009 1:40 pm

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от ke4o »

Хора , велики сте ....чак не си вярвам на очите :rolleyes:
aaa11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 4:14 pm
Местоположение: софия

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от aaa11 »

Благородството не се придобива с едно или две добри дела.А се крие в сърцата на всички ,трябва само да намерим малката вратичка и да я отключим .колкото повече такива хора като колегата, толкова по се приближаваме към нея .Дано скоро да почнат повече такива примери дасе показват ,по форуми медии и др.зада има някакъв шанс и моите деца след време да имат слука ,за да се радват както аз когато бащами ме заведе за пръв път на риба .

ПОКЛОН ПРЕД ДОБРАТА ПОСТЪПКА
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от Божидар »

aaa11 написа:Благородството не се придобива с едно или две добри дела.А се крие в сърцата на всички ,трябва само да намерим малката вратичка и да я отключим .колкото повече такива хора като колегата, толкова по се приближаваме към нея .Дано скоро да почнат повече такива примери дасе показват ,по форуми медии и др.зада има някакъв шанс и моите деца след време да имат слука ,за да се радват както аз когато бащами ме заведе за пръв път на риба .

ПОКЛОН ПРЕД ДОБРАТА ПОСТЪПКА
Евала ....Подкрепям от сърце!
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
BACHO
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 153
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 10:57 pm
Местоположение: ВG.PB

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от BACHO »

Колеги организатори "Пловдивчани"имам едно вапросче, защо на Жребчево а не на Пясака например нестана зарибяването
ХУБАВО ЕВТИНО НЯМА
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от KRASSI »

BACHO написа:Колеги организатори "Пловдивчани"имам едно вапросче, защо на Жребчево а не на Пясака например нестана зарибяването
Защото на Пясъка е пълно с мрежи и не искаме ние да пускаме от единия край а от другия да се вадят от бракониери .
Когато тези които само си чешат езиците започнат да го охраняват ми пишете и лично ще дойда да пусна и там със собствени средства .
До тогава язовир Пясъчник за сега не съм чул да е заграден и достъпа е свободен за всеки , така че колегата с нападките може да се бръкне в джоба и да зарибява както и всички останали .И понеже съм сигурен че няма да го направи бих му задал въпроса ЗАЩО ??? - интересен ми е отговора .
Колегите "Пловдивчани" както ги нарече не е много уместно - голяма част от средствата са дадени от хора от цялата страна , просто Боянов е некъдърник с компа и не е обновявал списъка - Аз имам работа и това с рибите не ми е единстреното задължение , все пак имам семейство и от рибите не получавам никакви средства а само разходи .
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от Emo-83 »

Изображение
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... c&start=75
Не написах текст.Искам само да покажа на колегата Бачо,че за който и язовир да става въпръс е все същото.Който има желание го прави.Други могат да критикуват избирайки си язовири....все едно е зарибявано в друга държава.Само когато някой се нагърби с подобно дело може да разбере какъв ангажимент е.
Браво на Краси и компания.Но няма да му пусна кланящи се човечета и думички,като респект.Предпочитам следващия път да участвам аз.....без значение от водоема и рибата която ще се пуска. :wink:
Аватар
venkov71
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Съб Окт 03, 2009 4:43 pm
Местоположение: София

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от venkov71 »

Поздравления за благородната постъпка! Така трябва да се прави,като си нямаме свестни органи за защита на рибното богатство. Искренно се надявам полека-лека все повече хора да бъдат като вас и да се замислят и за бъдещето...
ако можех да превърна хобито си в професия......
Аватар
piro
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 199
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 11:43 am
Местоположение: софия

Re: KRASSI & Silurus Glanis - TEAM BULGARIA

Мнение от piro »

нека правим и ние така
БРАВО
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”